 |
|
Poczuj się dupkiem. Dostrzeż to, bo Ty chyba myślisz, że Tobie po prostu wszystko wolno. Tj. zakochiwać w sobie, wykorzystywać, porzucać a potem jeszcze oczekiwać, że do Ciebie wróci, bo się okazało, że tak chwilowo nie masz ładniejszej.
|
|
 |
|
Podobno na błędach się uczy. Więc chyba źle robię popełniając wciąż te same jak idiotka.
|
|
 |
|
Na nowy rok poprosiłam o Ciebie. Teraz chce to cofnąć, bo chyba byłam naćpana.
|
|
 |
|
nigdy nie słyszałeś jak płakałam w nocy
Skarbie, a płakałam cały czas!
|
|
 |
|
Niech już jest ten Sylwester. Napierdolę się tak, że zapomnę o Bożym świecie, będę tańczyła i macała się z nieznanymi facetami. Wrócę do domu i położę się na pierwszym lepszym łóżku. Rano dostane kilka esemesów od ' wczorajszych ' chłopaków. Nawet nie przeczytam, usunę. Być może tak stracę miłość swojego życia. Ale wiesz co ? Jebie mnie to.
|
|
 |
|
Współczujcie nam, samotnym dziewczynom bez nadziei na lepsze jutro. Naprawdę nam ciężko.
|
|
 |
|
czasami chciałabym, żeby przez twoją głowę przeszła myśl i ten zajebisty ból w sercu. chciałabym, żebyś pomyślał, jaką dziewczynę straciłeś, w jaki sposób ją zraniłeś i byłeś bezczelny, chciałabym. / malynoowa.
|
|
 |
|
- ej, mam problem. chyba kocham gościa, który ma mnie totalnie w dupie. - napisz mi jego adres na kartce, ja pójdę poszukać dobrej siekiery. :D
|
|
 |
|
Prawdziwy przyjaciel, to nie taki, który powie: będzie dobrze. Tylko taki, który zrobi wszystko, by tak było.
|
|
 |
|
z życiem jak na lodowisku - jedziesz. byle do przodu. jak się wywrócisz to wstaniesz. a jeśli masz partnera on nigdy nie pozwoli ci upaść. a jeśli tak się stanie to oboje się wywrócicie. i oboje wstaniecie. i zawsze będzie wam ciepło. bo razem.
|
|
|
|