głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lalowska

To nie jest tak  że mam Cię gdzieś. Ja po prostu udaję mocniejszą niż jestem. Udaję  że nie zwracam na Ciebie uwagi  próbuję Cię nie zauważać i staram się o Tobie nie myśleć. Nie wiążę z Tobą żadnych nadziei  Twój wzrok zlewam jak nigdy dotąd  ale w głębi serca nie mogę bez Ciebie żyć.

taslodka dodano: 7 grudnia 2011

To nie jest tak, że mam Cię gdzieś. Ja po prostu udaję mocniejszą niż jestem. Udaję, że nie zwracam na Ciebie uwagi, próbuję Cię nie zauważać i staram się o Tobie nie myśleć. Nie wiążę z Tobą żadnych nadziei, Twój wzrok zlewam jak nigdy dotąd, ale w głębi serca nie mogę bez Ciebie żyć.

Problem z przeszłością polega na tym  że zawsze jest ona częścią teraźniejszości. Nie można tak po prostu wymazać niektórych spraw z pamięci i zapomnieć o nich  jak gdyby nie miały już żadnego znaczenia.

taslodka dodano: 7 grudnia 2011

Problem z przeszłością polega na tym, że zawsze jest ona częścią teraźniejszości. Nie można tak po prostu wymazać niektórych spraw z pamięci i zapomnieć o nich, jak gdyby nie miały już żadnego znaczenia.

Chcę wierzyć  że już niedługo wszystko się zmieni  że wróci do normy i będzie jak dawniej. Naprawdę  bardzo tego chcę  ale nie potrafię  bo ciężko jest mieć nadzieję na coś  co do czego ma się pewność  że nigdy nie nastąpi. Przecież już nigdy nie będzie tak samo  nie bez niego

taslodka dodano: 7 grudnia 2011

Chcę wierzyć, że już niedługo wszystko się zmieni, że wróci do normy i będzie jak dawniej. Naprawdę, bardzo tego chcę, ale nie potrafię, bo ciężko jest mieć nadzieję na coś, co do czego ma się pewność, że nigdy nie nastąpi. Przecież już nigdy nie będzie tak samo, nie bez niego

Czekam tylko na tą chwilę  kiedy będę rozmawiała z kolegą a ty podejdziesz  obejmiesz mnie w talii i powiesz 'Hej  co to ma być?! Ona jest moja!'

taslodka dodano: 7 grudnia 2011

Czekam tylko na tą chwilę, kiedy będę rozmawiała z kolegą a ty podejdziesz, obejmiesz mnie w talii i powiesz 'Hej, co to ma być?! Ona jest moja!'

I mimo tych wszystkich problemów  które musze sama ogarnać a nie potrafie  stajesz nagle przed moimi oczami. Znów za Tobą tęsknię  tak cholernie mocno.

taslodka dodano: 7 grudnia 2011

I mimo tych wszystkich problemów, które musze sama ogarnać a nie potrafie, stajesz nagle przed moimi oczami. Znów za Tobą tęsknię, tak cholernie mocno.

Wkurwia mnie myśl   że może właśnie Ty nie piszesz   bo czekasz na wiadomość ode mnie   bo myślisz   że nie chcę z Tobą pisać  a tak naprawdę potrzebuję tego bardziej niż tlenu   tylko zwyczajnie boję się odrzucenia .

taslodka dodano: 7 grudnia 2011

Wkurwia mnie myśl , że może właśnie Ty nie piszesz , bo czekasz na wiadomość ode mnie , bo myślisz , że nie chcę z Tobą pisać, a tak naprawdę potrzebuję tego bardziej niż tlenu , tylko zwyczajnie boję się odrzucenia .

Mimo wszystko brakuje mi Twojego łobuzerskiego uśmiechu. Brakuje mi dotyku Twoich dłoni  brakuje mi każdego Twojego spojrzenia  które sprawiało  że czułam się jedyna w swoim rodzaju  że czułam się wyjątkowa i najważniejsza w Twoim życiu. Brakuje mi Twoich przygłupawych tekstów  i słodkich zdrobnień. Tak  tęsknię.

taslodka dodano: 7 grudnia 2011

Mimo wszystko brakuje mi Twojego łobuzerskiego uśmiechu. Brakuje mi dotyku Twoich dłoni, brakuje mi każdego Twojego spojrzenia, które sprawiało, że czułam się jedyna w swoim rodzaju, że czułam się wyjątkowa i najważniejsza w Twoim życiu. Brakuje mi Twoich przygłupawych tekstów, i słodkich zdrobnień. Tak, tęsknię.

Nie noszę pół metrowych szpilek  nie mam kilo tapety na buzi  nie mam idealnej figur y ale zrozum  że jesteś dla mnie wszystkim.

taslodka dodano: 7 grudnia 2011

Nie noszę pół metrowych szpilek, nie mam kilo tapety na buzi, nie mam idealnej figur,y ale zrozum, że jesteś dla mnie wszystkim.

Nie kocham go  nie interesuje się nim  nie mam obsesji na jego punkcie  nie denerwuje mnie każda dziewczyna której mówi   Siema    jest mi obojętny  jest tylko kolegą. A teraz muszę tylko w to uwierzyć .

taslodka dodano: 7 grudnia 2011

Nie kocham go, nie interesuje się nim, nie mam obsesji na jego punkcie, nie denerwuje mnie każda dziewczyna której mówi ``Siema``, jest mi obojętny, jest tylko kolegą. A teraz muszę tylko w to uwierzyć .

Po czym poznać samotną osobę? Zawsze wie co robić w deszczowe dni. Zawsze można do niej zadzwonić. Zawsze jest w domu. Pieprzone zawsze.

taslodka dodano: 7 grudnia 2011

Po czym poznać samotną osobę? Zawsze wie co robić w deszczowe dni. Zawsze można do niej zadzwonić. Zawsze jest w domu. Pieprzone zawsze.

Szkoda mi na ciebie słów. Otwórz encyklopedie   tam pod hasłem KURWA znajdziesz wszystko co mam ci do powiedzenia.

taslodka dodano: 7 grudnia 2011

Szkoda mi na ciebie słów. Otwórz encyklopedie - tam pod hasłem KURWA znajdziesz wszystko co mam ci do powiedzenia.

Boje się  że przestanie się o mnie starać. Że zrezygnuje  bo tak trudno mnie zrozumieć  bo jestem taka uparta i taka trudna.

taslodka dodano: 7 grudnia 2011

Boje się, że przestanie się o mnie starać. Że zrezygnuje, bo tak trudno mnie zrozumieć, bo jestem taka uparta i taka trudna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć