głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika m_u

zakochanie   stan   w którym serce nie ma nic wspólnego z rozumem .

woohoo.x3 dodano: 25 stycznia 2012

zakochanie - stan , w którym serce nie ma nic wspólnego z rozumem .

ojeeeeeeej jak miło. poza tym żadna ze mnie zdolniacha! teksty zozolandia dodał komentarz: ojeeeeeeej jak miło. poza tym żadna ze mnie zdolniacha! do wpisu 25 stycznia 2012
nie mam zamiaru Cię przepraszać  za to jaką osobą się stałaś.

zozolandia dodano: 24 stycznia 2012

nie mam zamiaru Cię przepraszać, za to jaką osobą się stałaś.

Nie patrz się na mnie  jeśli oczy masz puste

woohoo.x3 dodano: 24 stycznia 2012

Nie patrz się na mnie, jeśli oczy masz puste

Znów gonią mnie myśli

woohoo.x3 dodano: 24 stycznia 2012

Znów gonią mnie myśli

Wielu mówi o mnie źle  będą mówić jeszcze gorzej

woohoo.x3 dodano: 24 stycznia 2012

Wielu mówi o mnie źle, będą mówić jeszcze gorzej

śmiej się  baw  imprezuj  mów tylko o samych pozytywnych aspektach twojego życia. oni niech zazdroszczą  niech plotkują  niech wierzą  że układa ci się tak zajebiście. przyjaciel i tak będzie znać prawdę.

woohoo.x3 dodano: 24 stycznia 2012

śmiej się, baw, imprezuj, mów tylko o samych pozytywnych aspektach twojego życia. oni niech zazdroszczą, niech plotkują, niech wierzą, że układa ci się tak zajebiście. przyjaciel i tak będzie znać prawdę.

historie lubią się powtarzać  a główni bohaterowie zmieniać.

zozolandia dodano: 23 stycznia 2012

historie lubią się powtarzać, a główni bohaterowie zmieniać.

upajam się 'Gossip Girl'. Tak się wciągnęłam  że czasami mam po prostu ochotę wybrać numer do Blair i powiedzieć jej  że ma wrócić do Chucka  bo przecież go tak strasznie  obrzydliwie kocha. i z wzajemnością. chcę takiej miłości. w sumie nie musi być taka sama jak Chair. byle by była. jakakolwiek.

zozolandia dodano: 23 stycznia 2012

upajam się 'Gossip Girl'. Tak się wciągnęłam, że czasami mam po prostu ochotę wybrać numer do Blair i powiedzieć jej, że ma wrócić do Chucka, bo przecież go tak strasznie, obrzydliwie kocha. i z wzajemnością. chcę takiej miłości. w sumie nie musi być taka sama jak Chair. byle by była. jakakolwiek.

mówią że nie mam ambicji zarzucają mi egoizm   ale nikt mi nie podawał ręki gdy potrzebowałem pomocy.   Frisz

czarnycharakter dodano: 23 stycznia 2012

mówią że nie mam ambicji zarzucają mi egoizm, ale nikt mi nie podawał ręki gdy potrzebowałem pomocy. / Frisz
Autor cytatu: frisz

Pierdol miłość  pielęgnuj przyjaźń.

woohoo.x3 dodano: 23 stycznia 2012

Pierdol miłość, pielęgnuj przyjaźń.

pić   pierdolić   nie żałować .

woohoo.x3 dodano: 23 stycznia 2012

pić , pierdolić , nie żałować .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć