głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kaarli

JAKIEGO?  d teksty fcuk dodał komentarz: JAKIEGO? ;d do wpisu 30 stycznia 2011
Chciałabym Ci coś powiedzieć  ale nie wiem  czy warto.

fcuk dodano: 30 stycznia 2011

Chciałabym Ci coś powiedzieć, ale nie wiem, czy warto.
Autor cytatu: retrospekcyjna

kochasz  tęsknisz  płaczesz po nocach  aż pewnego dnia oglądając jego zdjęcia zdajesz sobie sprawę  że już nic do niego nie czujesz...  fejs

fcuk dodano: 30 stycznia 2011

kochasz, tęsknisz, płaczesz po nocach, aż pewnego dnia oglądając jego zdjęcia zdajesz sobie sprawę, że już nic do niego nie czujesz... |fejs

Kiedy myślę i nic nie wymyślę  to sobie myślę  po co ja tyle myślałam  żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłam nic nie myśleć i tyle samo bym wymyśliła.

fcuk dodano: 29 stycznia 2011

Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałam, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłam nic nie myśleć i tyle samo bym wymyśliła.

Byłam zaskoczona. Nie wiedziałam  ze można kochać aż tak mocno.

fcuk dodano: 29 stycznia 2011

Byłam zaskoczona. Nie wiedziałam, ze można kochać aż tak mocno.

możesz być przystojniejszy  mądrzejszy  bogatszy. możesz zabierać mnie na romantyczne wycieczki za granicę  całować delikatnie. możesz tańczyć ze mną walca  chronić od cierpienia. możesz się starać  ale wiedz  że nigdy nie będziesz taki jak on.

waniilia dodano: 29 stycznia 2011

możesz być przystojniejszy, mądrzejszy, bogatszy. możesz zabierać mnie na romantyczne wycieczki za granicę, całować delikatnie. możesz tańczyć ze mną walca, chronić od cierpienia. możesz się starać, ale wiedz, że nigdy nie będziesz taki jak on.

niepowinnam  lecz tęsknię. tęsknię za blaskiem twych błękitnych tęczówek  za twoimi blond loczkami  a nawet za cierpieniem jakie mi zadawałeś  za kłamstwami  jakimi faszerowałeś mnie każdego dnia.

waniilia dodano: 29 stycznia 2011

niepowinnam, lecz tęsknię. tęsknię za blaskiem twych błękitnych tęczówek, za twoimi blond loczkami, a nawet za cierpieniem jakie mi zadawałeś, za kłamstwami, jakimi faszerowałeś mnie każdego dnia.

pozwoliłam mu odejść  chociaż dopytywał czy naprawdę tego chcę. nie rozumiem dlaczego teraz płaczę jak idiotka. stało się  trudno. powinnam żyć nowym  lepszym życiem. to tylko moja wina  że nie potrafię.

waniilia dodano: 29 stycznia 2011

pozwoliłam mu odejść, chociaż dopytywał czy naprawdę tego chcę. nie rozumiem dlaczego teraz płaczę jak idiotka. stało się, trudno. powinnam żyć nowym, lepszym życiem. to tylko moja wina, że nie potrafię.

patrzę na to z perspektywy czasu który minął  doskonale zdając sobie sprawę  iż z namiętnymi pocałunkami  przesyconymi erotyzmem  to ja mogłam jeszcze poczekać.

waniilia dodano: 29 stycznia 2011

patrzę na to z perspektywy czasu który minął, doskonale zdając sobie sprawę, iż z namiętnymi pocałunkami, przesyconymi erotyzmem, to ja mogłam jeszcze poczekać.

wyrzucił do kosza pełną paczkę malboro  potem podszedł i skrył mnie  bezbronną dziewczynę  w swoich silnych ramionach. poczułam uczucie bezpieczeństwa bijące z jego klatki piersiowej i miłość jaką mnie darzy  nawet mimo tego  iż nadal myślę o tym idiocie.

waniilia dodano: 29 stycznia 2011

wyrzucił do kosza pełną paczkę malboro, potem podszedł i skrył mnie, bezbronną dziewczynę, w swoich silnych ramionach. poczułam uczucie bezpieczeństwa bijące z jego klatki piersiowej i miłość jaką mnie darzy, nawet mimo tego, iż nadal myślę o tym idiocie.

Miałaś tak kiedyś  że budziłaś się rano i wypowiadałaś czyjeś imię z nadzieją na miły dzień  a nagle pobudka ! to nie będzie dobry dzień  bo tej osoby w Twoim życiu już nie ma  odeszła  zostawiła Cię  tak nagle bez wyjaśnień i znika uśmiech z twarzy i chce Ci się płakać  ale już nawet na to nie masz siły  ręce już opadły  nie wiesz już czy są jakieś szanse na to  ze ta osoba do Ciebie wróci? W końcu wstajesz  wszystko wygląda szaro tak bez sensu zastanawiasz się po co wstałaś  po co się obudziłaś  po co jest ten kolejny dzień. Ale wstajesz.. i przeżywasz kolejny cholernie pusty dzień. Idziesz do szkoły  nawet się uśmiechasz   grasz! bo jeszcze pomyślą  że użalasz się nad sobą.. Bo ile mozna przeżywać rozstanie  no nie? Rozstanie bez wyjaśnień  bez słów beż pożegnania.  Z każdą czynnością wspominasz wspólne chwile.

fcuk dodano: 29 stycznia 2011

Miałaś tak kiedyś, że budziłaś się rano i wypowiadałaś czyjeś imię z nadzieją na miły dzień, a nagle pobudka ! to nie będzie dobry dzień, bo tej osoby w Twoim życiu już nie ma, odeszła, zostawiła Cię, tak nagle bez wyjaśnień i znika uśmiech z twarzy i chce Ci się płakać, ale już nawet na to nie masz siły, ręce już opadły, nie wiesz już czy są jakieś szanse na to, ze ta osoba do Ciebie wróci? W końcu wstajesz, wszystko wygląda szaro tak bez sensu zastanawiasz się po co wstałaś, po co się obudziłaś, po co jest ten kolejny dzień. Ale wstajesz.. i przeżywasz kolejny cholernie pusty dzień. Idziesz do szkoły, nawet się uśmiechasz - grasz! bo jeszcze pomyślą, że użalasz się nad sobą.. Bo ile mozna przeżywać rozstanie, no nie? Rozstanie bez wyjaśnień, bez słów,beż pożegnania. Z każdą czynnością wspominasz wspólne chwile.

Wiem  miałam zacząć od nowa  ale nie potrafię. Wspomnienia wciąż tkwią w mej pamięci  nie potrafię od tak na skinienie palca zapomnieć  wymazać wszystkiego  co siedzi mi w głowie. . Nie potrafię wymazać Cię z pamięci  bo to było najlepsze pół roku w moim życiu .. bo było ono spędzone z Tobą..

fcuk dodano: 29 stycznia 2011

Wiem, miałam zacząć od nowa, ale nie potrafię. Wspomnienia wciąż tkwią w mej pamięci, nie potrafię od tak na skinienie palca zapomnieć, wymazać wszystkiego, co siedzi mi w głowie. . Nie potrafię wymazać Cię z pamięci, bo to było najlepsze pół roku w moim życiu .. bo było ono spędzone z Tobą..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć