 |
|
Najlepsi przyjaciele? Wiedzą jak przyjebany jesteś a i tak pokazują się z Tobą w miejscach publicznych.
|
|
 |
|
ej ty miłość, spierdalaj, bo ranisz kurewsko.
|
|
 |
|
ostatnio to mi się nawet bluźnić odechciało. ogarniasz?
|
|
 |
|
Z przyjaciółmi z tamtych czasów dziś się mijam bez słowa.A wtedy wiem,mogłabym za nich zamordować.
|
|
 |
|
Jestem typem dziewczyny, która dusi wszystko w sobie, ale nie prosi o pomoc, bo liczy na to, że oczy powiedzą wszystko.
|
|
 |
|
Zaufaj jej bezgranicznie. Przecież ona nie ma zamiaru wywijać jakichś głupich numerów… Zrozum, że chce być z Tobą i nikim więcej.
|
|
 |
|
Może i miewam te jak to określasz ”humorki”. Może czasem jestem chamska, czasem za szczera… Wiele razy powiedziałam cos, co było szczere aż do bólu.. Ale dzięki temu nie oszukuję ludzi.
|
|
 |
|
Dopiero po rozstaniu kobieta uświadamia sobie jak wiele alkoholu może przyjąć jej organizm.
|
|
 |
|
Zakochany człowiek i psychopatyczny zabójca mają ten sam cel - być szczęśliwym.
|
|
 |
|
Myślałam - zgubi mnie w tłumie, zdradzi z Tobą, lub z nią - za jakiś czas. Żadna z Was nie zrozumie, jaki poczułam strach. Bałam się miłości, którą on chciał mi dać...'
|
|
 |
|
przejdźmy się razem na drugą stronę lustra i mówiąc sobie nawzajem, jacy jesteśmy wspaniali, urządźmy festiwal hipokryzji.
|
|
 |
|
to ze mną włóczy się wieczorami, przeprowadza kilkugodzinne rozmowy przez telefon w środku nocy, mi daje bluzę, kiedy trzęsę się z zimna. nie obchodzi mnie to, że Jej mówi, że kocha. mi to udowadnia. to jest istotniejsze.
|
|
|
|