głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mega_pozytywna

 po co pijesz? przecież będziesz miała kaca.  po co żyjesz? przecież umrzesz.

najaranaankaaa dodano: 5 czerwca 2013

-po co pijesz? przecież będziesz miała kaca. -po co żyjesz? przecież umrzesz.

Prawdziwa miłość to nie tylko puste słowa którymi się obdarowujemy ale uczucie bez którego my ludzie bylibyśmy puści w środku   niezdolni do życia i współpracy z innymi ludźmi.

najaranaankaaa dodano: 5 czerwca 2013

Prawdziwa miłość to nie tylko puste słowa którymi się obdarowujemy ale uczucie bez którego my ludzie bylibyśmy puści w środku , niezdolni do życia i współpracy z innymi ludźmi.

Wiesz zacznę za Ciebie pić za Twoje zdrowie   za Twoje szczęście   za Twoją karierę   za Twoje dobre oceny   za Twoją nową miłość i umrę z upojenia alkoholowego i  nikt nie doczepi się   że z miłości. Inteligentnie   prawda ?

najaranaankaaa dodano: 5 czerwca 2013

Wiesz zacznę za Ciebie pić za Twoje zdrowie , za Twoje szczęście , za Twoją karierę , za Twoje dobre oceny , za Twoją nową miłość i umrę z upojenia alkoholowego i nikt nie doczepi się , że z miłości. Inteligentnie , prawda ?

I ta myśl  że po tym wszystkim będę musiała spojrzeć w oczy  z obojętnością  byś nie widział  ze cierpię.

najaranaankaaa dodano: 5 czerwca 2013

I ta myśl, że po tym wszystkim będę musiała spojrzeć w oczy, z obojętnością, byś nie widział, ze cierpię.

Nigdy nie zmuszaj do miłości  do miłości zmusić się nie da  bo nie na tym  rzecz polega  kochać muszą obie strony.

najaranaankaaa dodano: 5 czerwca 2013

Nigdy nie zmuszaj do miłości, do miłości zmusić się nie da, bo nie na tym, rzecz polega, kochać muszą obie strony.

Płaczę ponieważ Kocham Cię  Tęsknie  Ty mnie nie potrzebujesz.

najaranaankaaa dodano: 5 czerwca 2013

Płaczę ponieważ Kocham Cię, Tęsknie, Ty mnie nie potrzebujesz.

Niech przestanie się wylewać na nas deszcz z tych czarnych  dziurawych źrenic  w których już obumiera pusta forma materii pozbawionej treści

najaranaankaaa dodano: 5 czerwca 2013

Niech przestanie się wylewać na nas deszcz z tych czarnych, dziurawych źrenic, w których już obumiera pusta forma materii pozbawionej treści

W Twoich oczach  zwykła ze mnie postać  ale nabieram wartości gdy dobrze mnie poznasz.

rapemzyje dodano: 5 czerwca 2013

W Twoich oczach, zwykła ze mnie postać, ale nabieram wartości gdy dobrze mnie poznasz.

Budzisz się w środku nocy  nie sprawdzasz  która godzina. Sprawdzasz czy przypadkiem nie napisał SMS'a  no nie ?

najaranaankaaa dodano: 4 czerwca 2013

Budzisz się w środku nocy, nie sprawdzasz, która godzina. Sprawdzasz czy przypadkiem nie napisał SMS'a, no nie ?

Pamiętaj  nigdy nie możesz poddawać się w połowie drogi. Jeśli już zaczęłaś coś robić  skończ to. Niezależnie z jakim skutkiem  czy efektem. Podjęłaś się jakiegoś zadania to doprowadź je do końca. Nie rezygnuj i nie mów  że nie warto. Nie odpuszczaj  gdy wiesz  że możesz nie wygrać. Nie wmawiaj sobie  że nie dasz rady. Nabierz powietrza w płuca i brnij do przodu. Stań oko w oko z własnymi słabościami. Później uderz i tym samym rozpocznij walkę. A następnie ją wygraj  bo stać Cię na to.

najaranaankaaa dodano: 4 czerwca 2013

Pamiętaj, nigdy nie możesz poddawać się w połowie drogi. Jeśli już zaczęłaś coś robić, skończ to. Niezależnie z jakim skutkiem, czy efektem. Podjęłaś się jakiegoś zadania to doprowadź je do końca. Nie rezygnuj i nie mów, że nie warto. Nie odpuszczaj, gdy wiesz, że możesz nie wygrać. Nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady. Nabierz powietrza w płuca i brnij do przodu. Stań oko w oko z własnymi słabościami. Później uderz i tym samym rozpocznij walkę. A następnie ją wygraj, bo stać Cię na to.

Mówisz ' Zapomnij ' A spytałaś chodź raz czy ja chcę zapomnieć   no właśnie .. Ja nie umie zapomnieć   nie potrafię i nie chce   bo nie da się zapomnieć o kimś kto dawał Ci szczęście i chęć do życia.

najaranaankaaa dodano: 4 czerwca 2013

Mówisz ' Zapomnij ' A spytałaś chodź raz czy ja chcę zapomnieć , no właśnie .. Ja nie umie zapomnieć , nie potrafię i nie chce , bo nie da się zapomnieć o kimś kto dawał Ci szczęście i chęć do życia.

Jak byłam mała to miłość znaczyła dla mnie tyle  co gdzieś znaleziona stokrotka  która potem zwiędła  prawie nic. Miłość to była mama i tata  ken i barbie  książę i królewna. Kiedy ktoś się całował  robiłam śmieszną minkę  mówiłam  fuuj  i odwracałam głowę. Nie śniłam o niej  nawet nie myślałam. Nie chciałam  żeby jakiś chłopak mnie przytulał. Ważniejsze było układanie mebli w domku dla lalek i skakanie po kałużach... teraz wszystko się zmieniło. Kiedyś  nigdy nie oddałabym lizaka za spędzenie z Tobą czasu. Teraz  za 5 minut przy Tobie oddałabym cały świat.

najaranaankaaa dodano: 4 czerwca 2013

Jak byłam mała to miłość znaczyła dla mnie tyle, co gdzieś znaleziona stokrotka, która potem zwiędła, prawie nic. Miłość to była mama i tata, ken i barbie, książę i królewna. Kiedy ktoś się całował, robiłam śmieszną minkę, mówiłam `fuuj` i odwracałam głowę. Nie śniłam o niej, nawet nie myślałam. Nie chciałam, żeby jakiś chłopak mnie przytulał. Ważniejsze było układanie mebli w domku dla lalek i skakanie po kałużach... teraz wszystko się zmieniło. Kiedyś, nigdy nie oddałabym lizaka za spędzenie z Tobą czasu. Teraz, za 5 minut przy Tobie oddałabym cały świat.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć