głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika justmee

 Spójrz w moje oczy  jeżeli szukasz prawdy.

oolenka_ dodano: 23 maja 2012

"Spójrz w moje oczy, jeżeli szukasz prawdy."

 Ważne  że jesteś. Wiesz  że znaczysz dla mnie więcej.

oolenka_ dodano: 23 maja 2012

"Ważne, że jesteś. Wiesz, że znaczysz dla mnie więcej."

 Ja znowu... Ja drżę wplątane w rytm serce także. Ty delikatnie muskasz moje uczucia jak wiatr. Drżę.

oolenka_ dodano: 23 maja 2012

"Ja znowu... Ja drżę wplątane w rytm serce także. Ty delikatnie muskasz moje uczucia jak wiatr. Drżę."

 Przecież wiesz  że jesteś tylko ty  mówię to znów.

oolenka_ dodano: 23 maja 2012

"Przecież wiesz, że jesteś tylko ty, mówię to znów."

 Możesz odejść na chwilę i tak wiem o tym  że wrócisz. Wygrywasz wszystkie kłótnie  bo ja nie chcę się kłócić.

oolenka_ dodano: 23 maja 2012

"Możesz odejść na chwilę i tak wiem o tym, że wrócisz. Wygrywasz wszystkie kłótnie, bo ja nie chcę się kłócić."

 To  co jest między nami wypełnia całą przestrzeń. Ponad tym jesteś ty  jesteśmy my wtuleni w szczęściu  choć za oknem burzliwy wieczór. Setki kropel deszczu.

oolenka_ dodano: 23 maja 2012

"To, co jest między nami wypełnia całą przestrzeń. Ponad tym jesteś ty, jesteśmy my wtuleni w szczęściu, choć za oknem burzliwy wieczór. Setki kropel deszczu."

DODAM JAKIEŚ FAJNE WPISY NA MOBLO   5 minut później   TAKI CHUJ..

zozolandia dodano: 22 maja 2012

DODAM JAKIEŚ FAJNE WPISY NA MOBLO *5 minut później* TAKI CHUJ..

witaam witaam teksty zozolandia dodał komentarz: witaam witaam do wpisu 22 maja 2012
HUCZUHUCZ! śmigasz na koncert 16.06? :  teksty zozolandia dodał komentarz: HUCZUHUCZ! śmigasz na koncert 16.06? :> do wpisu 22 maja 2012
ja też :D teksty anylkaa dodał komentarz: ja też :D do wpisu 22 maja 2012
Popatrzył uważnie na jej usta  które poruszały się zgodnie z kwestiami bohaterów jej ulubionego filmu i uśmiechnął się do siebie pod nosem. Czasami nie mógł jej zrozumieć  niekiedy była dla niego niczym największa zagadka  której nie potrafi rozwikłać. Miała w sobie tyle różnych osobowości  że czasem czuł się  jakby chodził z kilkoma dziewczynami na raz. Pomyśleć  że osoba  która obejrzała przeszło osiemset różnorakich horrorów  nadal potrafi wzruszyć się podczas oglądania Króla Lwa albo Titanica. Właśnie to w niej go najbardziej pociągało – ta nieprzewidywalność  bo będąc z kimś takim  jak Ona  nie można mieć pewności  co do tego  co wydarzy się za kilka sekund  o czym już nieraz się przekonał.

alcoholicsmile dodano: 20 maja 2012

Popatrzył uważnie na jej usta, które poruszały się zgodnie z kwestiami bohaterów jej ulubionego filmu i uśmiechnął się do siebie pod nosem. Czasami nie mógł jej zrozumieć, niekiedy była dla niego niczym największa zagadka, której nie potrafi rozwikłać. Miała w sobie tyle różnych osobowości, że czasem czuł się, jakby chodził z kilkoma dziewczynami na raz. Pomyśleć, że osoba, która obejrzała przeszło osiemset różnorakich horrorów, nadal potrafi wzruszyć się podczas oglądania Króla Lwa albo Titanica. Właśnie to w niej go najbardziej pociągało – ta nieprzewidywalność, bo będąc z kimś takim, jak Ona, nie można mieć pewności, co do tego, co wydarzy się za kilka sekund, o czym już nieraz się przekonał.

tak mocno trzymałeś mnie za rękę jakbym miała zaraz uciec. Tak głęboko patrzałeś się w moje oczy jakbyś widział mnie pierwszy raz. Tak mocno przytulałeś się do mnie jakby nie było jutra    net

anylkaa dodano: 20 maja 2012

tak mocno trzymałeś mnie za rękę jakbym miała zaraz uciec. Tak głęboko patrzałeś się w moje oczy jakbyś widział mnie pierwszy raz. Tak mocno przytulałeś się do mnie jakby nie było jutra // net

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć