głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lalussiaxd

I zobaczysz  kiedyś znajdę takiego  którego oczy będą mówiły więcej niż wargi.

yousee dodano: 20 czerwca 2012

I zobaczysz, kiedyś znajdę takiego, którego oczy będą mówiły więcej niż wargi.

Nie wyobrażaj sobie  że specjalnie dla ciebie schudnę. Może i zasługujesz na chucherko  ale ja lubię swoją skórę.

yousee dodano: 20 czerwca 2012

Nie wyobrażaj sobie, że specjalnie dla ciebie schudnę. Może i zasługujesz na chucherko, ale ja lubię swoją skórę.

Kartony wielkich planów  worek dobrej muzyki i taczka dobrego jedzenia.Tyle mi wystarczy.

yousee dodano: 20 czerwca 2012

Kartony wielkich planów, worek dobrej muzyki i taczka dobrego jedzenia.Tyle mi wystarczy.

Zawsze być bohaterem własnego życia.

yousee dodano: 20 czerwca 2012

Zawsze być bohaterem własnego życia.

Zwinę się komuś na kolanach w kłębek. Pozwolę się pogłaskać. Zaciągnę do łóżka i spokojnie zasnę.

yousee dodano: 20 czerwca 2012

Zwinę się komuś na kolanach w kłębek. Pozwolę się pogłaskać. Zaciągnę do łóżka i spokojnie zasnę.

Czasami patrzę  na ludzi i dziwię się  że akurat taki plemnik musiał wygrać.

misspandora dodano: 20 czerwca 2012

Czasami patrzę na ludzi i dziwię się, że akurat taki plemnik musiał wygrać.

Ostatnie wkuwanie przed wakacjami  żeby nie mieć dwóch dostatecznych ocen  a dobre. Zacznę z ogromnym zapałem  bo sobie coś wmówię... Zawsze tak robię... Jeśli zrobię to  to Go zobaczę. Jeśli coś tam  to coś tam... Pouczę się chwilę. Zapewne nie dłużej niż godzinę. Po tej godzinie zacznę się zastanawiać co Mu powiem  jak Go spotkam. I końcowa średnia będzie niższa o kilkanaście setnych stopnia... Wspaniale! ..

zimoweslonce dodano: 19 czerwca 2012

Ostatnie wkuwanie przed wakacjami, żeby nie mieć dwóch dostatecznych ocen, a dobre. Zacznę z ogromnym zapałem, bo sobie coś wmówię... Zawsze tak robię... Jeśli zrobię to, to Go zobaczę. Jeśli coś tam, to coś tam... Pouczę się chwilę. Zapewne nie dłużej niż godzinę. Po tej godzinie zacznę się zastanawiać co Mu powiem, jak Go spotkam. I końcowa średnia będzie niższa o kilkanaście setnych stopnia... Wspaniale! ..

To nie on miał widzieć z jakim zapałem odbijam piłkę do siatkówki  z jakim zaangażowaniem to robię  z jaką precyzją... Nie PŁ. SM !!! ..

zimoweslonce dodano: 19 czerwca 2012

To nie on miał widzieć z jakim zapałem odbijam piłkę do siatkówki, z jakim zaangażowaniem to robię, z jaką precyzją... Nie PŁ. SM !!! ..

  To się stało dziś   zapomniałem o Tobie. Pierwszy raz od tylu długich dni. Późno wstałem i myśli miałem spokojne...   Te słowa z piosenki zespołu Video aktualnie do mnie nie przemawiają. Długo potrwa zanim będę mogła je wyśpiewywać ze zrozumieniem... Ale jest fajnie  mimo  że niczego nie mam..

zimoweslonce dodano: 19 czerwca 2012

" To się stało dziś - zapomniałem o Tobie. Pierwszy raz od tylu długich dni. Późno wstałem i myśli miałem spokojne... " Te słowa z piosenki zespołu Video aktualnie do mnie nie przemawiają. Długo potrwa zanim będę mogła je wyśpiewywać ze zrozumieniem... Ale jest fajnie, mimo, że niczego nie mam..

  Kto nie ma szczęścia w kartach  ten ma szczęście w miłości.   Dlatego  do cholery  nigdy w szkole nie gram z ludźmi w karty. Bo jeśli gram  to za szybko wygrywam. A ja wolę nie mieć szczęścia w kartach... Chociaż  jak na razie  to drugie mi nie wychodzi... A o pechu mówi koleżanka  która dopiero po godzinie czekania pod bramą dostała się na stadion  kuźwa..

zimoweslonce dodano: 19 czerwca 2012

" Kto nie ma szczęścia w kartach, ten ma szczęście w miłości. " Dlatego, do cholery, nigdy w szkole nie gram z ludźmi w karty. Bo jeśli gram, to za szybko wygrywam. A ja wolę nie mieć szczęścia w kartach... Chociaż, jak na razie, to drugie mi nie wychodzi... A o pechu mówi koleżanka, która dopiero po godzinie czekania pod bramą dostała się na stadion, kuźwa..

Denerwują mnie gówniary  które wiedząc WSZYSTKO potrafią za czyimiś plecami powiedzieć  że od  tapetowania się   kremem matującym i lekkim podkładem w jednym z filtrem przeciwsłonecznym  tamta dostanie zaraz takich zmarszczek  że będzie wyglądać dwa razy starzej... Zobaczymy  u której oznaki starzenia szybciej wyjdą na wierzch..

zimoweslonce dodano: 19 czerwca 2012

Denerwują mnie gówniary, które wiedząc WSZYSTKO potrafią za czyimiś plecami powiedzieć, że od "tapetowania się" [kremem matującym i lekkim podkładem w jednym z filtrem przeciwsłonecznym] tamta dostanie zaraz takich zmarszczek, że będzie wyglądać dwa razy starzej... Zobaczymy, u której oznaki starzenia szybciej wyjdą na wierzch..

Z jednej strony często żałuję wyboru szkoły  ale już połowa za mną  więc bez sensu byłoby się przenosić i już nic to teraz by nie dało  a z drugiej strony chciałabym spędzać większość czasu w murach  w których przebywała pewna osoba. Kiedyś nie miałam przed sobą takich perspektyw jak dziś. I z biegiem czasu moje horyzonty poszerzają mi się jeszcze bardziej. Ale teraz boli mnie brzuch. I serce..

zimoweslonce dodano: 18 czerwca 2012

Z jednej strony często żałuję wyboru szkoły, ale już połowa za mną, więc bez sensu byłoby się przenosić i już nic to teraz by nie dało, a z drugiej strony chciałabym spędzać większość czasu w murach, w których przebywała pewna osoba. Kiedyś nie miałam przed sobą takich perspektyw jak dziś. I z biegiem czasu moje horyzonty poszerzają mi się jeszcze bardziej. Ale teraz boli mnie brzuch. I serce..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć