głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kinqaa

Zajebiście sie pisze jak nikt tego nie czyta  .   schooki

dzyndzelek dodano: 29 kwietnia 2012

Zajebiście sie pisze jak nikt tego nie czyta -.- ~schooki~
Autor cytatu: schooki

nie wierze w kościół i powątpiewam w Ciebie często jednak mimo wszystko kocham Cie za przeszłość .   Pezet .

dzyndzelek dodano: 28 kwietnia 2012

nie wierze w kościół i powątpiewam w Ciebie często jednak mimo wszystko kocham Cie za przeszłość . [ Pezet . ]

To była czysta namiętność   a w niej ani krzty miłości .   dzyndzel

dzyndzelek dodano: 28 kwietnia 2012

To była czysta namiętność , a w niej ani krzty miłości . [ dzyndzel ]

I oby nie wymyślili emotikony ' kocham cię ' bo nasze usta zapomną jak się te słowa wymawia .

dzyndzelek dodano: 28 kwietnia 2012

I oby nie wymyślili emotikony ' kocham cię ' bo nasze usta zapomną jak się te słowa wymawia .

Czuje to pod skórą   że u Ciebie nie jest spoko .   Pezet

dzyndzelek dodano: 28 kwietnia 2012

Czuje to pod skórą , że u Ciebie nie jest spoko . [ Pezet ]

  Postaw się na moim miejscu.    Sorry  nie umiałabym być taką szmatą jak ty.

mamba.x3 dodano: 28 kwietnia 2012

- Postaw się na moim miejscu. - Sorry, nie umiałabym być taką szmatą jak ty.

I czasem już brakuje sił  by rano otworzyć oczy  znowu wstać i być  ciągnąć życie za włosy. Potykać się o czyjeś buty i własne słowa. Uwierzyć  że.. a potem tego żałować.

wezniepierdol dodano: 26 kwietnia 2012

I czasem już brakuje sił, by rano otworzyć oczy, znowu wstać i być, ciągnąć życie za włosy. Potykać się o czyjeś buty i własne słowa. Uwierzyć, że.. a potem tego żałować.

Przekraczasz próg i już wiesz ze nic dobrego cię tu nie spotka  czujesz chłód emanujący od każdej ściany  słyszysz echo krzyków z poprzedniego wieczoru  widzisz zmęczone lustra  które widziały zdecydowanie więcej niż ktokolwiek by chciał. Tak  witaj w domu.

wezniepierdol dodano: 26 kwietnia 2012

Przekraczasz próg i już wiesz ze nic dobrego cię tu nie spotka, czujesz chłód emanujący od każdej ściany, słyszysz echo krzyków z poprzedniego wieczoru, widzisz zmęczone lustra, które widziały zdecydowanie więcej niż ktokolwiek by chciał. Tak, witaj w domu.

Problem tkwi w tym  że pewni ludzie są niezastąpieni. Dlatego zamiast wlać w siebie szklankę wódki  wylewamy z siebie wiadro łez.

wezniepierdol dodano: 26 kwietnia 2012

Problem tkwi w tym, że pewni ludzie są niezastąpieni. Dlatego zamiast wlać w siebie szklankę wódki, wylewamy z siebie wiadro łez.

Nieważne co mówią inni. Pieprz to. Ludzie zawsze gadają  szczególnie Ci którzy nie mają odwagi żyć tak jak Ty. Pierdol zdanie społeczeństwa. To Ty masz patrzeć w lustro i widzieć tego kim jesteś  a nie marionetkę uszytą z ludzkich upodobań.

wezniepierdol dodano: 26 kwietnia 2012

Nieważne co mówią inni. Pieprz to. Ludzie zawsze gadają, szczególnie Ci,którzy nie mają odwagi żyć tak jak Ty. Pierdol zdanie społeczeństwa. To Ty masz patrzeć w lustro i widzieć tego kim jesteś, a nie marionetkę uszytą z ludzkich upodobań.

Chciałabym to ratować  ale nie zawsze się da  nie zawsze można  nie zawsze trzeba.

wezniepierdol dodano: 26 kwietnia 2012

Chciałabym to ratować, ale nie zawsze się da, nie zawsze można, nie zawsze trzeba.

Wszystko mnie boli  gdzie byś mnie nie dotknął  to mnie boli.Gdzie byś nie strzelił  to trafisz we mnie.

wezniepierdol dodano: 26 kwietnia 2012

Wszystko mnie boli, gdzie byś mnie nie dotknął, to mnie boli.Gdzie byś nie strzelił, to trafisz we mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć