głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kiksztyn

Nawet jeśli miłość niesie z sobą rozłąkę  samotność i smutek  to warta jest ceny  jaką trzeba za nią zapłacić.

kiciaax3 dodano: 4 maja 2011

Nawet jeśli miłość niesie z sobą rozłąkę, samotność i smutek, to warta jest ceny, jaką trzeba za nią zapłacić.

  Ale  o nie  nie  ona ma faceta  I dziecko  kurcze  Ale to w porządku  Bo ja  Czekam na swój sygnał i przysłuchuję się tylko  Gram swoje  Jak shortstop  Zbieram wszystko  co maleńka podaje  I wkrótce  wkrótce   Lepiej zdobędę to słodkie maleństwo  I to jest pewne  Bo ja  Nigdy nie byłem typem kolesia  Który niszczy szczęśliwy związek  Ale  ah  jest coś w tej dziewczynie  Że po prostu nie mogę sobie odpuścić   Więc powiedz mi dziewczyno  Jak będzie?   Ona na to   Nawet nie wiesz  ile dla mnie znaczysz      Nelly   3

kiciaax3 dodano: 4 maja 2011

``Ale, o nie, nie, ona ma faceta I dziecko, kurcze Ale to w porządku Bo ja Czekam na swój sygnał i przysłuchuję się tylko Gram swoje Jak shortstop Zbieram wszystko, co maleńka podaje I wkrótce (wkrótce) Lepiej zdobędę to słodkie maleństwo I to jest pewne Bo ja Nigdy nie byłem typem kolesia Który niszczy szczęśliwy związek Ale, ah, jest coś w tej dziewczynie Że po prostu nie mogę sobie odpuścić Więc powiedz mi dziewczyno Jak będzie? Ona na to "Nawet nie wiesz, ile dla mnie znaczysz"`` / Nelly < 3 ; *****

No matter what I do.  All I think about is you.

kiciaax3 dodano: 4 maja 2011

No matter what I do. All I think about is you.

Ej kurwa   koles .. Wez pokaz mi sens zycia   co ?

kiciaax3 dodano: 4 maja 2011

Ej kurwa , koles .. Wez pokaz mi sens zycia , co ?

W sumie to wszystko ze mna wporzadku   tylko troche ciezko mi czuc .

kiciaax3 dodano: 4 maja 2011

W sumie to wszystko ze mna wporzadku , tylko troche ciezko mi czuc .

 Porozmawiasz ze mną.?   O czym? O tym jak żałujesz? Jak kochasz? Jak przepraszasz? Nie mogę. Mam alergię na kłamstwa.

kiciaax3 dodano: 4 maja 2011

-Porozmawiasz ze mną.? -O czym? O tym jak żałujesz? Jak kochasz? Jak przepraszasz? Nie mogę. Mam alergię na kłamstwa.

Przychodzę i odchodzę. Zostawiam niekiedy radość  czasami smutek. Odwiedzam wiele miejsc nie pozostawiając nic  a w niektórych zostawiam wszystko..

kiciaax3 dodano: 4 maja 2011

Przychodzę i odchodzę. Zostawiam niekiedy radość, czasami smutek. Odwiedzam wiele miejsc nie pozostawiając nic, a w niektórych zostawiam wszystko..

Masz mnie   facet .. Bo tylko o Tobie myslec potrafie

kiciaax3 dodano: 4 maja 2011

Masz mnie , facet .. Bo tylko o Tobie myslec potrafie ; *

Szczęście jest wtedy  gdy przytulam się do Ciebie bez konkretnego powodu i wiem  że odpowiesz mi na to słodkim pocałunkiem.

kiciaax3 dodano: 4 maja 2011

Szczęście jest wtedy, gdy przytulam się do Ciebie bez konkretnego powodu i wiem, że odpowiesz mi na to słodkim pocałunkiem.

  co robisz kiedy nie ma mnie w poblizu ?    marze bys byla

kiciaax3 dodano: 4 maja 2011

- co robisz kiedy nie ma mnie w poblizu ? - marze bys byla

Bo ja tak naprawdę nigdy nie chciałam kogoś innego  niż Ciebie.  byłeś  będziesz i jesteś dla mnie najważniejszy.

kiciaax3 dodano: 4 maja 2011

Bo ja tak naprawdę nigdy nie chciałam kogoś innego, niż Ciebie. byłeś, będziesz i jesteś dla mnie najważniejszy.

http:  www.youtube.com watch?v=8WYHDfJDPDc feature=relmfu   Nelly   Nelly   3      kochamy staroscie   ye ye ye   D

kiciaax3 dodano: 4 maja 2011

http://www.youtube.com/watch?v=8WYHDfJDPDc&feature=relmfu , Nelly , Nelly < 3 ; ** kochamy staroscie , ye ye ye ; D

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć