głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kochanaaxd

Ludzki umysł potrafi płatać figle. Oszukuje nas  choć może tak naprawdę sami siebie oszukujemy? może karmimy się złudzeniami po to by było nam lżej? pozwalamy by czasem wyobraźnia nas poniosła  mając nadzieję  że to czego tak pragniemy spełni się. niekiedy prosimy o to by dać się nabrać  uwierzyć w coś czego nie ma  lecz nie zawsze się to udaje. przez chęć poczucia się lepiej  mieszamy sobie w głowach  co często fatalnie się kończy  mimo wszystko nadal próbujemy. a może tak naprawdę nie mamy na to żadnego wpływu  może nasz  umysł w ten sposób chce dać nam to czego tak pożądamy i w ten sposób wycina nam numer. a może nieświadomie pragniemy tego bólu  rozczarowania ?   nessuno

nessuno dodano: 8 lipca 2012

Ludzki umysł potrafi płatać figle. Oszukuje nas, choć może tak naprawdę sami siebie oszukujemy? może karmimy się złudzeniami po to by było nam lżej? pozwalamy by czasem wyobraźnia nas poniosła, mając nadzieję, że to czego tak pragniemy spełni się. niekiedy prosimy o to by dać się nabrać, uwierzyć w coś czego nie ma, lecz nie zawsze się to udaje. przez chęć poczucia się lepiej, mieszamy sobie w głowach, co często fatalnie się kończy, mimo wszystko nadal próbujemy. a może tak naprawdę nie mamy na to żadnego wpływu, może nasz umysł w ten sposób chce dać nam to czego tak pożądamy i w ten sposób wycina nam numer. a może nieświadomie pragniemy tego bólu, rozczarowania ? - nessuno

kochaj mnie za moją wredność  za moje humorki  za moje nerwy  za to  że bywam chamski  za to  że nie umiem być już ani trochę lepszy  za to  że jestem i kocham cię czystą miłością  bardziej czystą niż wódka. kochaj po prostu za wady i zalety. po prostu bądź tu  i wciąż mów  że kochasz.

czypoco dodano: 8 lipca 2012

kochaj mnie za moją wredność, za moje humorki, za moje nerwy, za to, że bywam chamski, za to, że nie umiem być już ani trochę lepszy, za to, że jestem i kocham cię czystą miłością, bardziej czystą niż wódka. kochaj po prostu za wady i zalety. po prostu bądź tu, i wciąż mów, że kochasz.
Autor cytatu: skejter

fajnie   że masz biceps . szkoda   że nie masz mózgu .

stryczu dodano: 7 lipca 2012

fajnie , że masz biceps . szkoda , że nie masz mózgu .

Charakter każdej kobiety mieści się między dwoma biegunami  którymi są miłość i zemsta.

stryczu dodano: 7 lipca 2012

Charakter każdej kobiety mieści się między dwoma biegunami, którymi są miłość i zemsta.

...bo kto pasuje tak jak ja do twoich bladych ust ?

czypoco dodano: 7 lipca 2012

...bo kto pasuje tak jak ja do twoich bladych ust ?

Mogę zobaczyć w  Twoich oczach i  mogę zobaczyć w  Twoim uśmiechu ze  jesteś wszystkim czego  kiedykolwiek  pragnąłam.  I moje ramiona są  szeroko otwarte dla Ciebie.

czypoco dodano: 6 lipca 2012

Mogę zobaczyć w Twoich oczach i mogę zobaczyć w Twoim uśmiechu ze jesteś wszystkim czego kiedykolwiek pragnąłam. I moje ramiona są szeroko otwarte dla Ciebie.

Skad nadjedzie pociag  ktory wszystko wyprostuje?

czypoco dodano: 6 lipca 2012

Skad nadjedzie pociag, ktory wszystko wyprostuje? ;/

jeśli masz zamiar odejść to tylko po to  aby za chwilę wrócić z podwójnym uczuciem.

czypoco dodano: 6 lipca 2012

jeśli masz zamiar odejść to tylko po to, aby za chwilę wrócić z podwójnym uczuciem.
Autor cytatu: skejter

20 kwiecień poznałam  mego Adama.  I od tamtego czasu nie  chcę już żadnego innego.  BądŹ już tym ostatnim  tym  jedynym  bo w to wierzę   Że nikt inny oprócz  życia mi tu ciebie nie  odbierze..

czypoco dodano: 6 lipca 2012

20 kwiecień poznałam mego Adama. I od tamtego czasu nie chcę już żadnego innego. BądŹ już tym ostatnim, tym jedynym, bo w to wierzę, Że nikt inny oprócz życia mi tu ciebie nie odbierze..

Czemu dziś bycie  wrażliwym oznacza  bycie słabym?

czypoco dodano: 6 lipca 2012

Czemu dziś bycie wrażliwym oznacza bycie słabym?

niektórzy ludzie uważają  że łzy to wstyd. jak dla mnie to żaden wstyd. to oznaka  że komuś po prostu strasznie zależy..

czypoco dodano: 6 lipca 2012

niektórzy ludzie uważają, że łzy to wstyd. jak dla mnie to żaden wstyd. to oznaka, że komuś po prostu strasznie zależy..
Autor cytatu: zajaraany

Cenie Ciebie bardziej niz swoją dumę...

czypoco dodano: 6 lipca 2012

Cenie Ciebie bardziej niz swoją dumę...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć