głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika marzycielka69

Najgorsze są momenty kiedy uświadamiasz sobie  że nikt na Ciebie nie czeka. Kiedy wiesz  że nikt nie myśli o Tobie jako o kimś najważniejszym. Kiedy wiesz  że nie możesz czekać na telefon czy spotkanie. Kiedy wiesz  że już nie masz się do kogo przytulić  że już nie zobaczysz tego cudownego uśmiechu. Najgorsze są momenty kiedy wiesz  że nie masz już nic.    napisana

napisana dodano: 25 luty 2013

Najgorsze są momenty kiedy uświadamiasz sobie, że nikt na Ciebie nie czeka. Kiedy wiesz, że nikt nie myśli o Tobie jako o kimś najważniejszym. Kiedy wiesz, że nie możesz czekać na telefon czy spotkanie. Kiedy wiesz, że już nie masz się do kogo przytulić, że już nie zobaczysz tego cudownego uśmiechu. Najgorsze są momenty kiedy wiesz, że nie masz już nic. / napisana

  obiecaj   że w przyszłości nie zapomnisz zaprosić mnie na twój ślub .   przecież ślub bez panny młodej nie może się odbyć .

selektywnie dodano: 25 luty 2013

- obiecaj , że w przyszłości nie zapomnisz zaprosić mnie na twój ślub . - przecież ślub bez panny młodej nie może się odbyć .

nie obchodzą mnie te wszystkie kłótnie  one zawsze będą. Nie obchodzi mnie zdanie innych ludzi  ktoś zawsze będzie przeciw. Obchodzisz mnie tylko ty i twoje uczucia

selektywnie dodano: 25 luty 2013

nie obchodzą mnie te wszystkie kłótnie  one zawsze będą. Nie obchodzi mnie zdanie innych ludzi  ktoś zawsze będzie przeciw. Obchodzisz mnie tylko ty i twoje uczucia

Chciałam mu wysłać prezent na fejsie.Był super tata  super babcia  super siostra  ale super skurwysyna jeszcze nie wymyślili.

selektywnie dodano: 25 luty 2013

Chciałam mu wysłać prezent na fejsie.Był super tata, super babcia, super siostra, ale super skurwysyna jeszcze nie wymyślili.

Podziwiam dziewczyny  po których nie widać  że cierpią

selektywnie dodano: 25 luty 2013

Podziwiam dziewczyny, po których nie widać, że cierpią

  PRAWDZIWY FACET nie patrzy na wygląd  w dupie ma opinie innych  nie obchodzi go twój makijaż i fryzura. On po prostu Cie kocha w każdej chwili  tęskni zaraz po odejściu od Ciebie a przy Tobie zachowuje sie jak Książe z bajki . TAK  to jest PRAWDZIWY FACET .

selektywnie dodano: 25 luty 2013

, PRAWDZIWY FACET nie patrzy na wygląd, w dupie ma opinie innych, nie obchodzi go twój makijaż i fryzura. On po prostu Cie kocha w każdej chwili, tęskni zaraz po odejściu od Ciebie a przy Tobie zachowuje sie jak Książe z bajki . TAK, to jest PRAWDZIWY FACET .

Coraz więcej osób pyta dlaczego się rozstaliśmy. Ja już nie mam sił odpowiadać. Za każdym razem jest też ten problem  że nie wiem  co mam mówić. Wiem  że nie muszę się nikomu tłumaczyć  bo to nasze życie. Zawsze zostawiam im dwa słowa wyjaśnienia  tak na odczepnego. I nagle każdy ocenia sytuację w jakiej się znalazłam. Każdy wie lepiej  co się stało  ale nikt nie stara się nas  a przede wszystkim mnie zrozumieć.    napisana

napisana dodano: 25 luty 2013

Coraz więcej osób pyta dlaczego się rozstaliśmy. Ja już nie mam sił odpowiadać. Za każdym razem jest też ten problem, że nie wiem, co mam mówić. Wiem, że nie muszę się nikomu tłumaczyć, bo to nasze życie. Zawsze zostawiam im dwa słowa wyjaśnienia, tak na odczepnego. I nagle każdy ocenia sytuację w jakiej się znalazłam. Każdy wie lepiej, co się stało, ale nikt nie stara się nas, a przede wszystkim mnie zrozumieć. / napisana

Wiem  że spieprzyłam wiele spraw  nie doceniałam tego uczucia  i sądziłam że ramiona innego będą tak samo ciepłe jak Twoje   a wargi tak czułe. Szukałam tego szczęścia z rąk do rąk   oddechów do oddechu i marnych szeptów. Byłam ślepa na  wszystko i w pewnym momencie przestałam słuchać swojego  serca które krzyczało  wyrywało się  drapało od środka  ale  ja to zagłuszałam. Przepraszam  że nie pozwoliłam nam istnieć   że szukałam wszędzie tylko nie w Tobie.

selektywnie dodano: 25 luty 2013

Wiem, że spieprzyłam wiele spraw, nie doceniałam tego uczucia i sądziłam,że ramiona innego będą tak samo ciepłe jak Twoje, a wargi tak czułe. Szukałam tego szczęścia z rąk do rąk, oddechów do oddechu i marnych szeptów. Byłam ślepa na wszystko i w pewnym momencie przestałam słuchać swojego serca,które krzyczało, wyrywało się, drapało od środka, ale ja to zagłuszałam. Przepraszam, że nie pozwoliłam nam istnieć, że szukałam wszędzie tylko nie w Tobie.

Nie zliczysz  ile razy mówiłaś  że jest okej  a tak naprawdę rozpierdalało cię od środka. Nie zliczysz  ile razy uśmiechnęłaś się  chociaż miałaś ochotę płakać jak dziecko. Nie zliczysz  ile razy oszukiwałaś samą siebie  że on cię kocha. Nie zliczysz  ile razy spierdoliłaś coś  na czym ci cholernie zależało. Nie zliczysz  ile razy miałaś ochotę umrzeć  zapaść się pod ziemię  po prostu zniknąć. Nie zliczysz  ile razy tak bardzo pragnęłaś być szczęśliwa  a za każdym razem znowu coś stawało ci na drodze. Pewnych rzeczy nie da się policzyć  bo niektóre błędy popełniamy zbyt często.

selektywnie dodano: 25 luty 2013

Nie zliczysz, ile razy mówiłaś, że jest okej, a tak naprawdę rozpierdalało cię od środka. Nie zliczysz, ile razy uśmiechnęłaś się, chociaż miałaś ochotę płakać jak dziecko. Nie zliczysz, ile razy oszukiwałaś samą siebie, że on cię kocha. Nie zliczysz, ile razy spierdoliłaś coś, na czym ci cholernie zależało. Nie zliczysz, ile razy miałaś ochotę umrzeć, zapaść się pod ziemię, po prostu zniknąć. Nie zliczysz, ile razy tak bardzo pragnęłaś być szczęśliwa, a za każdym razem znowu coś stawało ci na drodze. Pewnych rzeczy nie da się policzyć, bo niektóre błędy popełniamy zbyt często.

Jedyny facet  który nas nie opuści i będzie nas kochał do końca to nasz tata.

selektywnie dodano: 25 luty 2013

Jedyny facet, który nas nie opuści i będzie nas kochał do końca to nasz tata.

CZ.1. Wierzę  że pamiętasz w jakich okolicznościach się poznaliśmy  ale czy pamiętasz jaki to był dzień? Niedziela. A w sumie noc z niedzieli na poniedziałek. Najpiękniejsza noc w moim życiu  wiesz? Pamiętasz kiedy pierwszy raz się spotkaliśmy? Tak  wtedy kiedy przyjechałeś do mnie. Pamiętam  to był pierwszy dzień Euro. Powiedziałeś  że zaraz po meczu Polski wsiadasz w samochód i przyjeżdżasz. Bardzo się stresowałam tym spotkaniem  ale czekałam na nie jak małe dziecko na nową zabawkę. Już wtedy wytworzyła się między nami jakaś magiczna więź. Pamiętasz nasz pierwszy pocałunek? Pewnie pamiętasz jak ale czy pamiętasz kiedy? Gorące  lipcowe popołudnie. Wspaniałe wspomnienie. Pamiętasz kiedy pierwszy raz zasnęłam u Twego boku? Czułam się wtedy najszczęśliwszą i najbezpieczniejszą dziewczyną pod słońcem. Pamiętasz kiedy pierwszy raz oficjalnie przedstawiłam Cię swoim rodzicom? Kiedy pierwszy raz przedstawiłeś mnie swoim znajomym?    napisana

napisana dodano: 25 luty 2013

CZ.1. Wierzę, że pamiętasz w jakich okolicznościach się poznaliśmy, ale czy pamiętasz jaki to był dzień? Niedziela. A w sumie noc z niedzieli na poniedziałek. Najpiękniejsza noc w moim życiu, wiesz? Pamiętasz kiedy pierwszy raz się spotkaliśmy? Tak, wtedy kiedy przyjechałeś do mnie. Pamiętam, to był pierwszy dzień Euro. Powiedziałeś, że zaraz po meczu Polski wsiadasz w samochód i przyjeżdżasz. Bardzo się stresowałam tym spotkaniem, ale czekałam na nie jak małe dziecko na nową zabawkę. Już wtedy wytworzyła się między nami jakaś magiczna więź. Pamiętasz nasz pierwszy pocałunek? Pewnie pamiętasz jak ale czy pamiętasz kiedy? Gorące, lipcowe popołudnie. Wspaniałe wspomnienie. Pamiętasz kiedy pierwszy raz zasnęłam u Twego boku? Czułam się wtedy najszczęśliwszą i najbezpieczniejszą dziewczyną pod słońcem. Pamiętasz kiedy pierwszy raz oficjalnie przedstawiłam Cię swoim rodzicom? Kiedy pierwszy raz przedstawiłeś mnie swoim znajomym? / napisana

CZ. 2. Pamiętasz  co pomyślałeś kiedy zobaczyłeś mnie po raz pierwszy? Pamiętasz co czułeś kiedy pierwszy raz dotknąłeś mojej dłoni? Pamiętasz jak mówiłam Ci  że tęsknie? Podobno też tęskniłeś. Pamiętasz jak mówiliśmy sobie  że wreszcie należy nam się szczęście? Musisz to wszystko pamiętać  nie wierzę  że to dla Ciebie nic nie znaczyło. Przecież byliśmy tacy szczęśliwi. I ja wierzę  że tylko chwilowo się pogubiłeś  ale wrócisz by już zawsze być ze mną najszczęśliwszy na świcie. Wierzę.    napisana

napisana dodano: 25 luty 2013

CZ. 2. Pamiętasz, co pomyślałeś kiedy zobaczyłeś mnie po raz pierwszy? Pamiętasz co czułeś kiedy pierwszy raz dotknąłeś mojej dłoni? Pamiętasz jak mówiłam Ci, że tęsknie? Podobno też tęskniłeś. Pamiętasz jak mówiliśmy sobie, że wreszcie należy nam się szczęście? Musisz to wszystko pamiętać, nie wierzę, że to dla Ciebie nic nie znaczyło. Przecież byliśmy tacy szczęśliwi. I ja wierzę, że tylko chwilowo się pogubiłeś, ale wrócisz by już zawsze być ze mną najszczęśliwszy na świcie. Wierzę. / napisana

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć