głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kacharka

zdecydowanie zmieniła się . wydoroślała. potrafiła odnaleźć się w każdej sytuacji . przebywała w starszym od niej towarzystwie   zaciągała się paląc swoje ulubione papierosy. nie piła byle jakiego piwa . tylko drinki . spotykała się z facetami   którzy traktowali ją jak królewnę rozmawiała na poważne tematy. zauważała jeden minus w tej całej sytuacji. nie była sobą..

hvjciwdupe dodano: 9 kwietnia 2011

zdecydowanie zmieniła się . wydoroślała. potrafiła odnaleźć się w każdej sytuacji . przebywała w starszym od niej towarzystwie , zaciągała się paląc swoje ulubione papierosy. nie piła byle jakiego piwa . tylko drinki . spotykała się z facetami, którzy traktowali ją jak królewnę rozmawiała na poważne tematy. zauważała jeden minus w tej całej sytuacji. nie była sobą..

chciałam powiedzieć mu to słodkie 'spierdalaj'   ale wyprzedził mnie i cichutko zapytał czy nadal go kocham . a wtedy nie potrafiłam powiedzieć nic innego jak tylko ' bezgranicznie '..

hvjciwdupe dodano: 9 kwietnia 2011

chciałam powiedzieć mu to słodkie 'spierdalaj' , ale wyprzedził mnie i cichutko zapytał czy nadal go kocham . a wtedy nie potrafiłam powiedzieć nic innego jak tylko ' bezgranicznie '..

A ona znów udawała  że ma go głęboko w dupie. Jak najdalej odsuwała od siebie myśl  że tak bardzo pragnęła z nim być. Nigdy nie potrafiła przyznać się do błędu. Do tego  że taki dupek mógł zawładnąć całym jej światem..

hvjciwdupe dodano: 9 kwietnia 2011

A ona znów udawała, że ma go głęboko w dupie. Jak najdalej odsuwała od siebie myśl, że tak bardzo pragnęła z nim być. Nigdy nie potrafiła przyznać się do błędu. Do tego, że taki dupek mógł zawładnąć całym jej światem..

Królewna Śnieżka w XXI w. zamieniła jabłko w żubrówkę z sokiem jabłkowym  rzekomy sen  w jaki po owym jabłku zapadła był tylko urwanym filmem. a książę ? pijackie omamy..

hvjciwdupe dodano: 9 kwietnia 2011

Królewna Śnieżka w XXI w. zamieniła jabłko w żubrówkę z sokiem jabłkowym, rzekomy sen, w jaki po owym jabłku zapadła był tylko urwanym filmem. a książę ? pijackie omamy..

a gdy połknęła dwudziestą piątą tabletkę i zapiła dwudziestym piątym łykiem wódki  on zadzwonił i oznajmił jej   że chce spędzić z nią resztę swojego życia..

hvjciwdupe dodano: 9 kwietnia 2011

a gdy połknęła dwudziestą piątą tabletkę i zapiła dwudziestym piątym łykiem wódki ,on zadzwonił i oznajmił jej , że chce spędzić z nią resztę swojego życia..

Że ja i Ty to coś co jest na pewno  że jest naprawdę. Że to co było między nami  wciąż jest i wciąż jest ważne..

hvjciwdupe dodano: 9 kwietnia 2011

Że ja i Ty to coś co jest na pewno, że jest naprawdę. Że to co było między nami, wciąż jest i wciąż jest ważne..

widzisz mnie to kurwa podejdź chodź raz zrób dobry uczynek i wywołaj uśmiech na mojej twarzy ! ..

hvjciwdupe dodano: 9 kwietnia 2011

widzisz mnie to kurwa podejdź chodź raz zrób dobry uczynek i wywołaj uśmiech na mojej twarzy ! ..

Bo on powiedział  że jestem najlepszą rzeczą  jaką spotkał w życiu. I byłam tak rozczulona  że nawet nie zwróciłam uwagi na fakt  że nazwał mnie RZECZĄ. Po prostu stałam z uśmiechem rodem z marnego serialu komediowego i spoglądałam w najpiękniejsze oczy na świecie..

hvjciwdupe dodano: 9 kwietnia 2011

Bo on powiedział, że jestem najlepszą rzeczą, jaką spotkał w życiu. I byłam tak rozczulona, że nawet nie zwróciłam uwagi na fakt, że nazwał mnie RZECZĄ. Po prostu stałam z uśmiechem rodem z marnego serialu komediowego i spoglądałam w najpiękniejsze oczy na świecie..

'..chodzi o takie jedno kurestwo co się zwie platoniczna miłość'

hvjciwdupe dodano: 9 kwietnia 2011

'..chodzi o takie jedno kurestwo co się zwie platoniczna miłość'

Czasami chciałabym cofnąć czas. Nie po to  żeby coś naprawić  tylko po to żeby przeżyć to jeszcze raz.  ♥

hvjciwdupe dodano: 9 kwietnia 2011

Czasami chciałabym cofnąć czas. Nie po to, żeby coś naprawić, tylko po to żeby przeżyć to jeszcze raz. ♥

Bardzo chciałabym byś przy mnie znowu był  choć wiem że to nie możliwe ja wspominam tamte chwile..

hvjciwdupe dodano: 9 kwietnia 2011

Bardzo chciałabym byś przy mnie znowu był, choć wiem że to nie możliwe ja wspominam tamte chwile..

Jak dorosnę   zostanę swetrem..

hvjciwdupe dodano: 9 kwietnia 2011

Jak dorosnę , zostanę swetrem..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć