głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kaarooolinkaa

Siadam z telefonem w ręku  czytam sms'y i żałuję  że już nie jesteśmy tak blisko jak byliśmy kiedyś.

qwerr11 dodano: 7 grudnia 2011

Siadam z telefonem w ręku, czytam sms'y i żałuję, że już nie jesteśmy tak blisko jak byliśmy kiedyś.

skupić się na nauce. skupić się na nauce. skupić się na nauce.skupić się na nauce. kurwa  na nauce  nie na nim!

qwerr11 dodano: 7 grudnia 2011

skupić się na nauce. skupić się na nauce. skupić się na nauce.skupić się na nauce. kurwa, na nauce, nie na nim!

Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy  na długo przed tym  nim spotkają się ciała

qwerr11 dodano: 7 grudnia 2011

Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała

A teraz zrozum  że On będzie tylko twoim kolegą .

qwerr11 dodano: 7 grudnia 2011

A teraz zrozum, że On będzie tylko twoim kolegą .

 Nie muszę być kimś kim nie jestem  bo przecież mam własne życie.    Pih.

qwerr11 dodano: 7 grudnia 2011

"Nie muszę być kimś kim nie jestem, bo przecież mam własne życie." - Pih.

 Boję się śmierci  bo jeśli nie ma nic po śmierci to chcę wykorzystać to życie co do reszty.    Małolat.

qwerr11 dodano: 7 grudnia 2011

"Boję się śmierci, bo jeśli nie ma nic po śmierci to chcę wykorzystać to życie co do reszty." - Małolat.

Biegnę przed siebie nieznaną drogą. Nie wiem gdzie  po co i nie wiem dla kogo..

qwerr11 dodano: 7 grudnia 2011

Biegnę przed siebie nieznaną drogą. Nie wiem gdzie, po co i nie wiem dla kogo..

setki myśli zalewa kolejną kartkę  cudowne marzenia zatrzymane na kawałku papieru i uczucia  nawet te niewidzialne  ukryte między stronami w zeszycie  to wszystko stało się codziennością  niby tak błahą a jednak najwięcej wartą.   endoftime.

endoftime dodano: 7 grudnia 2011

setki myśli zalewa kolejną kartkę, cudowne marzenia zatrzymane na kawałku papieru i uczucia, nawet te niewidzialne, ukryte między stronami w zeszycie, to wszystko stało się codziennością, niby tak błahą a jednak najwięcej wartą. ~ endoftime.

owijam Cię wokół każdej myśli  jesteś w każdym mym śnie  tak po prostu znów grając główną rolę  jakby podstawę życia.   endoftime.

endoftime dodano: 6 grudnia 2011

owijam Cię wokół każdej myśli, jesteś w każdym mym śnie, tak po prostu znów grając główną rolę, jakby podstawę życia. ~ endoftime.

od kiedy Cię znam  moje oczy wyglądają inaczej.

fooreveryoung dodano: 6 grudnia 2011

od kiedy Cię znam, moje oczy wyglądają inaczej.

w tle ciche bity małpy i Ty przy moim boku   ekstaza.   fooreveryoung

fooreveryoung dodano: 6 grudnia 2011

w tle ciche bity małpy i Ty przy moim boku - ekstaza. / fooreveryoung

uwielbiam te szczere rozmowy  gdy patrzysz mi w oczy i wiem  że to co mówisz to nie tylko puste słowa. uwielbiam gdy otulasz mnie ramieniem i delikatnie całujesz w czoło. czuje wtedy  że mogę wszystko. uwielbiam  gdy bierzesz moją dłoń w swoją i ściskasz mocno. uwielbiam z Tobą  żartować  śmiać się  nawet kłócić  bo wiem  że żadna kłótnia nie jest w stanie zniszczyć tego  co wspólnie zbudowaliśmy.   fooreveryoung

fooreveryoung dodano: 6 grudnia 2011

uwielbiam te szczere rozmowy, gdy patrzysz mi w oczy i wiem, że to co mówisz to nie tylko puste słowa. uwielbiam gdy otulasz mnie ramieniem i delikatnie całujesz w czoło. czuje wtedy, że mogę wszystko. uwielbiam, gdy bierzesz moją dłoń w swoją i ściskasz mocno. uwielbiam z Tobą żartować, śmiać się, nawet kłócić, bo wiem, że żadna kłótnia nie jest w stanie zniszczyć tego, co wspólnie zbudowaliśmy. / fooreveryoung

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć