głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kooszykarka

„Nie wiem dlaczego ludzie mówią  że cuda się nie zdarzają  przecież ty mi się zdarzyłaś.”

i_needyou dodano: 27 lipca 2016

„Nie wiem dlaczego ludzie mówią, że cuda się nie zdarzają, przecież ty mi się zdarzyłaś.”

zrobiliśmy razem setki kilometrów po niebie  ale na którymś z postojów zostawiliśmy sens.

truskawkova dodano: 26 lipca 2016

zrobiliśmy razem setki kilometrów po niebie, ale na którymś z postojów zostawiliśmy sens.

“ Samemu może i dobrze się mieszka  ale zasypia fatalnie.  ”  —  Pożądanie mieszka w szafie  Piotr Adamczyk

chokoreeto dodano: 26 lipca 2016

“ Samemu może i dobrze się mieszka, ale zasypia fatalnie. ” — "Pożądanie mieszka w szafie" Piotr Adamczyk

Mogłabym leżeć teraz z Tobą na plaży  pić wino  rozmawiać o życiu  śmiać się i całować..

chokoreeto dodano: 26 lipca 2016

Mogłabym leżeć teraz z Tobą na plaży, pić wino, rozmawiać o życiu, śmiać się i całować..

Zaszyjmy sobie palce  żeby nie przeciekał przez nie nasz wspólny czas.

i_needyou dodano: 26 lipca 2016

Zaszyjmy sobie palce, żeby nie przeciekał przez nie nasz wspólny czas.

czasami dobrze jest odejść na moment  by zobaczyć czy ktoś będzie czekał.

onna dodano: 25 lipca 2016

czasami dobrze jest odejść na moment, by zobaczyć czy ktoś będzie czekał.

tylko pamiętaj  ignorując ją  uczysz ją  że może żyć bez Ciebie.

truskawkova dodano: 25 lipca 2016

tylko pamiętaj, ignorując ją, uczysz ją, że może żyć bez Ciebie.

“   zaprosił mnie do teatru  ... 	  do teatru? wyjdź za niego ”

chokoreeto dodano: 25 lipca 2016

“ - zaprosił mnie do teatru [...] - do teatru? wyjdź za niego ”

  moja koleżanka mawiała  że zarówno w morderstwie  jak i w pocałunku najlepsza jest chwila tuż przed. A po wszystkim nie wiadomo  co zrobić z ciałem.

chokoreeto dodano: 25 lipca 2016

- moja koleżanka mawiała, że zarówno w morderstwie, jak i w pocałunku najlepsza jest chwila tuż przed. A po wszystkim nie wiadomo, co zrobić z ciałem.

Przerażające jest to  że nie niszczysz wyłącznie samej siebie  ale wszystkich ludzi  których napotkasz na swojej drodze. Zarażasz ich sobą  swoją osobą  charakterem  każdą pozytywną stroną swojej osobowości  pozwalasz im w siebie wsiąknąć  a później  mimo że wcale tego nie chcesz  zabijasz w nich ten cały zapał  chęć do życia  radość. Osiągnęłaś apogeum beznadziejności  ale nie wystarcza ci tkwić w tym samej  więc pociągasz ze sobą innych. To boli  wiem  wcale tego nie chcesz  nie planujesz  nie zamierzałaś ranić. Topisz się w swojej pustce i nie potrafisz wypłynąć  nikt nie chce podać ci ręki  zaczynają się tobą brzydzić. Jak można doprowadzić się do takiego stanu? Jak można stać się takim człowiekiem?   yezoo

yezoo dodano: 24 lipca 2016

Przerażające jest to, że nie niszczysz wyłącznie samej siebie, ale wszystkich ludzi, których napotkasz na swojej drodze. Zarażasz ich sobą, swoją osobą, charakterem, każdą pozytywną stroną swojej osobowości, pozwalasz im w siebie wsiąknąć, a później, mimo że wcale tego nie chcesz, zabijasz w nich ten cały zapał, chęć do życia, radość. Osiągnęłaś apogeum beznadziejności, ale nie wystarcza ci tkwić w tym samej, więc pociągasz ze sobą innych. To boli, wiem, wcale tego nie chcesz, nie planujesz, nie zamierzałaś ranić. Topisz się w swojej pustce i nie potrafisz wypłynąć, nikt nie chce podać ci ręki, zaczynają się tobą brzydzić. Jak można doprowadzić się do takiego stanu? Jak można stać się takim człowiekiem? [ yezoo ]

Moja szyja jest płótnem  które czeka na Twoją sztukę.   tumblr  tłum. tonatyle

tonatyle dodano: 24 lipca 2016

Moja szyja jest płótnem, które czeka na Twoją sztukę. / tumblr {tłum. tonatyle}

są chwile  które nigdy nie wrócą  lecz w pamięci trwać będą wiecznie.

truskawkova dodano: 24 lipca 2016

są chwile, które nigdy nie wrócą, lecz w pamięci trwać będą wiecznie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć