 |
|
Potrzeba sekundy, aby kogoś zapamietać, a całego życia, aby zapomnieć.
|
|
 |
|
Chcę najebać się w środku tygodnia, mieć sylwestra w sierpniu, wychodzić na balety o 7 rano, a zajęcia mieć raz na jakiś czas. Wakacje zaczynać w styczniu, ferie w maju i mieć urodziny co miesiąc. I nie pierdol mi, że wszystko będzie wtedy nie tak. Między nami było nie tak i nie miałeś wtedy nic do powiedzenia.
|
|
 |
|
Jej rodzice musieli być złodziejami. Matka błękit niebu skradła i umieściła w Jej oczach, a Ojciec słońcu promienie podebrał i w uśmiech zamienił..;))
|
|
 |
|
w czym tamta dziwka byla lepsza? zastanówmy się chwile z tym że mnie frajerze, nie kupisz tanim winem. Teraz zazdrość Cie zrzera, niby łamacz damskich serc choć masz prawie 2 metry nie dorastasz mi do pięt.
|
|
 |
|
gdzie zdobyłeś tą zdolność że nawet gdy cały świat się wali masz na to wyjebane?
|
|
 |
|
wara - trzymaj się z dala.
czasem mi odpierdala.
|
|
 |
|
omyśl, kocham Cię bardziej niż wszystkie inne rzeczy na świecie razem wzięte, czy to ci nie wystarcza?
|
|
 |
|
I już niby wszystko w porządku i te nagłe przypływy złości, które jak deszcze gryzące pojawiają się nagle, niszczą, psują wszystko co będzie stało na ich drodze..
|
|
 |
|
pytasz czemu jestem dla ciebie tak chamska.. kochanie to jedyne czego mnie nauczyleś.. ||
tylusia
|
|
 |
|
A inni chłopcy niech się schowają przy takim mężczyźnie ;*
|
|
 |
|
Życie się toczy, choć czas się zatrzymał. Modlę sie do Boga, abym wytrzymał drogę jaką obrałem przejść.
|
|
 |
|
"Nie bój się zmiany na lepsze.
Weź się zastanów.
Powiem ci zaufaj mi.
Nie bój się zmiany na lepsze.
Być kimś, być sobą.
Nie bój się zmiany na lepsze
Niewielką cene za to zapłacisz.
Weź się zastanów.
Więcej zyszkasz niż stracisz."
|
|
|
|