głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika marteek

Kobieta której zależy  jest zdolna do wszystkiego.

czarnulaaa100 dodano: 26 września 2011

Kobieta której zależy, jest zdolna do wszystkiego.

Jak mam cię ignorować   skoro sam specjalnie mnie prowokujesz ?

czarnulaaa100 dodano: 26 września 2011

Jak mam cię ignorować , skoro sam specjalnie mnie prowokujesz ?

wyjść i nie wrócić kurwa. pójść na dworzec  położyć się na torach i czekać na wybawicielski pociąg.mieć wyjebane na wszystko i na wszystkich. na tych  którzy mają czelność nazywać się naszymi przyjaciółmi.spierdolić z tego świata. ziemia osuwa mi się spod nóg  rozumiesz.? jebana bezradność i desperacja .

czarnulaaa100 dodano: 26 września 2011

wyjść i nie wrócić kurwa. pójść na dworzec, położyć się na torach i czekać na wybawicielski pociąg.mieć wyjebane na wszystko i na wszystkich. na tych, którzy mają czelność nazywać się naszymi przyjaciółmi.spierdolić z tego świata. ziemia osuwa mi się spod nóg, rozumiesz.? jebana bezradność i desperacja .

palę papierosa za papierosem. Podoba mi się ta powolna śmierć. Mam wrażenie  że mam kontrolę nad życiem. Nad jego końcem.

czarnulaaa100 dodano: 26 września 2011

palę papierosa za papierosem. Podoba mi się ta powolna śmierć. Mam wrażenie, że mam kontrolę nad życiem. Nad jego końcem.

Mam cichą nadzieję   że choć jeden Twój uśmiech był szczery .

czarnulaaa100 dodano: 26 września 2011

Mam cichą nadzieję , że choć jeden Twój uśmiech był szczery .

Ten świat jest jakiś pojebany dziś nie sądzisz? Ty jestes tam  ja jestem tu i nie wiem co mam zrobić już .   Pezet.

czarnulaaa100 dodano: 26 września 2011

Ten świat jest jakiś pojebany dziś nie sądzisz? Ty jestes tam, ja jestem tu i nie wiem co mam zrobić już . / Pezet.

nie powiem   że tęsknię . nie wypada

czarnulaaa100 dodano: 26 września 2011

nie powiem , że tęsknię . nie wypada

Ciekawe czy ty też czasami czekasz  żebym do Ciebie napisała...

czarnulaaa100 dodano: 26 września 2011

Ciekawe czy ty też czasami czekasz, żebym do Ciebie napisała...

  kochasz Go?   nie. spierdoliłam sobie psychikę dla zabawy

czarnulaaa100 dodano: 26 września 2011

- kochasz Go? - nie. spierdoliłam sobie psychikę dla zabawy

Czuję się nieswojo  gdy nie słyszę Twego głosu .   Pezet

czarnulaaa100 dodano: 26 września 2011

Czuję się nieswojo, gdy nie słyszę Twego głosu . / Pezet

Najważniejsi dla nas odchodzą  zawsze. Wtedy kiedy mówią  będę na zawsze  do końca tego pojebanego świata  a tak na prawdę to kłamstwo  w które my wierzymy.

czarnulaaa100 dodano: 26 września 2011

Najważniejsi dla nas odchodzą, zawsze. Wtedy kiedy mówią, będę na zawsze, do końca tego pojebanego świata, a tak na prawdę to kłamstwo, w które my wierzymy.

Proszę byś przed snem spojrzał w niebo i pomyślał o mnie  że jestem  żyję i zasypiam pod tym samym niebem  co Ty. Skoro nie mogę być przy Tobie to przynajmniej możemy dzielić te chwile i a nuż uda nam się sprawić  by nasza miłość trwała wiecznie.

czarnulaaa100 dodano: 26 września 2011

Proszę byś przed snem spojrzał w niebo i pomyślał o mnie, że jestem, żyję i zasypiam pod tym samym niebem, co Ty. Skoro nie mogę być przy Tobie to przynajmniej możemy dzielić te chwile i a nuż uda nam się sprawić, by nasza miłość trwała wiecznie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć