 |
|
- Zachowałem się jak dziecko, Przepraszam - SPIERDALAJ ! To twoje zachowywanie się jak dziecko, wylewało mi się dzisiaj litrami z oczu !
|
|
 |
|
kiedy tak kładłeś delikatnie swoje dłonie na moich biodrach , a ja obejmowałam Twoją smukłą szyję , uświadamiałam sobie , że nie chcę nikogo innego . byłam wyczulona na Twój zapach , łaknęłam go . godzinę po jego powąchaniu nadal czułam go na sobie , chciałam by przeniknął mnie do szpiku kości . Twój czuły dotyk koił wszelki ból , mogłeś dotykać mnie tak cały czas , nigdy nie zaczęłoby mi to przeszkadzać . kiedy szeptałeś mi do ucha , czułam na całym ciele przechodzące dreszcze , pozwoliłabym Ci mówić tak godzinami , nie doczekałbyś się znudzenia . i teraz , kiedy wiem , że więcej nas to nie spotka , że nasze drogi się rozłączyły , że nie jesteś mi pisany , nie potrafię wrócić do normalności , bo w uszach nadal dźwięczą mi słowa nadziei , w skrzynce pocztowej mam setki pięknych słów , a na tapecie wspólne zdjęcie . nie umiem się tego pozbyć/rozjebiemysystemkocie
|
|
 |
|
Siedzieli obydwoje na ich ulubionym moście . Tam się poznali , tam zaczęli być ze sobą , tam razem przychodzili każdej nocy , a tamtej nocy mieli się nie spotkać , ale On napisał sms o 23:23 : "Za pół godziny , tam gdzie zawsze . Czekam . '' Ona pomyślała , że On chce się po prostu spotkać .Gdy przyszła On już był na moście . Podeszła do Niego , chciała dać buziaka na przywitanie , tak jak zawsze to robiła . On się odsunął . Powiedział - Musimy pogadać . Bo widzisz ja Cię już nie kocham . Nie wiem czy w ogóle kochałem . I proszę nie odstawiaj mi tu żadnych cyrków , że beze mnie nie przeżyjesz . - Odszedł . Po chwili usłyszał jakby coś wpadło do wody . Odwrócił się , Jej już nie było
|
|
 |
|
poczekaj chwileczkę, tylko wytłumaczę to sercu i już możesz iść..
|
|
 |
|
mam Ci tyle do powiedzenia, ale kiedy jest na to okazja siedzę cicho.
|
|
 |
|
nie wiem już sama czego tak na prawdę chcę. nie umiem się odnaleźć, znaleźć jakiegokolwiek sensu - nic już nie rozumiem.
|
|
 |
|
to uczucie gdy tak bardzo chcesz być w Jego ramionach.
|
|
 |
|
i znów ten jebany dźwięk sygnału w słuchawce zamiast Twojego głosu..
|
|
 |
|
a w oczach ma kurwiki, tak zajebiste, że łoooooo
|
|
 |
|
posłuchaj jak bije serce kogoś, kto tęskni. prawda, że niezwyczajnie?
|
|
 |
|
Wiesz dlaczego kaktusy stoją same na pustkowiu?
Bo są tak samo bez uczuć jak Ty. Nie potrafią kochać. Tylko kłują i ranią.
|
|
|
|