głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lostsinger

Miałam sen..

blackpottage dodano: 27 sierpnia 2011

Miałam sen..

Mówi się  że rozstanie jest tym dla miłości czym wiatr dla ognia. Podsyca wielki  gasi mały

blackpottage dodano: 27 sierpnia 2011

Mówi się, że rozstanie jest tym dla miłości czym wiatr dla ognia. Podsyca wielki, gasi mały

To spojrzenia innych ludzi nadają naszemu życiu sens.

blackpottage dodano: 27 sierpnia 2011

To spojrzenia innych ludzi nadają naszemu życiu sens.

Człowiek... Może stać się naprawdę silny dopiero wtedy    Gdy postanowi ochronić coś bardzo dla siebie ważnego

blackpottage dodano: 27 sierpnia 2011

Człowiek... Może stać się naprawdę silny dopiero wtedy, Gdy postanowi ochronić coś bardzo dla siebie ważnego

Ludzie nie są od początku dobrzy czy źli. Ludzie są nijacy. To ich decyzje  myśli i czyny kształtują to  co potem nazywamy  dobrem  lub  złem

blackpottage dodano: 27 sierpnia 2011

Ludzie nie są od początku dobrzy czy źli. Ludzie są nijacy. To ich decyzje, myśli i czyny kształtują to, co potem nazywamy "dobrem" lub "złem"

 Bicie dzwonów....tak  strasznie głośno dzisiaj biją. Dzwonią dziś nieustannie. Nie mogę przestać o tym myśleć.

blackpottage dodano: 27 sierpnia 2011

"Bicie dzwonów....tak, strasznie głośno dzisiaj biją. Dzwonią dziś nieustannie. Nie mogę przestać o tym myśleć."

Kiedy siedzę normalnie moja zdolność dedukcji spada o 40 ..

blackpottage dodano: 27 sierpnia 2011

Kiedy siedzę normalnie moja zdolność dedukcji spada o 40%..

 Czasem sprawiedliwość przegrywała. Jednak niezależnie od tego jak cierpiałem  czułem się szczęśliwy. Samo usłyszenie słów podziękowania sprawiało  że chciałem pomagać w każdej sytuacji.

blackpottage dodano: 27 sierpnia 2011

"Czasem sprawiedliwość przegrywała. Jednak niezależnie od tego jak cierpiałem, czułem się szczęśliwy. Samo usłyszenie słów podziękowania sprawiało, że chciałem pomagać w każdej sytuacji."

Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz  że to niesprawiedliwe  że tylko ja mam ciacho?

blackpottage dodano: 27 sierpnia 2011

Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?

http:  pannaawangarda.blogspot.com   To co posiane  a nie zebrane  nie ginie  nie gnije  nie usycha. Samo w sobie się rozwija  rozrasta. Tak powstają plantacje porzucenia. A bujne są jak kłęby dymu nad kominem  jak paprocie w lesie. Dzikie jak grzywa fryza opętanego galopem. Dumy za to u nich ni źdźbła trawy nie znajdziesz. Pozbyły się jej  bo egzystowaniu na uboczu szkodzi jak chwast.

blackpottage dodano: 27 sierpnia 2011

http://pannaawangarda.blogspot.com/ "To co posiane, a nie zebrane, nie ginie, nie gnije, nie usycha. Samo w sobie się rozwija, rozrasta. Tak powstają plantacje porzucenia. A bujne są jak kłęby dymu nad kominem, jak paprocie w lesie. Dzikie jak grzywa fryza opętanego galopem. Dumy za to u nich ni źdźbła trawy nie znajdziesz. Pozbyły się jej, bo egzystowaniu na uboczu szkodzi jak chwast. "

Chuja może i masz  ale mężczyzną bym cię nie nazwała.  ?

zozolandia dodano: 27 sierpnia 2011

Chuja może i masz, ale mężczyzną bym cię nie nazwała. /?

dwa słowa  10 liter   polej wódkę  donutown

zozolandia dodano: 26 sierpnia 2011

dwa słowa, 10 liter - polej wódkę /donutown

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć