głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika loveyou16

Nigdy nie ignoruj osoby  która Cię kocha i martwi się o Ciebie. Bo pewnego dnia może okazać się  że straciłeś Księżyc podczas łapania gwiazd .

madzialenkaaa dodano: 14 luty 2013

Nigdy nie ignoruj osoby, która Cię kocha i martwi się o Ciebie. Bo pewnego dnia może okazać się, że straciłeś Księżyc podczas łapania gwiazd .

Prawdziwa miłość to nie związek idealny  bo takiego nie ma  ale pełen kłótni i godzenia  łez i uśmiechów i mimo tego  że jest ciężko i ma się dość  nie poddajesz się bo wiesz  że to z tą właśnie osobą jesteś szczęśliwszy niż z kimkolwiek innym .. ♥

madzialenkaaa dodano: 14 luty 2013

Prawdziwa miłość to nie związek idealny, bo takiego nie ma, ale pełen kłótni i godzenia, łez i uśmiechów i mimo tego, że jest ciężko i ma się dość, nie poddajesz się bo wiesz, że to z tą właśnie osobą jesteś szczęśliwszy niż z kimkolwiek innym .. ♥

Co Ty na to  żeby jeść ze mną śniadanie  obiad i kolację każdego dnia przez resztę życia ? ♥

madzialenkaaa dodano: 14 luty 2013

Co Ty na to, żeby jeść ze mną śniadanie, obiad i kolację każdego dnia przez resztę życia ? ♥

Największym problemem tego świata jest to  że inteligentni ludzie są pełni wątpliwości a ci głupi są pełni pewności siebie .

madzialenkaaa dodano: 14 luty 2013

Największym problemem tego świata jest to, że inteligentni ludzie są pełni wątpliwości a ci głupi są pełni pewności siebie .

trzeba pozostać sobą a nie podążać za tłumem.

nigdyniezrozumiesz dodano: 14 luty 2013

trzeba pozostać sobą a nie podążać za tłumem.

jesteś tak ważny  że aż najważniejszy.

natala17 dodano: 14 luty 2013

jesteś tak ważny, że aż najważniejszy.

  ...  Chcę mu powiedzieć  że go kocham  że jest wszystkim  czego pragnę. Że go sobie biorę i że mu się oddaję. Że chcę przy nim być  że będę się z nim dzielił  mnożył  dodawał i odejmował  że będę podnosił nas obu do potęgi i wycinał z nas średnią. Że jest moją siłą nadającą prędkość  zrywem  masą i wektorem ruchu.  Reakcją łańcuchową  cząsteczką  jądrem komórkowym  obwodem zamkniętym  wzrostem  przydawką  dopełnieniem i mianownikiem   że jest definicją wszystkiego  co wiem  i sumą.  Że oto się zmieniam  dopasowuję dla niego i do niego  że go odnajduję  a on mnie  i że nasze życia będą już teraz kompletne  pełne  że staną się jednym życiem.  Mam to wszystko w głowie  nie wiem tylko do końca  jakich słów użyć  by wypowiedzieć to na głos. Jestem pewny  wierzę  ale nie mam odwagi się odezwać. No i trochę się wstydzę  bo nigdy nikomu takich rzeczy nie mówiłem  i w ogóle nie wiem nawet  czy takie rzeczy się mówi.    Marcin Szczygielski  'Bierki'

nigdyniezrozumiesz dodano: 14 luty 2013

"(...) Chcę mu powiedzieć, że go kocham, że jest wszystkim, czego pragnę. Że go sobie biorę i że mu się oddaję. Że chcę przy nim być, że będę się z nim dzielił, mnożył, dodawał i odejmował, że będę podnosił nas obu do potęgi i wycinał z nas średnią. Że jest moją siłą nadającą prędkość, zrywem, masą i wektorem ruchu. Reakcją łańcuchową, cząsteczką, jądrem komórkowym, obwodem zamkniętym, wzrostem, przydawką, dopełnieniem i mianownikiem - że jest definicją wszystkiego, co wiem, i sumą. Że oto się zmieniam, dopasowuję dla niego i do niego, że go odnajduję, a on mnie, i że nasze życia będą już teraz kompletne, pełne, że staną się jednym życiem. Mam to wszystko w głowie, nie wiem tylko do końca, jakich słów użyć, by wypowiedzieć to na głos. Jestem pewny, wierzę, ale nie mam odwagi się odezwać. No i trochę się wstydzę, bo nigdy nikomu takich rzeczy nie mówiłem, i w ogóle nie wiem nawet, czy takie rzeczy się mówi." -Marcin Szczygielski, 'Bierki'

bądź moim księżycem  bądź moim słońcem..

natala17 dodano: 13 luty 2013

bądź moim księżycem, bądź moim słońcem..

Świat nie kończy się na jego oczach.

izuu dodano: 13 luty 2013

Świat nie kończy się na jego oczach.

tego  co teraz czuję nie da się określić żadnym słowem.

truskawkova dodano: 13 luty 2013

tego, co teraz czuję nie da się określić żadnym słowem.

kobieta z miłości jest w stanie znieść dużo  ale nie wieszystko..

natala17 dodano: 13 luty 2013

kobieta z miłości jest w stanie znieść dużo, ale nie wieszystko..

Ten trudny czas sprawdził nas  na wylot przejrzał..

natala17 dodano: 13 luty 2013

Ten trudny czas sprawdził nas, na wylot przejrzał..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć