głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika karolka21

kocham to uczucie  które mi fundujesz.

alfonsss dodano: 23 stycznia 2012

kocham to uczucie, które mi fundujesz.

 To ludzi tu dziś łączy rasta joint   Za kulisami czeka legalizacja wciąż  trzeci wymiar gandzia krąg

neverstopdreaming dodano: 23 stycznia 2012

"To ludzi tu dziś łączy rasta joint Za kulisami czeka legalizacja wciąż" trzeci wymiar gandzia krąg

 Płynie wino w klatkach  kolejna noc  płyną ćmy do światła  Widok ławka  blok  buja jak na statkach  trzeci wymiar złodzieje czasu

neverstopdreaming dodano: 23 stycznia 2012

"Płynie wino w klatkach, kolejna noc, płyną ćmy do światła Widok ławka, blok, buja jak na statkach" trzeci wymiar złodzieje czasu

wciąż czuję Twój słodki smak ust i zniewalający zapach perfum.   popierdolonadama ♥

popierdolonadama dodano: 23 stycznia 2012

wciąż czuję Twój słodki smak ust i zniewalający zapach perfum. [ popierdolonadama ♥ ]

Marzymy o ideałach   zakochujemy się w skurwysynach.  namalowanaksiezniczka

zozolandia dodano: 22 stycznia 2012

Marzymy o ideałach , zakochujemy się w skurwysynach. /namalowanaksiezniczka

Najbardziej bolą wypowiedziane własne słowa !  alfonsss

alfonsss dodano: 22 stycznia 2012

Najbardziej bolą wypowiedziane własne słowa ! /alfonsss

   teksty o_fuck dodał komentarz: ;* do wpisu 22 stycznia 2012
Zmieniam dziewczyny jak skarpetki .   No właśnie czuje .

o_fuck dodano: 22 stycznia 2012

Zmieniam dziewczyny jak skarpetki . - No właśnie czuje .

Mamo spaliłam morde na solarium!! Twarz dziecko twarz. NO dobra.I co na tą morde balsam ?? Kurwa nigdy Cię nie wychowam!!

o_fuck dodano: 22 stycznia 2012

Mamo spaliłam morde na solarium!!-Twarz dziecko,twarz.-NO dobra.I co na tą morde balsam ??-Kurwa nigdy Cię nie wychowam!!

 Jestem młoda  mam prawo popełniać błędy i mam prawo ich później żałować lub nie żałować. Nikt nie ma jednak prawa mnie za to oceniać  a tym bardziej krytykować.   3

o_fuck dodano: 22 stycznia 2012

`Jestem młoda, mam prawo popełniać błędy i mam prawo ich później żałować lub nie żałować. Nikt nie ma jednak prawa mnie za to oceniać, a tym bardziej krytykować. < 3

Mówi mąż do żony:    Idź po piwo.    Ależ Kochanie  może jakieś magiczne słowo?    Hokus pokus  czary mary  wypierdalaj po browary .

o_fuck dodano: 22 stycznia 2012

Mówi mąż do żony: - Idź po piwo. - Ależ Kochanie, może jakieś magiczne słowo? - Hokus pokus, czary mary, wypierdalaj po browary .

chodź tu  mała.    po pierwsze  nie jestem mała tylko niska. po drugie  od kiedy to buda przychodzi do psa ?

o_fuck dodano: 22 stycznia 2012

chodź tu, mała. - po pierwsze, nie jestem mała tylko niska. po drugie, od kiedy to buda przychodzi do psa ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć