głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika karkaaa

nie wiem czemu ale jesteś moim ulubionym błędem  który cholernie bardzo lubię popełniać.  choohe

stostostopro dodano: 25 stycznia 2013

nie wiem czemu ale jesteś moim ulubionym błędem, który cholernie bardzo lubię popełniać.| choohe
Autor cytatu: choohe

Chciałabym Ci to wszystko powiedzieć  naprawdę bym chciała. Powiedziałabym Ci  że zawsze gdy usłyszę dźwięk sms'a to sercę prawie podchodzi mi pod gardło  bo istnieję mała szansa że to Ty? Że codziennie śpię  z telefonem obok głowy bo istnieje możliwość połączenia od Ciebie? Że modlę się żeby nam się udało? Że znam każdy centymetr Twojej twarzy na pamięć  i wiem w którym miejscu masz pieprzyk? Że wyobrażam sobie nas razem  nasze wspólne dzieci  moich rodziców patrzących na Ciebie jak na 'margines' i mnie broniącą Cię za każdym razem  gotową zniszczyć wszystkich dla Ciebie? Że znam Cię na tyle  by wiedzieć po Twoich źrenicach kiedy masz złu humor? Że myślę o Tobie przynajmniej raz na godzinę? Że mam każdą Twoją wiadomość i połączenie  jakie kiedykolwiek istniało? I że Cię kocham najmocniej na świecie? Czy nie uznałbyś  że jestem chora?   Stostostopro .

stostostopro dodano: 25 stycznia 2013

Chciałabym Ci to wszystko powiedzieć, naprawdę bym chciała. Powiedziałabym Ci, że zawsze gdy usłyszę dźwięk sms'a to sercę prawie podchodzi mi pod gardło, bo istnieję mała szansa że to Ty? Że codziennie śpię, z telefonem obok głowy bo istnieje możliwość połączenia od Ciebie? Że modlę się żeby nam się udało? Że znam każdy centymetr Twojej twarzy na pamięć, i wiem w którym miejscu masz pieprzyk? Że wyobrażam sobie nas razem, nasze wspólne dzieci, moich rodziców patrzących na Ciebie jak na 'margines' i mnie broniącą Cię za każdym razem, gotową zniszczyć wszystkich dla Ciebie? Że znam Cię na tyle, by wiedzieć po Twoich źrenicach kiedy masz złu humor? Że myślę o Tobie przynajmniej raz na godzinę? Że mam każdą Twoją wiadomość i połączenie, jakie kiedykolwiek istniało? I że Cię kocham najmocniej na świecie? Czy nie uznałbyś, że jestem chora? / Stostostopro .

Nie duś w sobie uczuć  ponieważ z czasem to one uduszą Ciebie.

xemaniak dodano: 25 stycznia 2013

Nie duś w sobie uczuć, ponieważ z czasem to one uduszą Ciebie.

Zawsze go pocieszałam  byłam na każde jego zawołanie  miał tą jebaną pewność  że zawsze przy nim będę.. i wiesz co? i może ją mieć nadal...   Stostostopro .

stostostopro dodano: 25 stycznia 2013

Zawsze go pocieszałam, byłam na każde jego zawołanie, miał tą jebaną pewność, że zawsze przy nim będę.. i wiesz co? i może ją mieć nadal... / Stostostopro .

Nie wyobrażam sobie świata bez Ciebie  choć nigdy tak naprawdę do końca Cię w nim nie było.. ironia losu.   Stostostopro .

stostostopro dodano: 25 stycznia 2013

Nie wyobrażam sobie świata bez Ciebie, choć nigdy tak naprawdę do końca Cię w nim nie było.. ironia losu. / Stostostopro .

mogłabym  ale czasem samo oddychanie bywa wyczerpujące.

xemaniak dodano: 25 stycznia 2013

mogłabym, ale czasem samo oddychanie bywa wyczerpujące.

Nie oddalaj się.. nie psuj tego wspólnego idealnego świata.   Stostostopro .

stostostopro dodano: 25 stycznia 2013

Nie oddalaj się.. nie psuj tego wspólnego idealnego świata. / Stostostopro .

ja mam swoje zasady  jasne cele  ja się nie pierdziele.

paramorelove dodano: 25 stycznia 2013

ja mam swoje zasady, jasne cele, ja się nie pierdziele.

Weź się rozbiegnij i w drzewo jebnij

paramorelove dodano: 25 stycznia 2013

Weź się rozbiegnij i w drzewo jebnij

doceniamy gdy tracimy i sprzed oczu nam coś znika    dzisiejsza kartka   może być ostatnią z pamiętnika .

paramorelove dodano: 25 stycznia 2013

doceniamy gdy tracimy i sprzed oczu nam coś znika , dzisiejsza kartka , może być ostatnią z pamiętnika .

nie jestem alkoholikiem  po prostu  mam dużo powodów do świętowania.

paramorelove dodano: 25 stycznia 2013

nie jestem alkoholikiem, po prostu mam dużo powodów do świętowania.

  kim chcesz zostać w przyszłości ?    jego żoną .

paramorelove dodano: 25 stycznia 2013

- kim chcesz zostać w przyszłości ? - jego żoną .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć