głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika littlething

  przyjacielu  musisz o mnie dbać.   chcesz chleb ? pić ? jeść ? kupkę ? umyć cię ? może pobawić się chcesz ? pograć? wyjść ? wejść ? jabłko ? banana? wodę ? meliskę ? minetkę ? wątróbkę ? prezerwatywkę ? pozytywkę ?   ... prezerwatywkę?   no co 21 wiek.   najebanamiloscia alwayssmiile.   uwielbiam cię człeku.

alwayssmiile dodano: 12 grudnia 2010

- przyjacielu ,musisz o mnie dbać. - chcesz chleb ? pić ? jeść ? kupkę ? umyć cię ? może pobawić się chcesz ? pograć? wyjść ? wejść ? jabłko ? banana? wodę ? meliskę ? minetkę ? wątróbkę ? prezerwatywkę ? pozytywkę ? - ... prezerwatywkę? - no co 21 wiek. / najebanamiloscia&alwayssmiile. ( uwielbiam cię człeku. ;* )

hahaha. uwielbiam Cię. :D          teksty alwayssmiile dodał komentarz: hahaha. uwielbiam Cię. :D ;* ;* ;* do wpisu 12 grudnia 2010
  pamiętasz tą panienkę ? wiesz  ta która jest o ciebie chorobliwie zazdrosna.   wolałbym nie pamiętać..   ostatnio po naszym spotkaniu  spotkałam ją w drodze do domu i powiedziała mi prosto w oczy ' jak go nie zostawisz  to plujnę ci prosto w twarz. ' po pierwsze to ' plujnę? ' hahaha. a po drugie nie miałam ochoty jej mówić  że jesteśmy tylko przyjaciółmi.   tak ? to może poudajemy częściej parę ? a ta dziunia niech spada.   poudajemy ? no ok.. a nie moglibyśmy tak naprawdę.. tak naprawdę być parą..?   dla ciebie wszystko  moja księżniczko.

alwayssmiile dodano: 12 grudnia 2010

- pamiętasz tą panienkę ? wiesz, ta która jest o ciebie chorobliwie zazdrosna. - wolałbym nie pamiętać.. - ostatnio po naszym spotkaniu, spotkałam ją w drodze do domu i powiedziała mi prosto w oczy ' jak go nie zostawisz, to plujnę ci prosto w twarz. ' po pierwsze to ' plujnę? ' hahaha. a po drugie nie miałam ochoty jej mówić, że jesteśmy tylko przyjaciółmi. - tak ? to może poudajemy częściej parę ? a ta dziunia niech spada. - poudajemy ? no ok.. a nie moglibyśmy tak naprawdę.. tak naprawdę być parą..? - dla ciebie wszystko, moja księżniczko.

tak myślisz ? postaram się jakoś to skleić i może mi coś wyjdzie.  d dziękuję śliczne.    teksty alwayssmiile dodał komentarz: tak myślisz ? postaram się jakoś to skleić i może mi coś wyjdzie. ;d dziękuję śliczne. ;* do wpisu 12 grudnia 2010
14 14. pierwsza myśl ? ' nie  to nie on. to złudzenie. '

alwayssmiile dodano: 12 grudnia 2010

14;14. pierwsza myśl ? ' nie, to nie on. to złudzenie. '

najlepszego. :D teksty alwayssmiile dodał komentarz: najlepszego. :D do wpisu 12 grudnia 2010
zabawa jest wtedy  kiedy wypijesz za dużo i idziesz środkiem autostrady  nie myśląc o śmierci tylko śmiejąc się  że on ma inną ..   grozisz mi xd

nieidealniie dodano: 12 grudnia 2010

zabawa jest wtedy, kiedy wypijesz za dużo i idziesz środkiem autostrady, nie myśląc o śmierci tylko śmiejąc się, że on ma inną .. / grozisz_mi_xd

super. teksty loveandpeace dodał komentarz: super. do wpisu 12 grudnia 2010
fajne    teksty loveandpeace dodał komentarz: fajne ;) do wpisu 12 grudnia 2010
Niedziela dzień cwela. Może dlatego tak lubisz ten dzień  tygodnia       loveandpeace

loveandpeace dodano: 12 grudnia 2010

Niedziela dzień cwela. Może dlatego tak lubisz ten dzień tygodnia ; ] / loveandpeace

uśmiech to połowa pocałunku    więc uśmiechnij się do mnie dwa razy.

nieidealniie dodano: 12 grudnia 2010

uśmiech to połowa pocałunku, więc uśmiechnij się do mnie dwa razy. ;*

Ja namaluję uśmiech a ty posklejaj mi zranione serce ...

nieidealniie dodano: 12 grudnia 2010

Ja namaluję uśmiech a ty posklejaj mi zranione serce ...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć