głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lamaczka_serc

mam tak samo... o co chodzi  ktoś wie? :  teksty bijaaaczzz dodał komentarz: mam tak samo... o co chodzi, ktoś wie? :/ do wpisu 3 grudnia 2012
wysłałam sms z aktywacją PLUSIKA  a odesłali mi że nieprawidłowa wiadomość sms  a te 7 zł. mi z konta pobrali  co jest !? :C

bijaaaczzz dodano: 3 grudnia 2012

wysłałam sms z aktywacją PLUSIKA, a odesłali mi że nieprawidłowa wiadomość sms, a te 7 zł. mi z konta pobrali, co jest !? :C

Ranisz mnie kurwa  ale nie umiem Ci oddać tym samym  bo za bardzo Cię kocham. esperer

bijaaaczzz dodano: 3 grudnia 2012

Ranisz mnie kurwa, ale nie umiem Ci oddać tym samym, bo za bardzo Cię kocham./esperer
Autor cytatu: esperer

Dziś piję za Ciebie: za twoją obojętność  ból zadawany każdego dnia  ten cholernie uwodzicielski uśmiech i nic nie znaczące spojrzenia. Twoje zdrowie.

jachcenajamaice dodano: 3 grudnia 2012

Dziś piję za Ciebie: za twoją obojętność, ból zadawany każdego dnia, ten cholernie uwodzicielski uśmiech i nic nie znaczące spojrzenia. Twoje zdrowie.

Ej  chłopczyku  chyba rodzice Cię nie nauczyli  jak masz się zachowywać w stosunku do dziewczyn. Facet  który nie potrafi się skupić na jednej kobiecie  nie jest wart żadnej.

jachcenajamaice dodano: 3 grudnia 2012

Ej, chłopczyku, chyba rodzice Cię nie nauczyli, jak masz się zachowywać w stosunku do dziewczyn. Facet, który nie potrafi się skupić na jednej kobiecie, nie jest wart żadnej.

Chciałabym któregoś dnia idąc chodnikiem zdać sobie sprawę  że kocham. Że kocham na nowo  kogoś innego.I jeszcze bardziej  niż wcześniej. Iść przed siebie  trzymać go za rękę i czuć  że serce znów jest na swoim miejscu.

bijaaaczzz dodano: 3 grudnia 2012

Chciałabym któregoś dnia idąc chodnikiem zdać sobie sprawę, że kocham. Że kocham na nowo, kogoś innego.I jeszcze bardziej, niż wcześniej. Iść przed siebie, trzymać go za rękę i czuć, że serce znów jest na swoim miejscu.

Ludzie zapomną co mówisz  co robisz  ale nigdy nie zapomną tego  jak się przy Tobie czuli.

jachcenajamaice dodano: 3 grudnia 2012

Ludzie zapomną co mówisz, co robisz, ale nigdy nie zapomną tego, jak się przy Tobie czuli.

mam blizny  bo parę chwil pokłuło jak igły  dziś to tylko parę dni z kalendarza  do których nie wracamy  no cóż tak się zdarza.

bijaaaczzz dodano: 3 grudnia 2012

mam blizny, bo parę chwil pokłuło jak igły, dziś to tylko parę dni z kalendarza, do których nie wracamy, no cóż tak się zdarza.

ja nie chcę już tęsknić za tym czego nie ma  muszę zaciskać pięści bo to wszystko się zmienia.

bijaaaczzz dodano: 3 grudnia 2012

ja nie chcę już tęsknić za tym czego nie ma, muszę zaciskać pięści bo to wszystko się zmienia.

Kolejny raz w Twoją stronę ten tekst  Kim jesteś dla mnie chyba wiesz...

jachcenajamaice dodano: 3 grudnia 2012

Kolejny raz w Twoją stronę ten tekst Kim jesteś dla mnie chyba wiesz...

Znów noszac milosc na ustach lecz nie majac jej w sercu.

jachcenajamaice dodano: 3 grudnia 2012

Znów noszac milosc na ustach lecz nie majac jej w sercu.

Kiedy dziś upadnę przez nią  jutro znowu wstanę dla niej  to wiem na pewno.

jachcenajamaice dodano: 3 grudnia 2012

Kiedy dziś upadnę przez nią, jutro znowu wstanę dla niej, to wiem na pewno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć