głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika itisalovestory

tylko ostatnimi czasy nie jesteśmy już tak blisko.

search dodano: 25 luty 2012

tylko ostatnimi czasy nie jesteśmy już tak blisko.

serca twarde jak asfalt

notofajnie dodano: 25 luty 2012

serca twarde jak asfalt

setki twarzy jeden powtarzalny sceniariusz

notofajnie dodano: 25 luty 2012

setki twarzy jeden powtarzalny sceniariusz

perspektywy są zamknięte jak obrazki w komiksach.

notofajnie dodano: 25 luty 2012

perspektywy są zamknięte jak obrazki w komiksach.

znowu te chore rozkminy  kto powie pierwszy to co oboje wiemy

zozolandia dodano: 24 luty 2012

znowu te chore rozkminy, kto powie pierwszy to co oboje wiemy

nie pytaj mnie o jutro.

search dodano: 23 luty 2012

nie pytaj mnie o jutro.

zaczeping.

search dodano: 23 luty 2012

zaczeping.

pimpążku.

search dodano: 23 luty 2012

pimpążku.

Bo jesteś osobą  której nigdy nie powinnam stracić.  Chuj  że już straciłam..

alcoholicsmile dodano: 23 luty 2012

Bo jesteś osobą, której nigdy nie powinnam stracić. Chuj, że już straciłam..
Autor cytatu: jestembeznicku

''Jako kocha to wróci'' Osobiście uważam  że jak kocha to nigdy nie odejdzie.

alcoholicsmile dodano: 23 luty 2012

''Jako kocha to wróci'' Osobiście uważam, że jak kocha to nigdy nie odejdzie.

fajnie jest mieć taką osobę   z którą możesz dosłownie wszystko . z którą chodzisz na dziwne domówki   gdzie nie znasz prawie nikogo   z którą śmiejesz się z najgłupszych zdań   słów   min czy sytuacji . której powiesz naprawdę wszystko i z którą czas zdecydowanie płynie zbyt szybko . dobrze jest mieć kogoś   z kim płaczesz na kanapie otulona kocem   nie zważając na to   że właśnie przypalają wam sie frytki .  tymbarkoholiczka

tymbarkoholiczka dodano: 22 luty 2012

fajnie jest mieć taką osobę , z którą możesz dosłownie wszystko . z którą chodzisz na dziwne domówki , gdzie nie znasz prawie nikogo , z którą śmiejesz się z najgłupszych zdań , słów , min czy sytuacji . której powiesz naprawdę wszystko i z którą czas zdecydowanie płynie zbyt szybko . dobrze jest mieć kogoś , z kim płaczesz na kanapie otulona kocem , nie zważając na to , że właśnie przypalają wam sie frytki ./ tymbarkoholiczka

mimo ciągłego odwracania się za siebie przy wychodzeniu poza dom  nocy pełnych strachu o Niego  kiedy oplatając rękoma kolana nasłuchiwałam dzwonka i Jego przyjścia  ciągłego brak świadomości  że jest w porządku oraz obaw  że wrócą dawne koszmary  znów wrócą narkotyki do Jego kieszeni  pod Jego materac   bycie z Nim było najlepszym okresem mojego życia. serce  choć przerażone  było również szczęśliwe.

definicjamiloscii dodano: 22 luty 2012

mimo ciągłego odwracania się za siebie przy wychodzeniu poza dom, nocy pełnych strachu o Niego, kiedy oplatając rękoma kolana nasłuchiwałam dzwonka i Jego przyjścia, ciągłego brak świadomości, że jest w porządku oraz obaw, że wrócą dawne koszmary, znów wrócą narkotyki do Jego kieszeni, pod Jego materac - bycie z Nim było najlepszym okresem mojego życia. serce, choć przerażone, było również szczęśliwe.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć