głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika jebackurwa

granatowa albo turkusowa :  teksty klaudxd dodał komentarz: granatowa albo turkusowa :) do wpisu 28 grudnia 2011
hehe :D fajne :  teksty klaudxd dodał komentarz: hehe :D fajne :) do wpisu 28 grudnia 2011
jak słodko ♥ teksty klaudxd dodał komentarz: jak słodko ♥ do wpisu 28 grudnia 2011
Żałować to ja mogę tego  że założyłam spódniczkę  a nie spodnie. A tego nie żałuję  tego po prostu nie mogę przeboleć.   klaudxd

klaudxd dodano: 27 grudnia 2011

Żałować to ja mogę tego, że założyłam spódniczkę, a nie spodnie. A tego nie żałuję, tego po prostu nie mogę przeboleć. / klaudxd

haha :D dobre  p teksty klaudxd dodał komentarz: haha :D dobre ;p do wpisu 27 grudnia 2011
Szkoda   że nie można nagrywać swoich snów   miałabym naprawdę fajne filmy

ciasteczkowaaaa dodano: 27 grudnia 2011

Szkoda , że nie można nagrywać swoich snów , miałabym naprawdę fajne filmy

Szli całą paczką. Śmiała się  wygłupiała i nawet o nim nie pomyślała. Doszli do stałej miejscówki. Siedział. Siedział ze swoją laleczką na kolanach. Gładził ją po włosach  przytulał. Jej serce na chwilę stanęło  by po paru sekundach zacząć bić oszalałym rytmem. Odwróciła się i poszła za róg budynku. Nagle ktoś ją objął. 'Ej  siostra. Przecież dasz radę.' Pokręciła przecząco głową. 'To chociaż jemu pokaż  że jest inaczej. Pokaż  że jesteś silną dziewczynką.' Przetarła oczy. Uśmiech rozświetlił jej twarz i wyszła zza rogu  trzymając się kurczowo bluzy przyjaciela.

ciasteczkowaaaa dodano: 27 grudnia 2011

Szli całą paczką. Śmiała się, wygłupiała i nawet o nim nie pomyślała. Doszli do stałej miejscówki. Siedział. Siedział ze swoją laleczką na kolanach. Gładził ją po włosach, przytulał. Jej serce na chwilę stanęło, by po paru sekundach zacząć bić oszalałym rytmem. Odwróciła się i poszła za róg budynku. Nagle ktoś ją objął. 'Ej, siostra. Przecież dasz radę.' Pokręciła przecząco głową. 'To chociaż jemu pokaż, że jest inaczej. Pokaż, że jesteś silną dziewczynką.' Przetarła oczy. Uśmiech rozświetlił jej twarz i wyszła zza rogu, trzymając się kurczowo bluzy przyjaciela.

Kakałko jest bogiem  picie nałogiem  mleko podstawą a słomka zabawą.♥

ciasteczkowaaaa dodano: 27 grudnia 2011

Kakałko jest bogiem, picie nałogiem, mleko podstawą a słomka zabawą.♥

moja wyobraźnia widzi Cie co chwila  moja osoba sie od Ciebie już uzależniła. :

ta_co_chce_miec_wyjebane dodano: 27 grudnia 2011

moja wyobraźnia widzi Cie co chwila, moja osoba sie od Ciebie już uzależniła. :*

Chociaż to świat  w którym szczerość więdnie  najcenniejsza jest prawda  używa się jej oszczędnie .

ta_co_chce_miec_wyjebane dodano: 27 grudnia 2011

Chociaż to świat, w którym szczerość więdnie, najcenniejsza jest prawda, używa się jej oszczędnie .

Jego serce biło lekko  a jej biło jakby zaraz miało złamać żebro :

ta_co_chce_miec_wyjebane dodano: 27 grudnia 2011

Jego serce biło lekko, a jej biło jakby zaraz miało złamać żebro :*

chcę zamknąć oczy i nie patrzeć na to wszystko.

ta_co_chce_miec_wyjebane dodano: 27 grudnia 2011

chcę zamknąć oczy i nie patrzeć na to wszystko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć