głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lightness

czasem ciężko jest odróżnić miłość od pożądania     tęsknotę od zwykłego przyzwyczajenia.

31sekund dodano: 10 października 2012

czasem ciężko jest odróżnić miłość od pożądania, tęsknotę od zwykłego przyzwyczajenia.

Jeśli widzisz swojego ex z nową dziewczyną  nie bądź zazdrosna. Rodzice zawsze uczyli nas  by oddawać używane zabawki tym  którym się gorzej powodzi.

31sekund dodano: 10 października 2012

Jeśli widzisz swojego ex z nową dziewczyną, nie bądź zazdrosna. Rodzice zawsze uczyli nas, by oddawać używane zabawki tym, którym się gorzej powodzi.

Mówił że kocha     Mówił że pragnie     Mówił że nie odda     Mówił że nie chce stracić...    MNIE     wiec gdzie on teraz kurwa jest?!     Pewnie to samo mówi teraz innej.

31sekund dodano: 10 października 2012

Mówił że kocha, Mówił że pragnie, Mówił że nie odda, Mówił że nie chce stracić... MNIE wiec gdzie on teraz kurwa jest?! -Pewnie to samo mówi teraz innej.

Z osobą z którą kiedyś mogłaś przepisać całą noc na gadu dzisiaj rozmowa wygląda tak : no . aha . nie . pa .

31sekund dodano: 10 października 2012

Z osobą z którą kiedyś mogłaś przepisać całą noc na gadu dzisiaj rozmowa wygląda tak : no . aha . nie . pa .

Czekolada nie zadaje pytań  czekolada rozumie.

otherr dodano: 9 października 2012

Czekolada nie zadaje pytań, czekolada rozumie.

Nie umiem przeżyć chociaż jednego dnia bez wypowiedzenia Twojego imienia.

31sekund dodano: 9 października 2012

Nie umiem przeżyć chociaż jednego dnia bez wypowiedzenia Twojego imienia.
Autor cytatu: jachcenajamaice

wspomnienia kurwa bolą  bardziej niż ból gardła przy anginie. Tak cholernie bolą  że bardzo często bywa tak  że po prostu zwijasz się z bólu i nic na to nie możesz poradzić. zajaraany

crumblebumble dodano: 7 października 2012

wspomnienia kurwa bolą, bardziej niż ból gardła przy anginie. Tak cholernie bolą, że bardzo często bywa tak, że po prostu zwijasz się z bólu i nic na to nie możesz poradzić./zajaraany

i klatka piersiowa sama się zaciska.. teksty crumblebumble dodał komentarz: i klatka piersiowa sama się zaciska.. do wpisu 7 października 2012
jeśli myślisz o mnie i zastanawiasz się czy ja też to pamiętaj   myślę ciągle   całodobowo. bo moje serce jest twoje bezgranicznie.

crumblebumble dodano: 7 października 2012

jeśli myślisz o mnie i zastanawiasz się czy ja też to pamiętaj , myślę ciągle , całodobowo. bo moje serce jest twoje bezgranicznie.
Autor cytatu: razemponadwszystko

Im wyszło  nam nie  trudno mi jest z tym się pogodzić patrząc jacy są szczęśliwi.    aj.lofju.

31sekund dodano: 7 października 2012

Im wyszło, nam nie, trudno mi jest z tym się pogodzić patrząc jacy są szczęśliwi. / aj.lofju.
Autor cytatu: jachcenajamaice

To życie mnie drażni. Wolałabym żyć w mojej wyobraźni.

otherr dodano: 7 października 2012

To życie mnie drażni. Wolałabym żyć w mojej wyobraźni.

A jak będziesz chciał znów mnie zranić  to zrób to tak porządnie  żebym potem pamiętała  aby o tobie zapomnieć.

31sekund dodano: 7 października 2012

A jak będziesz chciał znów mnie zranić, to zrób to tak porządnie, żebym potem pamiętała, aby o tobie zapomnieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć