głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kosaczek9090

 zostańmy przyjaciółmi ....   dzięki   mam już psa

rozmarzona_evka dodano: 20 grudnia 2011

-zostańmy przyjaciółmi .... - dzięki , mam już psa

http:  www.youtube.com watch?v=adQNA8CX1Zc feature=relmfu

marciss69 dodano: 20 grudnia 2011

Nie potrzebne nam nuty gramy muzykę miasta  Daj na full wdepnij gaz niech opony mielą asfalt.

marciss69 dodano: 20 grudnia 2011

Nie potrzebne nam nuty gramy muzykę miasta Daj na full wdepnij gaz niech opony mielą asfalt.

Myślą że są lepsi  nie są  nie czuj się gorszy  Kto im dał prawo żeby móc nas osądzić  Dosyć! Spójrz mi w oczy wiesz przecież  Nikt mi tego nie dał nikt tego nie zabierze

marciss69 dodano: 20 grudnia 2011

Myślą że są lepsi, nie są, nie czuj się gorszy Kto im dał prawo żeby móc nas osądzić Dosyć! Spójrz mi w oczy wiesz przecież Nikt mi tego nie dał nikt tego nie zabierze

Każdy robi błędy ważne jak będziesz wstawać  Ja nadal czuje dumę wiesz dlaczego  Doszedłem tutaj sam nie dałeś mi niczego.

marciss69 dodano: 20 grudnia 2011

Każdy robi błędy ważne jak będziesz wstawać Ja nadal czuje dumę wiesz dlaczego Doszedłem tutaj sam nie dałeś mi niczego.

A ty. Co? Wróżysz nam chuju marny koniec  Możesz mieć pewność zatańczę na twoim grobie  Walczyka.

marciss69 dodano: 20 grudnia 2011

A ty. Co? Wróżysz nam chuju marny koniec Możesz mieć pewność zatańczę na twoim grobie Walczyka.

obawiam się  że z każdym dniem jest mi coraz trudniej czekać.

tymborkowoszalone dodano: 20 grudnia 2011

obawiam się, że z każdym dniem jest mi coraz trudniej czekać.

niech każdy upadek wzmacnia nas  nie dzieli

tymborkowoszalone dodano: 20 grudnia 2011

niech każdy upadek wzmacnia nas, nie dzieli

Podziwiam dziewczyny  po których nie widać  że cierpią.

tymborkowoszalone dodano: 20 grudnia 2011

Podziwiam dziewczyny, po których nie widać, że cierpią.

dziewczynka i chłopczyk płaczą . ktoś zapytał: dlaczego obydwoje płaczecie ? dziewczynka odpowiedziała : bo moja laleczka się zgubiła . chłopczyk powiedział: bo moja laleczka płacze .

tymborkowoszalone dodano: 20 grudnia 2011

dziewczynka i chłopczyk płaczą . ktoś zapytał: dlaczego obydwoje płaczecie ? dziewczynka odpowiedziała : bo moja laleczka się zgubiła . chłopczyk powiedział: bo moja laleczka płacze .

To o nim myślę słuchając smutnych piosenek  to o nim myślę czytając gazetę  to o nim myślę idąc samotnie przez ulicę  to o nim myślę gdy jest mi zajebiście źle i gdy jestem szczęśliwa  to o nim myślę pijąc setny kieliszek wódki  to o nim.. To On..

tymborkowoszalone dodano: 20 grudnia 2011

To o nim myślę słuchając smutnych piosenek, to o nim myślę czytając gazetę, to o nim myślę idąc samotnie przez ulicę, to o nim myślę gdy jest mi zajebiście źle i gdy jestem szczęśliwa, to o nim myślę pijąc setny kieliszek wódki, to o nim.. To On..

myślałam że po nim się nie pozbieram   że na nikim mi nie będzie tak zależało   że nikogo spojrzenie będzie dla mnie tak czarujące   że każde wypowiedziane słowo   napisana wiadomość zapamiętam   i każdy uśmiech będzie w mojej głowie do następnego   myślałam że nikt nie będzie tak ważny   tam cholernie dla mnie ważny   myślałam że za nikim nie będę tak tęskniła   że nikt mnie nie zrani   ale miłość wlazła mi do głowy i powiedziała dziewczynko chyba cie pojebało i miała racje   teraz mam jego   od jego spojrzenia się uzależniłam  od niego zapamiętuje wszystkie wiadomości   to jego uśmiech tkwi w mojej głowie i to za nim tęsknie gdy go nie widzę   i czuje się zajebiście wiedząc że on to odwzajemnia .. i on jest dla mnie najważniejszy i wiem że nie możemy tego spierdolić .

tymborkowoszalone dodano: 20 grudnia 2011

myślałam że po nim się nie pozbieram , że na nikim mi nie będzie tak zależało , że nikogo spojrzenie będzie dla mnie tak czarujące , że każde wypowiedziane słowo , napisana wiadomość zapamiętam , i każdy uśmiech będzie w mojej głowie do następnego , myślałam że nikt nie będzie tak ważny , tam cholernie dla mnie ważny , myślałam że za nikim nie będę tak tęskniła , że nikt mnie nie zrani , ale miłość wlazła mi do głowy i powiedziała dziewczynko chyba cie pojebało i miała racje , teraz mam jego , od jego spojrzenia się uzależniłam, od niego zapamiętuje wszystkie wiadomości , to jego uśmiech tkwi w mojej głowie i to za nim tęsknie gdy go nie widzę , i czuje się zajebiście wiedząc że on to odwzajemnia .. i on jest dla mnie najważniejszy i wiem że nie możemy tego spierdolić .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć