 |
Wiedziała, że jest inna. Zawsze chciała być kimś wyjątkowym. Kimś oryginalnym. Żyć inaczej niż każdy. Nie chciała być wszystkimi ani nazywać się każda. Nie chciała być pierwszą lepszą. Była niedostępna. Tajemnicza. Ostrożnie wybierała przyjaciół, lecz mimo tego często była zraniona. Była po prostu zbyt ufna i naiwna. I nadal jest. Jednak uśmiecha się. Potrafi odnaleźć magię chwil.
|
|
 |
są faceci z którymi będę i faceci którymi będę się bawić
|
|
 |
nie chciałam się zakochać, ale kurwa te twoje oczy.
|
|
 |
Uwięziona w własnych marzeniach .
|
|
 |
Każdego dnia obiecujesz sobie, że coś zmienisz, a zawsze wszystko jest tak jak wcześniej.
|
|
 |
24 grudnia chcę Cię widzieć leżącego pod moją choinką , nie musisz być owinięty wstążką
|
|
 |
miły , szczery , wyrozumiały , posiadający słodkie dołeczki w policzkach , nieziemskie oczka które tak bardzo lubiłam . ideał po porostu ideał . okazał się kolejnym kretynem chodzącym po tym świecie .
|
|
 |
Jak się z kimś wiązać to nie na tydzień, czy miesiąc. Jedna noc w zupełności wystarczy.
|
|
 |
Panie Boże! Proszę Cię o mądrość, żebym mogła zrozumieć mężczyznę. O miłość, bym mogła mu przebaczyć. O cierpliwość, bym mogła znieść jego humory. Nie proszę Cię o siłę, bo bym go zajebała.
|
|
 |
|
nie jestem sama, wiem ze mam Ciebie [ kochanie_wpierdalaj ♥ ]
|
|
 |
|
nie żałuję tego co było. żałuję, że tak nie jest. / weeswyjdz
|
|
|
|