głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kochamkochamkochamkocham

mimo  iż codziennie wyjada mi nutellę  dziękuję Mu  że jest.

zeeeeeelek dodano: 17 czerwca 2011

mimo, iż codziennie wyjada mi nutellę, dziękuję Mu, że jest.
Autor cytatu: szoostyzmysl

jego przesłodkie 'kurwa'  gdy się denerwuje. jego przesłodki uśmiech. jego najlepsze pod słońcem oczy. jego kochane 'mała' skierowane do mnie. jego zazdrość  gdy słyszy ode mnie coś o kimś płci męskiej. jego najlepszy pod słońcem charakter  w którym się zakochałam. cały on  mój ideał.

zeeeeeelek dodano: 17 czerwca 2011

jego przesłodkie 'kurwa', gdy się denerwuje. jego przesłodki uśmiech. jego najlepsze pod słońcem oczy. jego kochane 'mała' skierowane do mnie. jego zazdrość, gdy słyszy ode mnie coś o kimś płci męskiej. jego najlepszy pod słońcem charakter, w którym się zakochałam. cały on, mój ideał.
Autor cytatu: szoostyzmysl

Z bólem odpisywałam mu na każdą kolejną wiadomość. Zakochiwałam się  pomimo tego jak się przed tym broniłam.

zeeeeeelek dodano: 17 czerwca 2011

Z bólem odpisywałam mu na każdą kolejną wiadomość. Zakochiwałam się, pomimo tego jak się przed tym broniłam.

+ nie napisałam nigdzie że się jaram Kamilem   naucz się czytać ze zrozumieniem  d teksty zeeeeeelek dodał komentarz: + nie napisałam nigdzie że się jaram Kamilem , naucz się czytać ze zrozumieniem ;d do wpisu 17 czerwca 2011
to naprawdę coś dziwnego. to  co się aktualnie ze mną dzieje. nie znam Cię  pisaliśmy zaledwie dwa  trzy razy? nie ma Cię od tygodnia  a ja wchodzę na to pieprzone gg tylko po to  abyś wreszcie zmienił status. kurwa  ja się martwię.

iamsuperman dodano: 17 czerwca 2011

to naprawdę coś dziwnego. to, co się aktualnie ze mną dzieje. nie znam Cię, pisaliśmy zaledwie dwa, trzy razy? nie ma Cię od tygodnia, a ja wchodzę na to pieprzone gg tylko po to, abyś wreszcie zmienił status. kurwa, ja się martwię.

ja jamala słucham i niecodziennie się zdarza okazja żeby go widzieć :    .   fajny wpis.     teksty zeeeeeelek dodał komentarz: ja jamala słucham i niecodziennie się zdarza okazja żeby go widzieć : )) . / fajny wpis. ^^ do wpisu 17 czerwca 2011
I  b ę d z i e   j a k   d a w n i e j       p r z e s t a ń m y   s i ę   s p i e s z y ć      z a c z n i j m y   o d   n o w a    o d   t y c h   m a ł y c h   r z e c z y .

iamsuperman dodano: 17 czerwca 2011

I b ę d z i e j a k d a w n i e j , p r z e s t a ń m y s i ę s p i e s z y ć , z a c z n i j m y o d n o w a o d t y c h m a ł y c h r z e c z y .

Gie eR U Be eS O eN    teksty iamsuperman dodał komentarz: Gie eR U Be eS O eN ;* do wpisu 17 czerwca 2011
ogarnij sie dziewczyno   wiecznie tylko problemy masz . nie podoba Ci się to   że go lubie to ku rwa nie komentuj i swoje mało inteligentne opinie opisz w pamiętniku a nie ludziom życie zatruwasz     teksty zeeeeeelek dodał komentarz: ogarnij sie dziewczyno , wiecznie tylko problemy masz . nie podoba Ci się to , że go lubie to ku*rwa nie komentuj i swoje mało inteligentne opinie opisz w pamiętniku a nie ludziom życie zatruwasz ; ] do wpisu 17 czerwca 2011
http:  staticmg.demotywatory.pl uploads 201101 1296410534 by MaszBajzelwPokoju 500.jpg tyle w temacie   pozdro! hahahah d teksty zeeeeeelek dodał komentarz: http://staticmg.demotywatory.pl/uploads/201101/1296410534_by_MaszBajzelwPokoju_500.jpg tyle w temacie , pozdro! hahahah;d do wpisu 17 czerwca 2011
 Masz mi cos do powiedzienia ?   tak .   no to słucham .  z nadzieją oczekiwała na   Kocham Cię      Przepraszam  .   cooo ?   usłyszałą coś innego       za co przepraszasz ?   za to że Cię nie kocham i nie potrafię kochać   ale uwierz starałem się :

gumisiowaa dodano: 17 czerwca 2011

-Masz mi cos do powiedzienia ? - tak . - no to słucham . (z nadzieją oczekiwała na " Kocham Cię " ) -Przepraszam . - cooo ? ( usłyszałą coś innego ) - za co przepraszasz ? - za to że Cię nie kocham i nie potrafię kochać , ale uwierz starałem się :(

Chciała by ją pokochał .. I pokochał .. lecz nie tą co powinnien. Wybrał drugą ..

gumisiowaa dodano: 17 czerwca 2011

Chciała by ją pokochał .. I pokochał .. lecz nie tą co powinnien. Wybrał drugą ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć