głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika manda107

Każda chwila z Tobą jest tak piękna   Lecz ucieka tak szybko. Chciałbym zatrzymać czas  I mieć Cię przy sobie już na zawsze blisko.  Aby móc Cię znów zobaczyć oddałbym wszystko   Ty rozpaliłaś ogień w sercu jedną małą iskrą.

rozpieeerdol dodano: 3 maja 2010

Każda chwila z Tobą jest tak piękna, Lecz ucieka tak szybko. Chciałbym zatrzymać czas I mieć Cię przy sobie już na zawsze blisko. Aby móc Cię znów zobaczyć oddałbym wszystko, Ty rozpaliłaś ogień w sercu jedną małą iskrą. ; *

 Miłość jest niesamowita  ona nie wymaga odpowiedzi nie zadaje pytań  ilość jej wciąż mnie zachwyca! ona mi pomaga w świat uwierzyć  nadaje sens życia.

rozpieeerdol dodano: 3 maja 2010

`Miłość jest niesamowita, ona nie wymaga odpowiedzi nie zadaje pytań, ilość jej wciąż mnie zachwyca! ona mi pomaga w świat uwierzyć, nadaje sens życia. ; )

Jesteś dla mnie wszystkim  wiesz? oprócz Ciebie tak naprawde nic nie liczy się.

rozpieeerdol dodano: 3 maja 2010

Jesteś dla mnie wszystkim- wiesz? oprócz Ciebie tak naprawde nic nie liczy się. ;*

 Chce iść Twoja ścieżka  ide tam chociaż czasem ciężko  patrze w Twoją strone   szczęście mam Ty jesteś mym aniołem.

rozpieeerdol dodano: 3 maja 2010

`Chce iść Twoja ścieżka, ide tam chociaż czasem ciężko, patrze w Twoją strone - szczęście mam Ty jesteś mym aniołem. ;)

.Bo kiedy to się stanie kiedy świat się odważy  Zacznie rozdawać uśmiechy dla wszystkich smutnych twarzy.

rozpieeerdol dodano: 3 maja 2010

.Bo kiedy to się stanie kiedy świat się odważy, Zacznie rozdawać uśmiechy dla wszystkich smutnych twarzy. ;)

 Bliżej i bliżej podejdź do mnie jeszcze  może usłyszysz dla kogo bije moje serce  do przodu idź bo tam gdzieś jest takie miejsce  w którym każdy z nas może odnaleźć swoje szczęście.

rozpieeerdol dodano: 3 maja 2010

`Bliżej i bliżej podejdź do mnie jeszcze, może usłyszysz dla kogo bije moje serce, do przodu idź bo tam gdzieś jest takie miejsce, w którym każdy z nas może odnaleźć swoje szczęście.

 Bo nie mogę przestać płakać I nie mogę przestać pytać  dlaczego  Ale nie mogę przestać kłamać I jeśli mnie zapytasz  zaprzeczę Że nie mogę przestać płakać Na zewnątrz nic mi nie jest  Ale w środku umieram.   mrs.naughty .

rozpieeerdol dodano: 3 maja 2010

`Bo nie mogę przestać płakać I nie mogę przestać pytać "dlaczego" Ale nie mogę przestać kłamać I jeśli mnie zapytasz, zaprzeczę Że nie mogę przestać płakać Na zewnątrz nic mi nie jest, Ale w środku umieram. / mrs.naughty .

kopiuje.    ale oczywiście podpisze.          teksty rozpieeerdol dodał komentarz: kopiuje. ;) ale oczywiście podpisze. ; ))) ;* do wpisu 3 maja 2010
 wszystkim którzy chcą mnie zmienić   STO LAT! ja się śmieję skacząc jak dziecko po przeszkodach.

rozpieeerdol dodano: 1 maja 2010

`wszystkim którzy chcą mnie zmienić - STO LAT! ja się śmieję skacząc jak dziecko po przeszkodach.

postanowiłam być twarda. udało mi się. ale być może jednak zrobiłam to wbrew sobie. próbowałam od nazajutrz zapomnieć o nim i jakoś nie udawało mi się wymazać go z pamięci. im bardziej starałam się nie pamiętać  tym silniej wracał w myślach  słowach  gestach.

give_me_your_heart dodano: 27 kwietnia 2010

postanowiłam być twarda. udało mi się. ale być może jednak zrobiłam to wbrew sobie. próbowałam od nazajutrz zapomnieć o nim i jakoś nie udawało mi się wymazać go z pamięci. im bardziej starałam się nie pamiętać, tym silniej wracał w myślach, słowach, gestach.

nie zapomniałam.. nie przestałam kochać.. nie przestałam tęsknić i myśleć o Tobie. i wcale się nie pogodziłam z myślą  że już nie wrócisz. i tylko jakoś dziwnie mi gdy widząc Cię daleko gdzieś nadal czuję te motylki w brzuszku i łzy cisnące się do oczu. Kocham Cię wciąż.. tak bardzo mi Ciebie brakuje.. nauczyłam się już udawać przed innymi  że nic do Ciebie nie czuję. lecz w środku nic się nie zmieniło bo nadal jesteś najważniejszą osobą w moim życiu .

give_me_your_heart dodano: 27 kwietnia 2010

nie zapomniałam.. nie przestałam kochać.. nie przestałam tęsknić i myśleć o Tobie. i wcale się nie pogodziłam z myślą, że już nie wrócisz. i tylko jakoś dziwnie mi gdy widząc Cię daleko gdzieś nadal czuję te motylki w brzuszku i łzy cisnące się do oczu. Kocham Cię wciąż.. tak bardzo mi Ciebie brakuje.. nauczyłam się już udawać przed innymi, że nic do Ciebie nie czuję. lecz w środku nic się nie zmieniło bo nadal jesteś najważniejszą osobą w moim życiu .

Tęsknie za ciepłem Twoich słów...  za każdą chwila. Z każdym dniem coraz więcej Twych słów słyszeć chcę...  Smutne są chwile gdy sie czeka...  marzy i śni...  a tak daleko jesteś Ty...  Gdy zamiast nowych wrażeń tylko wspomnienia...  Gdy Twe spojrzenie jest nie do zapomnienia...

give_me_your_heart dodano: 27 kwietnia 2010

Tęsknie za ciepłem Twoich słów... za każdą chwila. Z każdym dniem coraz więcej Twych słów słyszeć chcę... Smutne są chwile gdy sie czeka... marzy i śni... a tak daleko jesteś Ty... Gdy zamiast nowych wrażeń tylko wspomnienia... Gdy Twe spojrzenie jest nie do zapomnienia...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć