 |
|
kocham przychodzić do domu ze świadomością że przede mną dwa dni wolnego. rzucam torbę w kąt. przebieram się swoje ulubione getry, za duża koszulkę o kilka rozmiarów, a długie włosy, które opadają mi na ramiona związuję w kitkę. robię sobie mega kubek kawy z bitą śmietaną. odpalam laptopa i cieszę się właściwie sama nie wiem czym.
lubię takie momenty.
|
|
 |
|
Szukaj inspracji, znajdź to, co dla Ciebie ważne i uczyń to najważniejszym.
|
|
 |
|
- kim on jest ?
- wszystkim .. powodem do życia .
|
|
 |
|
gdy spotkałam się z moimi przyjaciółkami wszystkie problemy , sprawy , wspomnienia rozeszły się gdzieś jakby ich w ogóle nie było . to właśnie One pomagają mi w tych trudnych chwilach , mogę być z nimi zawsze szczera aż do bólu i dlatego czasami dostaje od nich w łeb , z nimi mogę iść przez całe miasto śmiejąc się , ludzie wtedy patrzą na nas jak na wariatki , a my się w ogóle tym nie przejmujemy . dlatego nie należy stawiać na miłość tylko przyjaźń .
|
|
 |
|
nie jesteśmy za starzy na zabawę w chowanego, prawda? bo wiesz, oddałabym wszystko byś powiedział 'znalazłem Cię .'
|
|
 |
|
REGGAE - Muzyka dzięki której , nie musisz pić , Palić , wciągać , ale i tak jesteś Najarany.
|
|
 |
|
Będę walczyć do samego końca. Czy Ci się to podoba czy nie. Najwyżej się ośmieszę, ale nie będę żałować, że nie spróbowałam.
|
|
 |
|
I była zła na siebie bo wciąż zerkała na ciebie kątem oka .
|
|
 |
|
chciałabym byś zobaczył w moich oczach marzenia i spróbował je spełnić.
|
|
 |
|
kłopot z myśleniem o nim polega na tym, że jak już zaczniesz to nie możesz przestać. i tak mijają noce jedna za drugą .
|
|
 |
|
być może pójdę do piekła, ale to mi wcale nie przeszkadza, lubię ciepło .
|
|
 |
|
Jutro ? kolejne osiemdziesiąt sześć tysięcy czterysta sekund - żyj tak aby nie zmarnować ani jednej .
|
|
|
|