głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika marika2012

Siłę przyjaźni mierz tym  co potrafisz dla niej poświęcić.  — Tadeusz Hipolit Czeżowski

czillalt_love dodano: 30 września 2014

Siłę przyjaźni mierz tym, co potrafisz dla niej poświęcić. — Tadeusz Hipolit Czeżowski

 Tak  wybrałbym Ciebie. Gdybym mógł mieć jeszcze jedną próbę  wybrałbym Ciebie. Jeśli świat miałby się skończyć dzisiaj lub za tysiąc lat  to wybrałbym Ciebie.

czillalt_love dodano: 30 września 2014

"Tak, wybrałbym Ciebie. Gdybym mógł mieć jeszcze jedną próbę, wybrałbym Ciebie. Jeśli świat miałby się skończyć dzisiaj lub za tysiąc lat, to wybrałbym Ciebie."

 Wciąż rozbraja mnie Twój uśmiech  jak przy pierwszym spotkaniu.

jachcenajamaice dodano: 29 września 2014

"Wciąż rozbraja mnie Twój uśmiech, jak przy pierwszym spotkaniu."

Często chcę czegoś za bardzo  często na chwilę.

jachcenajamaice dodano: 29 września 2014

Często chcę czegoś za bardzo, często na chwilę.

Oczywiście  że zabolało. Każde nieodpowiednio dobrane przez Niego słowo  uderzyło za mocno. Stał naprzeciwko mnie i świadomie ranił. Bawił się mną. Krzywdził. Czy Mu wybaczyłam? Nie. Czy zamierzam? Nie sądzę. Ból siada głęboko w sercu  z czasem cichnie i już nie czuć go tak bardzo  ale kiedy przychodzi ten odpowiedni moment  kiedy On pojawia się na horyzoncie  serca zaczyna bić innym rytmem  wszystko powraca  nienawiść  miłość  zemsta  chęć ucieczki  ból. Cierpienie wychodzi na pierwszy plan i znów na nowo rozpoczyna się odwieczna walka z uczuciem.   yezoo

yezoo dodano: 28 września 2014

Oczywiście, że zabolało. Każde nieodpowiednio dobrane przez Niego słowo, uderzyło za mocno. Stał naprzeciwko mnie i świadomie ranił. Bawił się mną. Krzywdził. Czy Mu wybaczyłam? Nie. Czy zamierzam? Nie sądzę. Ból siada głęboko w sercu, z czasem cichnie i już nie czuć go tak bardzo, ale kiedy przychodzi ten odpowiedni moment, kiedy On pojawia się na horyzoncie, serca zaczyna bić innym rytmem, wszystko powraca, nienawiść, miłość, zemsta, chęć ucieczki, ból. Cierpienie wychodzi na pierwszy plan i znów na nowo rozpoczyna się odwieczna walka z uczuciem. [ yezoo ]

Zajebiste ! teksty lokoko_zakochana_wakacyjnie dodał komentarz: Zajebiste ! do wpisu 27 września 2014
przez całą noc i na zawsze  będziesz kochał mnie!

omg.x3 dodano: 27 września 2014

przez całą noc i na zawsze, będziesz kochał mnie!

W niesamowity sposób wypełniasz przestrzeń mojego serca.

omg.x3 dodano: 27 września 2014

W niesamowity sposób wypełniasz przestrzeń mojego serca.

Witam Ciebie kolego  witam Cię koleżanko  Jak nie z pięści to z kopa  jak nie z kopa to szklanką

xxcookiecripsxx dodano: 27 września 2014

Witam Ciebie kolego, witam Cię koleżanko Jak nie z pięści to z kopa, jak nie z kopa to szklanką

Dystans to czasem jedyny sposób  żeby nie utonąć w morzu ludzkich cierpień i własnej rozpaczy. Dystans jednak wcale nie musi oznaczać obojętności.

jachcenajamaice dodano: 24 września 2014

Dystans to czasem jedyny sposób, żeby nie utonąć w morzu ludzkich cierpień i własnej rozpaczy. Dystans jednak wcale nie musi oznaczać obojętności.

Chcę już piątek .. Jak dobrze się powiedzie to standardowo zawitać do clubu i nie myśleć o tych cholernych problemach . Odreagować odstresować się ! Czekam na to z niecierpliwością !

lokoko_zakochana_wakacyjnie dodano: 24 września 2014

Chcę już piątek .. Jak dobrze się powiedzie to standardowo zawitać do clubu i nie myśleć o tych cholernych problemach . Odreagować odstresować się ! Czekam na to z niecierpliwością !

Dzisiaj olewam tęsknotę i próbuje się pozbierać  tak jak ty olałeś mnie i obojętne Ci to teraz.

jachcenajamaice dodano: 24 września 2014

Dzisiaj olewam tęsknotę i próbuje się pozbierać, tak jak ty olałeś mnie i obojętne Ci to teraz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć