głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika minyawen_

Ludzie patrzą na nas  zastanawiając się ile masz lat i jak to możliwe  że jesteśmy razem.

nofound dodano: 24 kwietnia 2011

Ludzie patrzą na nas, zastanawiając się ile masz lat i jak to możliwe, że jesteśmy razem.

Patrzysz na mnie tak jakbyś tęsknił .

nofound dodano: 24 kwietnia 2011

Patrzysz na mnie tak jakbyś tęsknił .

Będę za tobą tęsknić jak małe dziecko  które tęskni za swoim kocykiem  Ale muszę się pozbierać i iść dalej  Stać się dużą dziewczyną i przestać płakać  Bo duże dziewczynki nie płaczą   fergie ♥

nofound dodano: 24 kwietnia 2011

Będę za tobą tęsknić jak małe dziecko, które tęskni za swoim kocykiem Ale muszę się pozbierać i iść dalej Stać się dużą dziewczyną i przestać płakać Bo duże dziewczynki nie płaczą / fergie ♥

Bylo to tak: po dlugim 6miesiecznym okresie 'zaloby' po ním postanowilam w koncu sie w cos zaangazowac poznalam obecnego chlopaka na sylwestrze  nadmiar alkoholu spowodowal  ze wyznalam mu  ze mi sie podoba no i zaczelo sie. Jestesmy ze soba juz 4msce. Na pocz bylo ciezko  patrzylam mu w oczy i widzialam w nim swojego bylego. Trwalo to jakis míesiac  potem doszlam do wniosku  ze nie warto psuc tego zwiazku przez bylego  ogarnelam sie i od tamtej pory jestem b szczesliwa z obecnym  mimo  ze czasami zdarzaja sie chwile slabosci ale wygramy ze wszystkim bo nasza milosc jest wielk.

fcuk dodano: 24 kwietnia 2011

Bylo to tak: po dlugim 6miesiecznym okresie 'zaloby' po ním postanowilam w koncu sie w cos zaangazowac-poznalam obecnego chlopaka na sylwestrze, nadmiar alkoholu spowodowal, ze wyznalam mu, ze mi sie podoba no i zaczelo sie. Jestesmy ze soba juz 4msce. Na pocz bylo ciezko, patrzylam mu w oczy i widzialam w nim swojego bylego. Trwalo to jakis míesiac, potem doszlam do wniosku, ze nie warto psuc tego zwiazku przez bylego, ogarnelam sie i od tamtej pory jestem b szczesliwa z obecnym, mimo, ze czasami zdarzaja sie chwile slabosci-ale wygramy ze wszystkim bo nasza milosc jest wielk.

ej  nie mów  że mnie uwielbiasz jak kurwa nie wiesz co to znaczy  tak? .    zabralimimisia

zabralimimisia dodano: 23 kwietnia 2011

ej, nie mów, że mnie uwielbiasz jak kurwa nie wiesz co to znaczy, tak?-.- /zabralimimisia

Ja się najebałam? Ja?! Po prostu mnie zarzuca w bok.      onajestkurwa

zabralimimisia dodano: 23 kwietnia 2011

Ja się najebałam? Ja?! Po prostu mnie zarzuca w bok. ;] / onajestkurwa
Autor cytatu: youstee

Mianownik : Chłopak . Dopełniacz : Chłopaka . Celownik : Chłopakowi . Biernik : Chłopaka . Narzędnik :   z   Chłopakiem . Miejscownik :   o   Chłopaku . Wołacz : O Ty jebany   pierdolony skurwielu bez mózgu !

zabralimimisia dodano: 23 kwietnia 2011

Mianownik : Chłopak . Dopełniacz : Chłopaka . Celownik : Chłopakowi . Biernik : Chłopaka . Narzędnik : ( z ) Chłopakiem . Miejscownik : ( o ) Chłopaku . Wołacz : O Ty jebany , pierdolony skurwielu bez mózgu !
Autor cytatu: pozytywna_olus

Oglądałam Gumisie  więc wiem jak zrobić sok z Gumijagóda  dziwko.  Oglądałam  Tap Madl   więc wiem jak pozować do zdjęć  dziwko.  Nie garałam w nic  a i tak jestem bardziej zajebista niż Ty  dziwko.  Jak byłam mała bawiłam się w cukiernie  więc wiem co to robić loda  dziwko.  kwejk:D

zabralimimisia dodano: 23 kwietnia 2011

Oglądałam Gumisie, więc wiem jak zrobić sok z Gumijagóda, dziwko. Oglądałam `Tap Madl`, więc wiem jak pozować do zdjęć, dziwko. Nie garałam w nic, a i tak jestem bardziej zajebista niż Ty, dziwko. Jak byłam mała bawiłam się w cukiernie, więc wiem co to robić loda, dziwko./ kwejk:D

Muszę wybierać rozważniej   czyli tak abym mówiła   nie dziwie się ze mi się podobał  a nie   boże co ja w nim widziałam   .

nofound dodano: 23 kwietnia 2011

Muszę wybierać rozważniej , czyli tak abym mówiła " nie dziwie się ze mi się podobał" a nie " boże co ja w nim widziałam " .

Kiedy zbyt długo na coś czekam  przestaje mi zależeć.

nofound dodano: 23 kwietnia 2011

Kiedy zbyt długo na coś czekam, przestaje mi zależeć.

coraz rzadziej odwiedzasz mnie w marzeniach. retrospekcyjna

retrospekcyjna dodano: 23 kwietnia 2011

coraz rzadziej odwiedzasz mnie w marzeniach./retrospekcyjna

moje ostatnie życzenie   nie zapomnij o mnie .  retrospekcyjna

retrospekcyjna dodano: 23 kwietnia 2011

moje ostatnie życzenie - nie zapomnij o mnie . /retrospekcyjna

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć