głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika manda107

ochujałaś? :  teksty trzymajfason dodał komentarz: ochujałaś? :* do wpisu 1 września 2011
Przegrałam bitwę  ale nie przegram wojny.

give_me_your_heart dodano: 30 sierpnia 2011

Przegrałam bitwę, ale nie przegram wojny.

ustawiłam opis  kiedyś zapomnę..   a on  Ty nie umiesz zapominać.   jak on dobrze mnie zna..

dupekk dodano: 29 sierpnia 2011

ustawiłam opis "kiedyś zapomnę..", a on "Ty nie umiesz zapominać." -jak on dobrze mnie zna..
Autor cytatu: antra

kochanieńka  nie masz odwagi nawet do mnie podejść i powiedzieć mi w twarz tych wszystkich słów które mówisz za moimi plecami. a uważasz się za wielką panią  jesteś nikim.

dupekk dodano: 29 sierpnia 2011

kochanieńka, nie masz odwagi nawet do mnie podejść i powiedzieć mi w twarz tych wszystkich słów które mówisz za moimi plecami. a uważasz się za wielką panią, jesteś nikim.

zagadałam do byłego  i wyzwałam kumpla od pedałów  .  teksty trzymajfason dodał komentarz: zagadałam do byłego, i wyzwałam kumpla od pedałów -.- do wpisu 28 sierpnia 2011
jest 28 sierpien  dzisiaj mineły by 4 lata gdy sobie o tym pomyśle wszystko mi wraca niby mam wyjebane ale moja pamięc mi zabardzo popłaca nie jest mi to na rękę lubie sobie przeszłośc skracac..

trzymajfason dodano: 28 sierpnia 2011

jest 28 sierpien, dzisiaj mineły by 4 lata gdy sobie o tym pomyśle wszystko mi wraca niby mam wyjebane ale moja pamięc mi zabardzo popłaca nie jest mi to na rękę lubie sobie przeszłośc skracac..

28 sierpien 2008 rok..

trzymajfason dodano: 28 sierpnia 2011

28 sierpien 2008 rok..

kochałam patrzec  jak każda laska pisała Ci że Cię zdradzam  a później sama sie przyznawała że nam zazdrości fajnie było czuc się takimi znajomymi osobami w naszym mieście..

trzymajfason dodano: 28 sierpnia 2011

kochałam patrzec, jak każda laska pisała Ci że Cię zdradzam, a później sama sie przyznawała że nam zazdrości,fajnie było czuc się takimi znajomymi osobami w naszym mieście..

czy ja zawsze musze cos odjebac po pijaku? jezu  zabije się..

trzymajfason dodano: 28 sierpnia 2011

czy ja zawsze musze cos odjebac po pijaku? jezu, zabije się..

boże  jak mi sie to kojarzy.. teksty trzymajfason dodał komentarz: boże, jak mi sie to kojarzy.. do wpisu 27 sierpnia 2011
  masz 16 lat i nie umiesz robic naleśników jak ty sobie w życiu poradzisz  what the fuck?!   masz 15 lat i palisz i kto tutaj ma problem?   człowiek  który w każdej sytuacji potrafi mi dopierdolic tak że pójdzie mi w pięty..

trzymajfason dodano: 27 sierpnia 2011

- masz 16 lat i nie umiesz robic naleśników jak ty sobie w życiu poradzisz, what the fuck?! - masz 15 lat i palisz i kto tutaj ma problem? / człowiek, który w każdej sytuacji potrafi mi dopierdolic tak że pójdzie mi w pięty..

Potrafisz ranić nawet milczeniem.   z netu

dupekk dodano: 26 sierpnia 2011

Potrafisz ranić nawet milczeniem. / z netu

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć