głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mesmerising

Kochałem Cię jako siostrę  znienawidziłaś mnie jako faceta.

nie.bylbym.tu.soba dodano: 21 stycznia 2013

Kochałem Cię jako siostrę, znienawidziłaś mnie jako faceta.

Za oknem mróz  a Ciebie nie ma tu  i przez swoją głupotę będę z myślami się tłuc.

nie.bylbym.tu.soba dodano: 21 stycznia 2013

Za oknem mróz, a Ciebie nie ma tu, i przez swoją głupotę będę z myślami się tłuc.

Marzę by cię przytulić. Chce poczuć twój zapach  twój dotyk  twoje ciepło i smak twoich ust. Chce oddychać w rytm twojego serca   i.need.you

bum_szakalaka_ dodano: 21 stycznia 2013

Marzę by cię przytulić. Chce poczuć twój zapach, twój dotyk, twoje ciepło i smak twoich ust. Chce oddychać w rytm twojego serca / i.need.you
Autor cytatu: i.need.you

Mam trudny charakter  ale przyznam Ci rację   i dołożę do tego miłosną deklaracje.

nie.bylbym.tu.soba dodano: 21 stycznia 2013

Mam trudny charakter, ale przyznam Ci rację, i dołożę do tego miłosną deklaracje.

Wiem nie zapomnisz o mnie  jeśli ja nie zapomnę.

nie.bylbym.tu.soba dodano: 21 stycznia 2013

Wiem nie zapomnisz o mnie, jeśli ja nie zapomnę.

Łapiesz go za rękę  mocno przytulasz i dajesz porządnego całusa w policzek  szepczesz coś do ucha  uśmiechacie się oboje  zerkasz na mnie dyskretnie wzrokiem  przyglądam wam się od dłuższego czasu  stoję z powagą wypisaną na twarzy  choć w duszy rozpiera mnie radość. Pochodzicie oboje do mnie  on zaczyna poklepywać mnie po ramieniu  Ty wymierzasz buziaka  zaraz za Twoimi ustami wędruje ręka ze śnieżką. Wita mnie mroźny pocałunek ze sniegiem. czekasz na mój ruch  choć dobrze wiesz że jedyne na co sobie pozwolę to mocne objęcie Twego kruchego ciałka.

nie.bylbym.tu.soba dodano: 21 stycznia 2013

Łapiesz go za rękę, mocno przytulasz i dajesz porządnego całusa w policzek, szepczesz coś do ucha, uśmiechacie się oboje, zerkasz na mnie dyskretnie wzrokiem, przyglądam wam się od dłuższego czasu, stoję z powagą wypisaną na twarzy, choć w duszy rozpiera mnie radość. Pochodzicie oboje do mnie, on zaczyna poklepywać mnie po ramieniu, Ty wymierzasz buziaka, zaraz za Twoimi ustami wędruje ręka ze śnieżką. Wita mnie mroźny pocałunek ze sniegiem. czekasz na mój ruch, choć dobrze wiesz że jedyne na co sobie pozwolę to mocne objęcie Twego kruchego ciałka.

'Moja duma  moje ego  moje potrzeby i moje egoistyczne zwyczaje spowodowały  że dobra i silna kobieta jak Ty odeszła z mego życia. Teraz nigdy  nigdy nie posprzątam bałaganu  który zrobiłem i to mnie prześladuje za każdym razem  kiedy zamykam oczy.'

nie.bylbym.tu.soba dodano: 21 stycznia 2013

'Moja duma, moje ego, moje potrzeby i moje egoistyczne zwyczaje spowodowały, że dobra i silna kobieta jak Ty odeszła z mego życia. Teraz nigdy, nigdy nie posprzątam bałaganu, który zrobiłem i to mnie prześladuje za każdym razem, kiedy zamykam oczy.'

'Miliśmy wspólne plany  czułem ze się kochamy  świat mieliśmy u stóp  jakby to nam był pisany'

nie.bylbym.tu.soba dodano: 21 stycznia 2013

'Miliśmy wspólne plany, czułem ze się kochamy, świat mieliśmy u stóp, jakby to nam był pisany'

Niby głupi sen  ale nawet nie wiesz jak bardzo uświadomił mi  że bez Ciebie nie przeżyłabym.   napisana

tyryryryx3 dodano: 21 stycznia 2013

Niby głupi sen, ale nawet nie wiesz jak bardzo uświadomił mi, że bez Ciebie nie przeżyłabym. / napisana

Tak jestem pieprzoną zazdrośnicą ale to dlatego że tyle dla mnie znaczysz.

tyryryryx3 dodano: 21 stycznia 2013

Tak jestem pieprzoną zazdrośnicą ale to dlatego że tyle dla mnie znaczysz.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Naiwnie próbujemy zatrzymać czas  który nigdy nie staje w miejscu.

tyryryryx3 dodano: 21 stycznia 2013

Naiwnie próbujemy zatrzymać czas, który nigdy nie staje w miejscu.

Ale dla niektórych istnieje tylko ta jedna  jedyna osoba  od początku do końca. Nikt inny nie pasuje. Nikt inny nie trafia do serca w ten sposób i nie żyje w nim.

tyryryryx3 dodano: 21 stycznia 2013

Ale dla niektórych istnieje tylko ta jedna, jedyna osoba, od początku do końca. Nikt inny nie pasuje. Nikt inny nie trafia do serca w ten sposób i nie żyje w nim.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć