głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lolkaa9856

nie ubieram szalika   gdy wychodzę  a na zewnątrz mróz . piję piwo prosto z lodówki   zimną colę i jem lody na dworze . krzyczę i śpiewam z całych sił . byleby tylko stracić głos i już nie móc mówić   jak bardzo za Tobą tęsknię .

suoonko_ej dodano: 2 kwietnia 2011

nie ubieram szalika , gdy wychodzę, a na zewnątrz mróz . piję piwo prosto z lodówki , zimną colę i jem lody na dworze . krzyczę i śpiewam z całych sił . byleby tylko stracić głos i już nie móc mówić , jak bardzo za Tobą tęsknię .

zainstaluj mnie w swoim czerwonym kawałku mięsa .   suoonko ej

suoonko_ej dodano: 2 kwietnia 2011

zainstaluj mnie w swoim czerwonym kawałku mięsa . / suoonko_ej

siostra ? ja sie do niej nie przyznaje . można ją porównać do chomika . mózg takiej inteligencji jak wielkość oka .

suoonko_ej dodano: 2 kwietnia 2011

siostra ? ja sie do niej nie przyznaje . można ją porównać do chomika . mózg takiej inteligencji jak wielkość oka .

WYGLĄD   To tylko opakowanie   w którym może kryć się ktoś naprawde wartościowy .

suoonko_ej dodano: 2 kwietnia 2011

WYGLĄD - To tylko opakowanie , w którym może kryć się ktoś naprawde wartościowy .

kiedyś to wyliczanka rozwiązywała wszystkie problemy .   crazydream

suoonko_ej dodano: 2 kwietnia 2011

kiedyś to wyliczanka rozwiązywała wszystkie problemy . / crazydream
Autor cytatu: cooookies

hahaha.  D teksty suoonko_ej dodał komentarz: hahaha. ;D do wpisu 2 kwietnia 2011
ej ej ej! i jeszcze Słoń   3. Słoń   Pih       własnie  Tede to ciota :  teksty suoonko_ej dodał komentarz: ej ej ej! i jeszcze Słoń < 3. Słoń & Pih ;** , własnie, Tede to ciota :) do wpisu 2 kwietnia 2011
też nienawidzę.. raz zgłosiłam facetce od przyry  że nie mam pracy domowej  a za 2min zadzwonił dzwonek i dostałam 1  bo już wykorzystałam wszystkie kropki. masaaakra... teksty suoonko_ej dodał komentarz: też nienawidzę.. raz zgłosiłam facetce od przyry, że nie mam pracy domowej, a za 2min zadzwonił dzwonek i dostałam 1, bo już wykorzystałam wszystkie kropki. masaaakra... do wpisu 2 kwietnia 2011
czujesz ten zapach ? czujesz ? jakiś taki dziwkowaty nie ? ajj  nie zauważyłam że ona przechodzi obok nas   sweetworld.

suoonko_ej dodano: 2 kwietnia 2011

czujesz ten zapach ? czujesz ? jakiś taki dziwkowaty nie ? ajj, nie zauważyłam że ona przechodzi obok nas / sweetworld.

  jest sprawa. trzea ssać. jest sprawa czy nie ma sprawy?   nie ma sprawy .   czyli ssiesz   :D   chłoopaki   3 !

suoonko_ej dodano: 1 kwietnia 2011

- jest sprawa. trzea ssać. jest sprawa czy nie ma sprawy? - nie ma sprawy . [ czyli ssiesz ] :D / chłoopaki < 3 !

jesteś najlepsiejszym Misiem na świecie! ♥

suoonko_ej dodano: 1 kwietnia 2011

jesteś najlepsiejszym Misiem na świecie! ♥
Autor cytatu: take.me.away

Fajne masz nogi  więc zrób z nich użytek i wyjdź .

suoonko_ej dodano: 1 kwietnia 2011

Fajne masz nogi, więc zrób z nich użytek i wyjdź .
Autor cytatu: crazydream

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć