głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lifeisfuckingwhore

Dziękuje wam: włosy  że wyglądacie tylko dobrze wtedy gdy nigdzie nie wychodzę! :D

wychamujfrajerzexdd dodano: 26 luty 2013

Dziękuje wam: włosy, że wyglądacie tylko dobrze wtedy gdy nigdzie nie wychodzę! :D

Nie mam brudnych myśli tylko seksowną wyobraźnię.

wychamujfrajerzexdd dodano: 26 luty 2013

Nie mam brudnych myśli tylko seksowną wyobraźnię.

Puste noce  gdy kładziesz się w ciszy i przez długi czas nie zamykasz oczu

otrzepsiezkurzu dodano: 26 luty 2013

Puste noce, gdy kładziesz się w ciszy i przez długi czas nie zamykasz oczu

Najczęściej poruszają nas słowa  które ktoś wypowiedział niechcący  mimochodem. Nie o tym myślał  nie o to mu chodziło  a to trafiło.

otrzepsiezkurzu dodano: 26 luty 2013

Najczęściej poruszają nas słowa, które ktoś wypowiedział niechcący, mimochodem. Nie o tym myślał, nie o to mu chodziło, a to trafiło.

Wiedziała że jest inna.Zawsze chciała być kimś wyjątkowym.Kimś oryginalnym. Żyć inaczej niż każdy. Nie chciała być wszystkimi ani nazywać się każda.Nie chciała być pierwszą lepszą. Była niedostępna. Tajemnicza. Ostrożnie wybierała przyjaciół  lecz mimo tego często była zraniona. Była po prostu zbyt ufna i naiwna. I nadal jest. Jednak uśmiecha się. Potrafi odnaleźć magię chwil.

otrzepsiezkurzu dodano: 26 luty 2013

Wiedziała że jest inna.Zawsze chciała być kimś wyjątkowym.Kimś oryginalnym. Żyć inaczej niż każdy. Nie chciała być wszystkimi ani nazywać się każda.Nie chciała być pierwszą lepszą. Była niedostępna. Tajemnicza. Ostrożnie wybierała przyjaciół, lecz mimo tego często była zraniona. Była po prostu zbyt ufna i naiwna. I nadal jest. Jednak uśmiecha się. Potrafi odnaleźć magię chwil.

Nocne Rozmowy mają to do siebie  że jakby bardziej się je przeżywa. jakby są bardziej magiczne  jakby bardziej szczere

otrzepsiezkurzu dodano: 26 luty 2013

Nocne Rozmowy mają to do siebie, że jakby bardziej się je przeżywa. jakby są bardziej magiczne, jakby bardziej szczere

“ Otuliła ramiona wokół niego tak jak tylko potrafiła i zanurzyła się w jego cieple  sile… i oddaniu. To  to ostatnie ją zdumiewało. Ten mężczyzna  ten piękny  silny  potężny mężczyzna uwielbiał ją ponad wszelki rozsądek  ponad przytomność umysłu  ponad wszystko czego kiedykolwiek się spodziewała.  ”

otrzepsiezkurzu dodano: 26 luty 2013

“ Otuliła ramiona wokół niego tak jak tylko potrafiła i zanurzyła się w jego cieple, sile… i oddaniu. To, to ostatnie ją zdumiewało. Ten mężczyzna, ten piękny, silny, potężny mężczyzna uwielbiał ją ponad wszelki rozsądek, ponad przytomność umysłu, ponad wszystko czego kiedykolwiek się spodziewała. ”

napisałam mu wiadomość wiedziałam że cholernie mnie o nią prosił. godzina 3:08  Kochanie nie idę dzisiaj do szkoły  nie jestem w stanie  odpisałeś tylko  Dobrze  Kocham Cię  o godzinie 8:03 zapukałeś do moich drzwi i pierwsze co powiedziałeś  Uwielbiam Cię taką zaspaną  a teraz ubieraj się jedziemy do dentysty  :D kocham go!

wychamujfrajerzexdd dodano: 25 luty 2013

napisałam mu wiadomość wiedziałam że cholernie mnie o nią prosił. godzina 3:08 "Kochanie nie idę dzisiaj do szkoły, nie jestem w stanie" odpisałeś tylko "Dobrze, Kocham Cię" o godzinie 8:03 zapukałeś do moich drzwi i pierwsze co powiedziałeś "Uwielbiam Cię taką zaspaną, a teraz ubieraj się jedziemy do dentysty" :D kocham go!

Linie papilarne na dłoniach nie układają się już w tak idealną całość jak kiedyś. Usta zamknięte w pocałunku nie współgrają razem ze sobą. Jedno serce odpycha drugie  a ich uderzenia nie synchronizują się wzajemnie. Coś pęka. Za sobą słyszysz czyjeś kroki  odwracasz na chwilę głowę  a za Twoimi plecami nie ma nikogo. Głuchą ciszę zastępuje dobiegający zewsząd cichy śmiech. Ciało otula zimne powietrze. Drżenie warg i nieco krótszy oddech. Odczuwasz ból w klatce piersiowej i wiesz  że to dopiero początek. Przeszklone oczy  brzegiem dłoni przecierasz mokre od łez policzki. Pustka. Z minuty na minutę doznajesz jej coraz mocniej. Wiesz  że czegoś Ci brakuje. Wiesz  jak bardzo.. I wiesz  że tym czymś jest Ona  że dopóki Ona nie wróci  tak będzie codziennie  że będzie coraz gorzej.   Endoftime.

endoftime dodano: 25 luty 2013

Linie papilarne na dłoniach nie układają się już w tak idealną całość jak kiedyś. Usta zamknięte w pocałunku nie współgrają razem ze sobą. Jedno serce odpycha drugie, a ich uderzenia nie synchronizują się wzajemnie. Coś pęka. Za sobą słyszysz czyjeś kroki, odwracasz na chwilę głowę, a za Twoimi plecami nie ma nikogo. Głuchą ciszę zastępuje dobiegający zewsząd cichy śmiech. Ciało otula zimne powietrze. Drżenie warg i nieco krótszy oddech. Odczuwasz ból w klatce piersiowej i wiesz, że to dopiero początek. Przeszklone oczy, brzegiem dłoni przecierasz mokre od łez policzki. Pustka. Z minuty na minutę doznajesz jej coraz mocniej. Wiesz, że czegoś Ci brakuje. Wiesz, jak bardzo.. I wiesz, że tym czymś jest Ona, że dopóki Ona nie wróci, tak będzie codziennie, że będzie coraz gorzej. / Endoftime.

  myślałeś dzisiaj o mnie?     no oczywiście.      tak jasne przyznaj się myślałeś tylko o sexie jak każdy facet.      no co ty.     tak? to ile razy o mnie dziś myślałeś?     69. xd

wychamujfrajerzexdd dodano: 25 luty 2013

- myślałeś dzisiaj o mnie? - no oczywiście. - tak jasne przyznaj się myślałeś tylko o sexie jak każdy facet. - no co ty. - tak? to ile razy o mnie dziś myślałeś? - 69. xd
Autor cytatu: noniegadaj

nie mogę nie powiedzieć  że się słodko złościsz. Ale kocham takiego Ciebie kiedy niszczysz tych gości.

xswiatsiepomylilx dodano: 24 luty 2013

nie mogę nie powiedzieć, że się słodko złościsz. Ale kocham takiego Ciebie kiedy niszczysz tych gości.

Bo jak się kogoś kocha to wierność nie jest żadnym wyczynem.

xswiatsiepomylilx dodano: 24 luty 2013

Bo jak się kogoś kocha to wierność nie jest żadnym wyczynem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć