głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika melodrama

veriolla  o dużo za dużo mi się wydaję. trochę za wcześnie jak dla mnie   trochę zbyt wcześnie odeszła. teksty onna dodał komentarz: veriolla- o dużo za dużo mi się wydaję. trochę za wcześnie jak dla mnie, trochę zbyt wcześnie odeszła. do wpisu 10 lipca 2012
a jeżeli w szpitalu razem z Mamą umarło moje serce  to też gówno wiem? teksty onna dodał komentarz: a jeżeli w szpitalu razem z Mamą umarło moje serce, to też gówno wiem? do wpisu 9 lipca 2012
dziękuję! teksty abstracion dodał komentarz: dziękuję! do wpisu 9 lipca 2012
Chciałbym Ci wystarczać. tak idealnie. Pasować do bioder  marzeń i Twojego domu. Już zawsze. Na zawsze. być.

onna dodano: 8 lipca 2012

Chciałbym Ci wystarczać. tak idealnie. Pasować do bioder, marzeń i Twojego domu. Już zawsze. Na zawsze. być.

Pamiętasz ten czas  kiedy niektórzy stali w kolejce po rozum  a inni po urodę? Ja chyba wtedy  kurwa poszłam na piwo...

onna dodano: 8 lipca 2012

Pamiętasz ten czas, kiedy niektórzy stali w kolejce po rozum, a inni po urodę? Ja chyba wtedy, kurwa poszłam na piwo...

  za każdym razem  kiedy spojrzę na te filiżanki po naszym rozstaniu będę wspominać jak wspólnie rozkoszowaliśmy się smakiem porannej kawy  przeplatając to pocałunkami  wiesz?   powiedziała z zachwytem.   mhm  jak się rozstaniemy ...   no tak. mam nadzieję  że pozwolą mi je ze sobą zabrać  a nawet zorganizują na nie jakąś półkę. w niebie.

abstracion dodano: 8 lipca 2012

- za każdym razem, kiedy spojrzę na te filiżanki po naszym rozstaniu będę wspominać jak wspólnie rozkoszowaliśmy się smakiem porannej kawy, przeplatając to pocałunkami, wiesz? - powiedziała z zachwytem. - mhm, jak się rozstaniemy ... - no tak. mam nadzieję, że pozwolą mi je ze sobą zabrać, a nawet zorganizują na nie jakąś półkę. w niebie.

Wydaje wam się czasem  że jesteście największymi szczęściarzami pod słońcem? Cóż  pomyłka: to ja jestem największą szczęściarą.

anylkaa dodano: 7 lipca 2012

Wydaje wam się czasem, że jesteście największymi szczęściarzami pod słońcem? Cóż, pomyłka: to ja jestem największą szczęściarą.

Chuck Bass to napalony  niegroźny dupek i za to go kochamy.

anylkaa dodano: 7 lipca 2012

Chuck Bass to napalony, niegroźny dupek i za to go kochamy.

Zawsze nam mówiono: „Uważaj czego sobie życzysz  bo to może się spełnić.”

anylkaa dodano: 7 lipca 2012

Zawsze nam mówiono: „Uważaj czego sobie życzysz, bo to może się spełnić.”

Możesz wyrwać dziewczynę z Manhattanu  ale nie wyrwiesz Manhattanu z dziewczyny.

anylkaa dodano: 7 lipca 2012

Możesz wyrwać dziewczynę z Manhattanu, ale nie wyrwiesz Manhattanu z dziewczyny.

Nie pozwólcie  aby ktokolwiek wmówił wam  że trzeba być zadowolonym z tego  co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć.

anylkaa dodano: 7 lipca 2012

Nie pozwólcie, aby ktokolwiek wmówił wam, że trzeba być zadowolonym z tego, co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć.

Znacie to powiedzenie: „dzisiaj jest pierwszy dzień reszty twojego życia”? Zawsze myślałam  że brzmi to tak sentymentalnie  ale dziś odkryłam  że ma głęboki sens.

anylkaa dodano: 7 lipca 2012

Znacie to powiedzenie: „dzisiaj jest pierwszy dzień reszty twojego życia”? Zawsze myślałam, że brzmi to tak sentymentalnie, ale dziś odkryłam, że ma głęboki sens.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć