głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lav

boję się tego uczucia wiesz? boję się  że zbyt szybko się zaangażuje  że znów szybko się znudzę  że Cię zranię  a wiesz  że tego nie chcę. nie umiem Cię mieć  a nie chce Cię stracić. to wszystko jest chore. bo ja tak naprawdę nie umiem sobie z tym poradzić. nie jestem na to gotowa  zbyt często ranię ludzi na których bardzo mi zależy.   notte.

notte dodano: 10 października 2013

boję się tego uczucia wiesz? boję się, że zbyt szybko się zaangażuje, że znów szybko się znudzę, że Cię zranię, a wiesz, że tego nie chcę. nie umiem Cię mieć, a nie chce Cię stracić. to wszystko jest chore. bo ja tak naprawdę nie umiem sobie z tym poradzić. nie jestem na to gotowa, zbyt często ranię ludzi na których bardzo mi zależy. / notte.

więcej i częściej ! nalegam :  teksty nacpanaaa dodał komentarz: więcej i częściej ! nalegam :* do wpisu 10 października 2013
dziekuje    teksty nacpanaaa dodał komentarz: dziekuje ;) do wpisu 10 października 2013
dziękuję    teksty nacpanaaa dodał komentarz: dziękuję ;* do wpisu 10 października 2013
wszystko co było między nami  nie wyjdzie ze mnie tak łatwo.

kashiya dodano: 8 października 2013

wszystko co było między nami, nie wyjdzie ze mnie tak łatwo.

mam dość tej bezsilności  tęsknoty  udawania. wszystko jest takie nieważne  ponure  beznadziejne. nie umiem już płakać  nie mogę już się ciągle uśmiechać  co chwilę wypuszczam z rąk szczęście  a to wszystko przez Ciebie. tak mistrzowsko rujnujesz mi życie.

kashiya dodano: 8 października 2013

mam dość tej bezsilności, tęsknoty, udawania. wszystko jest takie nieważne, ponure, beznadziejne. nie umiem już płakać, nie mogę już się ciągle uśmiechać, co chwilę wypuszczam z rąk szczęście, a to wszystko przez Ciebie. tak mistrzowsko rujnujesz mi życie.

myślałam  że się uwolniłam  że to sentyment i nic poza. jestem głupia  tak bardzo mi się myli sentyment z miłością.

kashiya dodano: 8 października 2013

myślałam, że się uwolniłam, że to sentyment i nic poza. jestem głupia, tak bardzo mi się myli sentyment z miłością.

została sama.całkiem sama otoczona mnóstwem problemów.nie dała poznać po sobie że jest w totalnej rozsypce.zagryzała wargi w chwilach gdy ktoś pytał jak się czuje.nie potrafiła odpowiedzieć.nie umiała wyrazić słowami tego co gryzie ją w środku.w zasadzie nigdy nie potrafiła.siadając wieczorem przy oknie wyjmowała sekretnie schowany stary pognieciony zeszyt.tylko tam potrafiła napisać jak jest jej ciężko.każdy dzień przytłaczał ją na nowo.tak bardzo chciała się otworzyć zaufać i pokochać.ludzie zbyt wiele razy ją skrzywdzili zbyt często byli egoistyczni i wrogo nastawieni do świata.a przecież świat w jej oczach był piękny.zachwycała się widokiem spadających liści i gwiazd na niebie szum drzew był dla niej muzyką.słońce oświecało jej drogę a lustro wody skrywało jej największe tajemnice.tworzyła swój świat.kochała go.jedyny ból zadawała jej świadomość tego że jest w nim całkiem sama że nie ma nikogo kto chciałby razem z nią zagościć w jej wymyślonym świecie. ogromnie cierpiała.   notte.

notte dodano: 7 października 2013

została sama.całkiem sama,otoczona mnóstwem problemów.nie dała poznać po sobie,że jest w totalnej rozsypce.zagryzała wargi w chwilach,gdy ktoś pytał jak się czuje.nie potrafiła odpowiedzieć.nie umiała wyrazić słowami tego co gryzie ją w środku.w zasadzie nigdy nie potrafiła.siadając wieczorem przy oknie,wyjmowała sekretnie schowany stary,pognieciony zeszyt.tylko tam potrafiła napisać,jak jest jej ciężko.każdy dzień przytłaczał ją na nowo.tak bardzo chciała się otworzyć,zaufać i pokochać.ludzie,zbyt wiele razy ją skrzywdzili,zbyt często byli egoistyczni i wrogo nastawieni do świata.a przecież świat w jej oczach był piękny.zachwycała się widokiem spadających liści i gwiazd na niebie,szum drzew był dla niej muzyką.słońce oświecało jej drogę,a lustro wody skrywało jej największe tajemnice.tworzyła swój świat.kochała go.jedyny ból zadawała jej świadomość tego,że jest w nim całkiem sama,że nie ma nikogo,kto chciałby razem z nią zagościć w jej wymyślonym świecie. ogromnie cierpiała. / notte.

nie ma sensu użalać się nad sobą. ja wiem  że czasami naprawdę brakuje tego ciepła  tej czułości i świadomości bycia bezpiecznym. nie można zamartwiać się kimś  dla kogo nie znaczy się nic. nie można tęsknić za kimś  kto nie dał nam do tego nawet jednego  głupiego powodu. jak można kochać kogoś  kto odszedł? kto zostawił Cię bez żadnych skrupułów? ktoś kto odchodzi i patrzy jak upadasz  nie jest Ciebie wart nawet w tym najmniejszym stopniu. nie ma sensu płakać i rozpaczać. odszedł? nie łudź się  nie wróci  kiedyś zatęskni.   notte.

notte dodano: 7 października 2013

nie ma sensu użalać się nad sobą. ja wiem, że czasami naprawdę brakuje tego ciepła, tej czułości i świadomości bycia bezpiecznym. nie można zamartwiać się kimś, dla kogo nie znaczy się nic. nie można tęsknić za kimś, kto nie dał nam do tego nawet jednego, głupiego powodu. jak można kochać kogoś, kto odszedł? kto zostawił Cię bez żadnych skrupułów? ktoś kto odchodzi i patrzy jak upadasz, nie jest Ciebie wart nawet w tym najmniejszym stopniu. nie ma sensu płakać i rozpaczać. odszedł? nie łudź się, nie wróci, kiedyś zatęskni. / notte.

jesteś mi potrzebny do kawy jak siorpanie do herbaty  smakuje wtedy o niebo lepiej.

abstracion dodano: 7 października 2013

jesteś mi potrzebny do kawy jak siorpanie do herbaty, smakuje wtedy o niebo lepiej.

nie znasz uczucia  kiedy idąc do lekarza chcesz dowiedzieć się  że jesteś zmuszona położyć się do szpitala i fantazyjnie sklejasz w myślach wiadomość o tym do niego w nadzeji  że chociaż w takim momencie będziesz istotna jedynie ty.

abstracion dodano: 7 października 2013

nie znasz uczucia, kiedy idąc do lekarza chcesz dowiedzieć się, że jesteś zmuszona położyć się do szpitala i fantazyjnie sklejasz w myślach wiadomość o tym do niego w nadzeji, że chociaż w takim momencie będziesz istotna jedynie ty.

w związku uczucie powinno się pielęgnować. ale co jeżeli druga osoba zmusza nas do jego zaniechania  żeby było nam lżej?

abstracion dodano: 7 października 2013

w związku uczucie powinno się pielęgnować. ale co jeżeli druga osoba zmusza nas do jego zaniechania, żeby było nam lżej?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć