głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kochaniee

Nie naprawiaj życia innym dorosłym. Zajmij się swoim.  — Beata Pawlikowska

chokoreeto dodano: 2 września 2014

Nie naprawiaj życia innym dorosłym. Zajmij się swoim. — Beata Pawlikowska

trzeba trzykrotnie doceniać chwile spedzone z tymi najprawdziejszymi i najlepszymi!

cociebolikurwo dodano: 2 września 2014

trzeba trzykrotnie doceniać chwile spedzone z tymi najprawdziejszymi i najlepszymi!

Jestem zmęczona  zmęczona miłością do Ciebie. Nie chcę już Cię kochać  ani za Tobą tęsknić. Nie chcę kolejny raz czekać na Twój powrót  ani na to  że mnie w końcu naprawdę pokochasz. Nie chcę już się bać  że jednak po mnie nie wrócisz i wierzyć  że choć trochę miałam w Twoim życiu znaczenie. To nie ma już sensu  zresztą dawno już nie miało  tylko nigdy nie potrafiłam sama z siebie odpuścić i odejść  dlatego za każdym razem to Ty mnie zostawiałeś. Nie chcę już tego chorego uczucia  weż je sobie  tak jak zabrałeś wszystko  co najlepsze miałam w sobie. Zabierz to wszystko w cholerę  posprzątaj po sobie  nie chcę niczego  co przypomina o Tobie i tym  że kiedyś istnieliśmy razem. Nie chcę już tego smutku  bólu  tęsknoty i tych wspomnień  bo te złe okropnie bolą  a tych dobrych już prawie nie pamiętam  zniszczyłeś je ostatnimi miesiącami. Cholera  nie wytrzymam tego dłużej  zabieraj to wszytko  co po sobie zostawiłeś. Zabieraj to i nigdy nie wracaj

malinowatruskafka dodano: 1 września 2014

Jestem zmęczona, zmęczona miłością do Ciebie. Nie chcę już Cię kochać, ani za Tobą tęsknić. Nie chcę kolejny raz czekać na Twój powrót, ani na to, że mnie w końcu naprawdę pokochasz. Nie chcę już się bać, że jednak po mnie nie wrócisz i wierzyć, że choć trochę miałam w Twoim życiu znaczenie. To nie ma już sensu, zresztą dawno już nie miało, tylko nigdy nie potrafiłam sama z siebie odpuścić i odejść, dlatego za każdym razem to Ty mnie zostawiałeś. Nie chcę już tego chorego uczucia, weż je sobie, tak jak zabrałeś wszystko, co najlepsze miałam w sobie. Zabierz to wszystko w cholerę, posprzątaj po sobie, nie chcę niczego, co przypomina o Tobie i tym, że kiedyś istnieliśmy razem. Nie chcę już tego smutku, bólu, tęsknoty i tych wspomnień, bo te złe okropnie bolą, a tych dobrych już prawie nie pamiętam, zniszczyłeś je ostatnimi miesiącami. Cholera, nie wytrzymam tego dłużej, zabieraj to wszytko, co po sobie zostawiłeś. Zabieraj to i nigdy nie wracaj

Dzień po dniu nie widzisz żadnych zmian ale gdy spojrzysz wstecz jesteś w stanie uświadomić sobie jak cholernie wiele się zmieniło.

kredkinabaterie dodano: 1 września 2014

Dzień po dniu nie widzisz żadnych zmian ale gdy spojrzysz wstecz jesteś w stanie uświadomić sobie jak cholernie wiele się zmieniło.

Są tacy którym z zasady  reki nie podaje

julsonka dodano: 31 sierpnia 2014

Są tacy którym z zasady reki nie podaje

Chcesz romantyka? dla Ciebie będę chuj wie kim.  Jutro wieczorem jeśli znów mi się nie urwie film...

julsonka dodano: 31 sierpnia 2014

Chcesz romantyka? dla Ciebie będę chuj wie kim. Jutro wieczorem jeśli znów mi się nie urwie film...

Nie mogę od tak mieć wyjebane  to ryje banie  myśląc ciągle  że żyję dla niej..

julsonka dodano: 31 sierpnia 2014

Nie mogę od tak mieć wyjebane, to ryje banie, myśląc ciągle, że żyję dla niej..

Na pewno znasz takie noce ten  destrukcyjny moment     w którym każda myśl waży grubo ponad tonę

julsonka dodano: 31 sierpnia 2014

Na pewno znasz takie noce ten, destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę

Pierwszy się śmieje  drugi traci nadzieję   Nie sądź mnie kurwo  nikt z nas sędzią nie jest

julsonka dodano: 31 sierpnia 2014

Pierwszy się śmieje, drugi traci nadzieję, Nie sądź mnie kurwo, nikt z nas sędzią nie jest

Życie pędzi jak pocisk     nie jesteśmy już młodzi.    Już dawno ludzka głupota    przestała wzbudzać mój podziw

julsonka dodano: 31 sierpnia 2014

Życie pędzi jak pocisk, nie jesteśmy już młodzi. Już dawno ludzka głupota przestała wzbudzać mój podziw

Ostatnia stacja... rezygnacja.

buuum dodano: 31 sierpnia 2014

Ostatnia stacja... rezygnacja.

a tak poza tym  to nie chce mi się żyć

buuum dodano: 29 sierpnia 2014

a tak poza tym, to nie chce mi się żyć

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć