 |
"Okrutne dla oczu - widzieć sposób, w jaki sprawia, że się uśmiechasz. Okrutne dla oczu - obserwowanie jak przytula to, co kiedyś było moje."
/nieracjonalnie
|
|
 |
Te praktycznie niezauważalne znaki, te drgania ciała, specyficzny splot dłoni, opatulenie się rękoma; niby nic, niby normalne. Przyjaciel - osoba, która widzi pod tym drugie dno.
|
|
 |
Układam w myślach tysiące wersji, dlaczego się nie odzywa, martwię się i pocieszam na zmianę. Patrząc ogólnie na to, co robię to pracuję na półtora etatu starając się pomóc innym, doradzić coś i rozwiązać wszelakie problemy, a zarazem nie mogę znaleźć choć grama taktyki na swoje życie. Znajomy wyciąga maryśkę zapewniając, że takowy gram mi wiele ułatwi, a mi trzęsą się dłonie, i to nie Parkinson. To moje serce jest chore.
|
|
 |
Mówię Ci to z bliska i w oczy patrzę,
posłuchaj mnie uważnie, zapamiętaj na zawsze ..
|
|
 |
Zakochana dziewczyna potrafi zrobić wszystko.
|
|
 |
Gdybys każdego wieczoru mógł widzieć mnie. Siedzącą w domu z flaszką na stole, słuchającą dołujących piosenek z żyletka w dłoniach, kilkoma paczkami chusteczek higienicznych. Zapłakaną, nie mającą sił do życia. Gdybys tylko mógł zajrzeć w kopie robocze w moim telefoniei zobaczyć jakie wiadomości pisałam do ciebie, choć nigdy nie trafiły do Twojej skrzynki odbiorczej. Gdybyś tylko mógł zajrzeć w głąb mnie, w moje myśli, w moje serce. Gdybys tylko mógl odgadnąć , że każde moje ' nie' każde 'spierdalaj' i każde obojętne przejście obok Ciebie jest kłamstwem i tak na prawdę chcę żebyś wrócił... /kokaiina
|
|
 |
gdy kogoś kochasz to możesz go całować setki razy
i za kazdym razem czuć to samo co za pierwszym
|
|
 |
ODCHUDZAM SIĘ . sniadanie : kawa i papieros obiad: kawa i papieros podwieczorek : kawa i papieros kolacja: piwo i papieros ;D / kokaiina
|
|
 |
Czuję, że mi już nie zależy. Ale gdy tylko Cię widzę, zaczynam w to wątpić.
|
|
|
|