 |
nie przepraszaj..zacznij w końcu zachowywać
sie tak, abyś nie musiał przepraszać
|
|
 |
gdzie się podziały pary kochające siebie za nic? teraz
bezinteresownie ktoś Cię może tylko zranić.
|
|
 |
im więcej jest rzeczy, w które potrafisz wierzyć, tym
bardziej interesujące jest życie.
|
|
 |
Rozejrzyj się dokoła, a zobaczysz ludzi, bez których ten świat nie mógłby istnieć.
|
|
 |
To że nie raz jest źle nie oznacza przecież końca, można iść do przodu choćby po jeden dotyk słońca.
|
|
 |
Dziś potrzebne są tylko ciepłe i szerokie ramiona, które zdołałyby przytulić na tyle mocno, by zgnieść wszystkie problemy, niemoralne nadzieje i marzenia.
|
|
 |
Czasem masz chwile zwątpienia, wtedy nie ma nic znaczenia, kiedy doceniasz wspomnienia - zmienia się Twój punkt widzenia.
|
|
 |
Czasem ludzie źle tłumaczą moje życie.
|
|
 |
Wypijmy za błędy. Za dzisiejszą niestałość, za jutrzejszą niepewność.
|
|
 |
- Czego się boisz ? - zapytał.
W jednej chwili w głowie pojawiły się setki myśli: boję się tego, że będę zwykłym szarym człowiekiem. Tego, że nie spotkam osoby, która uczyni moje życie wyjątkowym. Także tego, że nie będę w stanie dawać radości, osobom które kocham. Boję się życia... Ale najbardziej boję się tego, że nigdy nie zrozumiesz, co chcę Ci powiedzieć, że kocham Cię odkąd Cię poznałam, bo to jest dla mnie za trudne.
- Boję się pająków - odpowiedziała.
|
|
 |
Brak mi Ciebie. Bardzo brak.
|
|
 |
Sześć miliardów ludzi. Sześć miliardów dusz. I czasami wszystko, czego potrzebujesz to jedna.
|
|
|
|