 |
- Jesteś idealna, ale jest jedna rzecz, którą chciałbym w Tobie zmienić.
- Co?.
- Nazwisko. ♥
|
|
 |
-Prosiaczku.
-Tak Kubusiu?.
-Świnia z Ciebie.
|
|
 |
Ej, kolego!.
Zgadnij, kto Cię kocha?.
|
|
 |
Ideału nie szukam, ale idioty też nie.
|
|
 |
Kochaj mnie, albo powiem mojej mamie!. ♥
|
|
 |
i lubię się kłócić , i to bardzo . i mam to w genach . i często trzeba mnie uspokajać , by nie wyszły z tego kłopoty . i często pyskuję do tych do których nie powinnam . i mam gdzieś , to co sobie pomyślisz . ; D
|
|
 |
chcę żebyś był , tu i teraz, na zawsze . || popierdolonadama
|
|
 |
- wiedz, że zawsze cię kochałam, nadal cię kocham . - skoro ja kocham Ciebie, a Ty mnie to czemu do jasnej cholery nie możemy być razem? - świat nie jest gotów na takie wyzwanie. Ty i ja, dwie osoby, które nienawidzą się na oczach wszystkich, a wielbią po kryjomu? Ludzie nas zniszczą. Sami się zniszczymy. - nie pozwolę nikomu cię dotknąć . -ja pozwoliłam Ci się zbliżyć do mnie i co z tego mamy? - siebie. mamy siebie.
|
|
 |
myśli, że wszystko jest ok.
a tak na prawdę,
przegapił mój koniec świata
|
|
 |
-Mamo, co to właściwie jest miłość.?
- No to tak jakby Pan Chleb zakochał sie w Pani Szynce. Pan Chleb wiedział, ze gdy bedzie razem z Pania Szynką, nie przezyją długo, mimo to stworzyli wpaniałą pare, Bo mocno sie kochali .
|
|
 |
ostatnio jaram się faktem , że dostałam od Boga tak zajebistych przyjaciół.
|
|
 |
- proszę Pani, a może stoperan ? - a po co ? - bo Panią chyba posrało z tymi sprawdzianami ! :P
|
|
|
|