 |
|
Jedna z tych wielu dat,
kóre nie mówią mi już nic.
|
|
 |
|
Ewentualnie mogę przestać się odzywać. Na pewno nie zapomnieć.
|
|
 |
|
'Czekając na dzień, w którym spełnią się marzenia, nie chcę być tą, która nie ma nic do powiedzenia
|
|
 |
|
Łatwo się zgubić gdzieś między marzeniami.. Otaczani szarymi problemami
|
|
 |
|
Siadaj koło mnie
To dla Ciebie jest ławka
Posłuchaj jak pięknie o miłości gada
Ten który miłości nigdy nie zaznał.
|
|
 |
|
odchodzisz i wracasz i wracasz by odejść
|
|
 |
|
nic nie boli bardziej niż fakt, że masz świadomość iż możesz zrobić ze mną dosłownie wszystko, a ja i tak Cię nie zostawię. w takich momentach zaczynam żałować, że przyznałam Ci się do miłości.
|
|
 |
|
Nie zawsze jest idealnie.. Ale to właśnie momenty, kiedy prawie dotykamy dna, uczą nas żyć./ Natie.
|
|
 |
|
są grzechy, które popełniamy z uśmiechem na twarzy.
|
|
 |
|
nic nie zabolało mnie bardziej jak moment, kiedy palcami zgasił palącą się świeczkę, mówiąc przy tym, że muszę wziąć z niego przykład. szkoda, że kiedy podniosłam pełna gotowości dłoń, uświadomił mnie, że miał na myśli moje uczucia, a nie płomień tej cholernej świeczki, która odbijała się w jego tęczówkach jak na jakimś ckliwym romansidle. miałam ochotę rzucić nią mu w twarz, no ale nawet w takiej sytuacji nie miałam serca oszpecić jego ślicznej buźki.
|
|
 |
|
nic nie irytuje mnie bardziej niż moment, kiedy siedzę na znienawidzonej matmie i nie mogę rozwiązać zadania bo w myślach mam tylko Twoje wczorajsze słowa na pożegnanie. obliczam działanie, a zamiast wyniku zapisuję Twoje imię. przez tak prymitywne zajmowanie moich myśli skazujesz mnie na brak wykształcenia, skarbie.
|
|
|
|