głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika klaudiagranek

' Muszę się pogodzić z tym  że są kobiety ode Mnie lepsze..  Nigdy nie będe miała pięknych włosów  a białą bluzke zawsze poplamię..  Taka już jestem... '

mozarlindaa dodano: 28 września 2010

' Muszę się pogodzić z tym, że są kobiety ode Mnie lepsze.. Nigdy nie będe miała pięknych włosów, a białą bluzke zawsze poplamię.. Taka już jestem... '

boskie  bosko piszesz  333 teksty xjuulcia dodał komentarz: boskie, bosko piszesz ;333 do wpisu 28 września 2010
wspaniale    teksty mozarlindaa dodał komentarz: wspaniale ;) do wpisu 27 września 2010
Goryl we mnie mówi patrz  mówi walcz.

dysia1878 dodano: 26 września 2010

Goryl we mnie mówi patrz, mówi walcz.

moim marzeniem jest być jego bluzą  którą ubierałby chociaż raz w tygodniu  wtulał się w nią. chciałabym obserwować co robi  być przy nim   zawsze.   nonmenefregauncazzo

xjuulcia dodano: 25 września 2010

moim marzeniem jest być jego bluzą, którą ubierałby chociaż raz w tygodniu, wtulał się w nią. chciałabym obserwować co robi, być przy nim - zawsze. / nonmenefregauncazzo

Zamiast być zwykłą panienką lekkich obyczajów i kopią drugiej osoby popracuj nad wizerunkiem dziewczynko. Plastikowość nie jest w modzie  a zazwyczaj ludziom szkodzi. Zrozum wreszcie  że ten ''blond''   na który farbujesz swoje włosy to żółty. Nie bądź Barbie.

xjuulcia dodano: 24 września 2010

Zamiast być zwykłą panienką lekkich obyczajów i kopią drugiej osoby popracuj nad wizerunkiem dziewczynko. Plastikowość nie jest w modzie, a zazwyczaj ludziom szkodzi. Zrozum wreszcie, że ten ''blond'' , na który farbujesz swoje włosy to żółty. Nie bądź Barbie.

skasowałam wszystkie Twoje wiadomości  skasowałam wszystkie Twoje sms y  a świat istniał dalej  dalej oddychałam  i dalej biło mi serce..

xjuulcia dodano: 24 września 2010

skasowałam wszystkie Twoje wiadomości, skasowałam wszystkie Twoje sms-y, a świat istniał dalej, dalej oddychałam, i dalej biło mi serce..

będę chodzić w swoich ulubionych szerokich dresach  w koszulce stoprocent z napisem ' pierdol się ' i robić balony z gumy. też umiem mieć całkowicie wyjebane.

xjuulcia dodano: 24 września 2010

będę chodzić w swoich ulubionych szerokich dresach, w koszulce stoprocent z napisem ' pierdol się ' i robić balony z gumy. też umiem mieć całkowicie wyjebane.

boję się każdego kolejnego dnia  bo nie wiem z jakim upokorzeniem znów przyjdzie mi się zmierzyć. wszystko się wali  nic się nie układa. z minuty na minutę wzbiera się we mnie rozpacz. tak bardzo potrzebuję prawdziwej miłości ale nikt nie jest w stanie mi jej dać.

xjuulcia dodano: 24 września 2010

boję się każdego kolejnego dnia, bo nie wiem z jakim upokorzeniem znów przyjdzie mi się zmierzyć. wszystko się wali, nic się nie układa. z minuty na minutę wzbiera się we mnie rozpacz. tak bardzo potrzebuję prawdziwej miłości ale nikt nie jest w stanie mi jej dać.

i teraz  po półtorarocznym wypłakiwaniu się w poduszkę  zamykaniu się w pokoju na całe dnie i piciu do upadłego mam odwagę powiedzieć Ci prosto w twarz  że jesteś zwykłym frajerem i nie było warto zawracać sobie Tobą głowy.

xjuulcia dodano: 24 września 2010

i teraz, po półtorarocznym wypłakiwaniu się w poduszkę, zamykaniu się w pokoju na całe dnie i piciu do upadłego mam odwagę powiedzieć Ci prosto w twarz, że jesteś zwykłym frajerem i nie było warto zawracać sobie Tobą głowy.

jeżeli wolisz dziwki   to ta kurwa jest dla ciebie w sam raz.

xjuulcia dodano: 24 września 2010

jeżeli wolisz dziwki , to ta kurwa jest dla ciebie w sam raz.

Gdy przypadkiem spotkam Cię na imprezie z piwem w ręku  podejdę ze swoim  uderzę w Twoje i wzniosę toast za frajerów!

xjuulcia dodano: 24 września 2010

Gdy przypadkiem spotkam Cię na imprezie z piwem w ręku, podejdę ze swoim, uderzę w Twoje i wzniosę toast za frajerów!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć