 |
Tak bardzo staramy się kogoś pokochać .. bo mamy dość samotnosci i siedzenia wieczorami samemu. I kiedy druga osoba, serio się zakochuje, uświadamiasz sobie, że jej nie kochasz .. że wszystko co robiłeś, mówiłeś, myslałeś miało przyczynić się do tej, która kiedys zrobiła ci to samo co ty aktualnie robisz innemu .. | kissmebabyx3
|
|
 |
Wbrew pozorom ciągle o Tobie myślę. Rano,wieczór. Minęło już tyle czasu a wciąż roz*ierdol w mojej głowie.
|
|
 |
Myślałam, że zapomniałam. Że to naprawdę koniec, Przychodzą zjeb*ne walentynki. WALE DRINKI. I co? I znów k*rwa myślę o Tobie. Czy to nigdy nie minie?
|
|
 |
staramy się, ale to już nie to. też to czujesz?
|
|
 |
|
Tak cholernie mocno chciałbym móc się już z Tobą zobaczyć.
|
|
 |
|
mężczyzna jest zazdrosny o swoją kobietę,
gdy zdaje sobie sprawę, że ktoś inny mógłby traktować ją lepiej.
|
|
 |
|
I ślubuję Ci robienie herbaty z miodem i cytryną na przeziębienie, pieczenie ulubionego ciasta w niedzielę i podawanie wody na kaca, do końca życia.
|
|
 |
|
BĘDĘ TWOJĄ ŻONĄ, ZOBACZYSZ.
|
|
 |
|
Chcę, żebyś był ze mnie dumny. Żebyś w każdej sekundzie swojego życia myślał: 'jestem szczęśliwy, że Ją mam'.
|
|
 |
|
Chciałabym wystarczyć Ci na całe życie. Żeby cały świat nam zazdrościł, że mamy właśnie siebie.
|
|
 |
|
A ja Cię kocham najbardziej na świecie, nawet kiedy masz zły humor i jest Ci wszystko jedno.
— A.
|
|
|
|