głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika karolusek

wiem  że długo będę przepełniona resztkami bezsensownej miłości. wiem  że będę potrzebować powiedzieć to każdemu z przechodniów na ulicy. najbardziej obcym  oddalonym. przecież wtedy zostanie mi tylko moja bezpłciowa nadzieja  że dzięki temu zrobi mi się po prostu mniej smutno.

abstracion dodano: 21 lipca 2012

wiem, że długo będę przepełniona resztkami bezsensownej miłości. wiem, że będę potrzebować powiedzieć to każdemu z przechodniów na ulicy. najbardziej obcym, oddalonym. przecież wtedy zostanie mi tylko moja bezpłciowa nadzieja, że dzięki temu zrobi mi się po prostu mniej smutno.

naszym jedynym błędem dla którego nam nie wyszło był fakt  że nie zakończyliśmy tego jeszcze przed rozpoczęciem.

abstracion dodano: 21 lipca 2012

naszym jedynym błędem dla którego nam nie wyszło był fakt, że nie zakończyliśmy tego jeszcze przed rozpoczęciem.

od teraz będę paradować w czerwonych szpilkach  z czerwonym sercem na wierzchu. tylko po to  żeby ludzie mogli mu zadawać kolejne ciosy. tylko po to  żeby ogarnęła je taka bezsilność  że na drugi raz  siądzie i przemyśli chęć swoich poczynań.

abstracion dodano: 21 lipca 2012

od teraz będę paradować w czerwonych szpilkach, z czerwonym sercem na wierzchu. tylko po to, żeby ludzie mogli mu zadawać kolejne ciosy. tylko po to, żeby ogarnęła je taka bezsilność, że na drugi raz, siądzie i przemyśli chęć swoich poczynań.

moim postanowieniem odnośnie zawodu w przyszłości było zostanie jego żoną. skurwysyn kazał mi znaleźć sobie inną posadę.

abstracion dodano: 21 lipca 2012

moim postanowieniem odnośnie zawodu w przyszłości było zostanie jego żoną. skurwysyn kazał mi znaleźć sobie inną posadę.

wyjebałabym misia od Ciebie  ale on przecież nie jest odpowiedzialny za to  że pokochałam skurwysyna. a ja nie lubię karać niewinnych.

abstracion dodano: 21 lipca 2012

wyjebałabym misia od Ciebie, ale on przecież nie jest odpowiedzialny za to, że pokochałam skurwysyna. a ja nie lubię karać niewinnych.

a po rozstaniu zaczyna się wyścig szczurów  kto prędzej zapomni. nie myślisz  ale w podświadomości modlisz się w każdej sekundzie swojej egzystencji o to  żeby pamiętał. nie dlatego  że chcesz wygrać. dlatego  że nadzieja jest nieśmiertelna.

abstracion dodano: 21 lipca 2012

a po rozstaniu zaczyna się wyścig szczurów, kto prędzej zapomni. nie myślisz, ale w podświadomości modlisz się w każdej sekundzie swojej egzystencji o to, żeby pamiętał. nie dlatego, że chcesz wygrać. dlatego, że nadzieja jest nieśmiertelna.

a teraz znienacka nadszedł czas  żeby stać się gotową na ponowne bycie dla Ciebie nikim.

abstracion dodano: 21 lipca 2012

a teraz znienacka nadszedł czas, żeby stać się gotową na ponowne bycie dla Ciebie nikim.

dlaczego kiedy moje serce zaczęło napierdalać dubstep  nie dostałam po ryju na tyle mocno  żeby zadać sobie samej pytanie  czy aby przypadkiem mnie nie popierdoliło?

abstracion dodano: 21 lipca 2012

dlaczego kiedy moje serce zaczęło napierdalać dubstep, nie dostałam po ryju na tyle mocno, żeby zadać sobie samej pytanie, czy aby przypadkiem mnie nie popierdoliło?

obiecałam sobie  że po Twoim odejściu nie będę wybuchać płaczem kiedy z szafki wyciągnę w zapomnieniu dwie  zamiast jednej filiżanki. utrzymuję się w tym postawieniu. płaczę dopiero przy zalewaniu herbaty. jeszcze jakiś czas  i będę się wstrzymywać aż do słodzenia. jestem dzielna  tak jak postanowiłam być.

abstracion dodano: 21 lipca 2012

obiecałam sobie, że po Twoim odejściu nie będę wybuchać płaczem kiedy z szafki wyciągnę w zapomnieniu dwie, zamiast jednej filiżanki. utrzymuję się w tym postawieniu. płaczę dopiero przy zalewaniu herbaty. jeszcze jakiś czas, i będę się wstrzymywać aż do słodzenia. jestem dzielna, tak jak postanowiłam być.

Dopiero późną nocą. Przy szczelnie zasłoniętych oknach. Gryziemy z bólu ręce. Umieramy z miłości.

marlenaa dodano: 20 lipca 2012

Dopiero późną nocą. Przy szczelnie zasłoniętych oknach. Gryziemy z bólu ręce. Umieramy z miłości.

Każda droga w pewnym miejscu się rozwidla. Obieramy różne drogi myśląc  że kiedyś się spotkamy. Widzisz jak ktoś coraz bardziej się oddala. To nic  jesteśmy dla siebie stworzeni  w końcu się spotkamy  ale jedyne co się zdarza  to że nadchodzi zima. Nagle zdajesz sobie sprawę z tego  że to już koniec  naprawdę. Nie ma drogi powrotnej. Jest ci żal  próbujesz sobie przypomnieć kiedy to wszystko się zaczęło  a zaczęło się wcześniej niż Ci się wydaje  o wiele wcześniej. Wtedy zaczynasz rozumieć  że nic nie dzieje się dwa razy  już nigdy nie poczujesz się tak samo  nigdy nie wzniesiesz się 3 metry nad niebo.

marlenaa dodano: 20 lipca 2012

Każda droga w pewnym miejscu się rozwidla. Obieramy różne drogi myśląc, że kiedyś się spotkamy. Widzisz jak ktoś coraz bardziej się oddala. To nic, jesteśmy dla siebie stworzeni, w końcu się spotkamy, ale jedyne co się zdarza, to że nadchodzi zima. Nagle zdajesz sobie sprawę z tego, że to już koniec, naprawdę. Nie ma drogi powrotnej. Jest ci żal, próbujesz sobie przypomnieć kiedy to wszystko się zaczęło, a zaczęło się wcześniej niż Ci się wydaje, o wiele wcześniej. Wtedy zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy, już nigdy nie poczujesz się tak samo, nigdy nie wzniesiesz się 3 metry nad niebo.

Już kilka razy spotkałam ten cytat  wiesz może skąd zaczerpnięty? teksty marlenaa dodał komentarz: Już kilka razy spotkałam ten cytat, wiesz może skąd zaczerpnięty? do wpisu 20 lipca 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć