 |
Ty głupcze ! Ona cię naprawdę kochała a Ty sobie z niej kpiłeś .Tak to tylko skurwysyny potrafią
|
|
 |
Druga połówka?! pff. Ja już sama z sobą tworzę zajebistą całość! :D
|
|
 |
Bo właśnie gdy przestajesz wierzyć, wszystko zaczyna się układać..
|
|
 |
przygryzła wargi. jaki on był? kochany? nie, na pewno nie! był arogancki, ironiczny, niezależny i bezwzględny. a najciekawszym był fakt, że mimo to go kochała.
|
|
 |
A gdy już wrócisz, to usiądę Ci na kolanach i wtulę się w Twoje ramiona by znów poczuć się jak mała, bezbronna dziewczynka.
|
|
 |
twoje zachowanie jest uzasadnione tylko i wyłącznie, twoim debilizmem.
|
|
 |
teraz się pozbierałam. nie jestem już tak perfekcyjna jak wcześniej, nie potrafię już tak pięknie żyć, nie potrafię szczerze się śmiać. ale jestem. wstaje z łóżka żeby przeżyć kolejny cholernie pusty dzień.
|
|
 |
mogłabym mieć już 10 chłopaków, ale czekam na ciebie. na tego jedynego którego kocham od roku, o którym cały czas myślę i nie mogę przestać
|
|
 |
Sto na sto, pół na pół, fifty fifty, góra dół. Spoko loko, jako tako, ale z Ciebie niezłe ciacho!" :DD :*
|
|
 |
'Kurwa, życzę Ci, żebyś kiedyś czuł się tak jak ja, kiedy Cię widzę. Żeby żal wpierdalał Twoje serce, a sumienie mówiło 'widzisz kurwa, pojebańcu? ona cie kochała, ale ty nie potrafiłeś powiedzieć do niej nawet 'cześć.'
|
|
 |
- i będę jarać, pić, palić, wciągać! - ale on nie lubił gdy to robiłaś .. - no właśnie.
|
|
|
|