głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kochamtwojeklamstwa

Cichy szept Twojej nieobecności przypomina mi jak poukładane jest moje serce bez Ciebie.

buuum dodano: 25 listopada 2013

Cichy szept Twojej nieobecności przypomina mi jak poukładane jest moje serce bez Ciebie.

To ten typ czekania  kiedy wiesz  że na pewno się go nie doczekasz.

buuum dodano: 25 listopada 2013

To ten typ czekania, kiedy wiesz, że na pewno się go nie doczekasz.

gdybyś napisał o 3 w nocy  że chcesz mnie zobaczyć  ja bez namysłu wybiegłabym z domu. Pokonałabym w kilkanaście minut dzielące nas kilometry i przybiegła nawet boso. Uwierz.

buuum dodano: 25 listopada 2013

gdybyś napisał o 3 w nocy, że chcesz mnie zobaczyć, ja bez namysłu wybiegłabym z domu. Pokonałabym w kilkanaście minut dzielące nas kilometry i przybiegła nawet boso. Uwierz.

I pamiętaj łobuzie   że księżniczka kocha najbardziej!

buuum dodano: 25 listopada 2013

I pamiętaj łobuzie , że księżniczka kocha najbardziej!

Są w życiu rzeczy  o które warto walczyć  a na niektóre warto poczekać.

buuum dodano: 25 listopada 2013

Są w życiu rzeczy, o które warto walczyć, a na niektóre warto poczekać.

 ...   Bądź uśmiechnięta a wszystko będzie dobrze . Tylko czy to coś zmieni? Jak myślicie?

buuum dodano: 25 listopada 2013

(...) "Bądź uśmiechnięta a wszystko będzie dobrze". Tylko czy to coś zmieni? Jak myślicie?

W moim życiu tyle zawirowań jak na tych wszystkich komediach romantycznych  na których mówiłam  to się nie zdarza w prawdziwym życiu . A teraz? Teraz ktoś kogo kocham jest daleko ode mnie. Jestem z tym  do którego nigdy nie poczuję nawet w połowie tego co czułam w przeszłości do NIEGO. Robię wszystko wbrew sobie  bo tak trzeba  bo tak wypada  bo świat nie chcę kolejny raz przeżywać końca jednej miłości. Nauczyłam się uśmiechać  chować łzy  zachowywać jak szczęśliwa dziewczyna u boku chłopaka. Tyle  że kiedy mnie dotyka  to tak jakbym mniej lubiła siebie  a ciało wydaję się afiszować swoje niezadowolenie z powodu zmiany linii papilarnych pieszczącego. Robię wszystko machinalnie  kocham też rozumem  nie sercem. Zapomniałam jak to jest  kiedy kogoś naprawdę chcesz. Paradoksalnie im bardziej udaję szczęście  tym mniej tego szczęścia we mnie. Czekam na moment  to szczęśliwe zakończenie  w którym wrócimy do siebie  bo czekaliśmy na to cały okres rozłąki i udawania nie tęsknoty. esperer

namalowanaksiezniczka dodano: 25 listopada 2013

W moim życiu tyle zawirowań jak na tych wszystkich komediach romantycznych, na których mówiłam "to się nie zdarza w prawdziwym życiu". A teraz? Teraz ktoś kogo kocham jest daleko ode mnie. Jestem z tym, do którego nigdy nie poczuję nawet w połowie tego co czułam w przeszłości do NIEGO. Robię wszystko wbrew sobie, bo tak trzeba, bo tak wypada, bo świat nie chcę kolejny raz przeżywać końca jednej miłości. Nauczyłam się uśmiechać, chować łzy, zachowywać jak szczęśliwa dziewczyna u boku chłopaka. Tyle, że kiedy mnie dotyka, to tak jakbym mniej lubiła siebie, a ciało wydaję się afiszować swoje niezadowolenie z powodu zmiany linii papilarnych pieszczącego. Robię wszystko machinalnie, kocham też rozumem, nie sercem. Zapomniałam jak to jest, kiedy kogoś naprawdę chcesz. Paradoksalnie im bardziej udaję szczęście, tym mniej tego szczęścia we mnie. Czekam na moment, to szczęśliwe zakończenie, w którym wrócimy do siebie, bo czekaliśmy na to cały okres rozłąki i udawania nie tęsknoty./esperer
Autor cytatu: esperer

Kocham Cię  ciągle jeszcze tęsknie za Tobą  ale teraz już widzę  że życie bez Ciebie też może mieć jakiś sens. Wreszcie potrafię się szczerze uśmiechać. Potrafię żyć. Jest dobrze  naprawdę dobrze.    napisana

namalowanaksiezniczka dodano: 25 listopada 2013

Kocham Cię, ciągle jeszcze tęsknie za Tobą, ale teraz już widzę, że życie bez Ciebie też może mieć jakiś sens. Wreszcie potrafię się szczerze uśmiechać. Potrafię żyć. Jest dobrze, naprawdę dobrze. / napisana
Autor cytatu: napisana

Nie ma teraz nikogo bardziej obcego od Ciebie  tylko dlatego  że nigdy wcześniej nikt nie był tak znajomy. esperer

namalowanaksiezniczka dodano: 25 listopada 2013

Nie ma teraz nikogo bardziej obcego od Ciebie, tylko dlatego, że nigdy wcześniej nikt nie był tak znajomy./esperer
Autor cytatu: esperer

i choc czasem brak mi tych ludzi dzis rozgrzane wspomnienia kiedys czas je wystudzi ja widze ich w snach rzeczywistosc mnie budzi wiem ze nie mam szans by tam wrocic lecz to juz jest za mna bo wiem do kad ide wiem kto sciagal mnie na dno a kto dodawal skrzydel .

zmadrzeej dodano: 25 listopada 2013

i choc czasem brak mi tych ludzi dzis rozgrzane wspomnienia kiedys czas je wystudzi,ja widze ich w snach rzeczywistosc mnie budzi wiem ze nie mam szans by tam wrocic lecz to juz jest za mna bo wiem do kad ide wiem kto sciagal mnie na dno a kto dodawal skrzydel .

i nie wazne kto tu popelnij bład dzis jestes daleko stąd.

zmadrzeej dodano: 25 listopada 2013

i nie wazne kto tu popelnij bład dzis jestes daleko stąd.

biore wdech gdy przegladam stare zdjecia dzis tamte twarze kojarze juz tylko z fejsa i czuje ciezar laczyły nas tamte miejsca moj przyjacielu dzis tylko sms na swieta wyslij do wielu.

zmadrzeej dodano: 25 listopada 2013

biore wdech gdy przegladam stare zdjecia dzis tamte twarze kojarze juz tylko z fejsa i czuje ciezar,laczyły nas tamte miejsca moj przyjacielu dzis tylko sms na swieta wyslij do wielu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć